Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czas na ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Czas na ogród

bleebla 18:01, 21 sty 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Życzenia imieninowe składam, chyba się nie pomyliłam
____________________
Aga - Mała eLeczka
Agawita 11:14, 31 sty 2014


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 412
Dziękuję za wszystkie życzenia i za to że zaglądacie Miałam taki gorący okres w pracy, że czasu na przyjemności nie starczało, a po całym dniu przed komputerem miałam wstręt.... trochę poczytałam książek, zaczęłam ćwiczyć żeby mieć formę do prac ogrodniczych na wiosnę (i nie tylko) i mam nadzieję, że dotrwam w postanowieniu mimo zakwasów Buziaki dla wszystkich i dużo ciepła bo zimno jak diabli
____________________
Pozdrawiam Aga Czas na ogród
bleebla 22:20, 24 lut 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Halllooo....
Pora wybudzić się z zimowego snu... czas na ogród
____________________
Aga - Mała eLeczka
Agawita 15:32, 14 mar 2014


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 412
Jestem, jestem, wybudzona, pobudzona i co tam jeszcze przy tak ładnej pogodzie grzechem jest nic nie zrobić w ogródku. Poprzycinałam co się dało, zrobiłam porządek na grządkach, przy trawach, truskawkach, bylinach itd., rozsypałam nawóz pod przyszłe warzywka, jeszcze wertykulacja trawnika i luzik.... do następnego razu mam straszne zaległości w czytaniu wątków, chyba mi nocy nie starczy... nowy sezon ogrodniczy uważam za otwarty!!! juuuuuppppiiiiiiii
____________________
Pozdrawiam Aga Czas na ogród
bleebla 20:48, 14 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
cieszę się, że wróciłaś
teraz czas na zdjęcia :>
____________________
Aga - Mała eLeczka
Agawita 10:10, 15 mar 2014


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 412
Na zdjęcia już czasu brakło, ledwie skończyłam przed zmierzchem. W tygodniu nie ma zbytnio czasu na takie przyjemności, jedynie weekend zostaje. A dziś szaro, bez słoneczka a ja w pracy... póki co jeszcze nic nie kwitnie więc nie ma za bardzo co fotografować. Teraz przyjdzie czas na dumanie co pozmieniać w nasadzeniach i wykombinować żeby było lepiej. A dziś czas na sianie pomidorów i sałaty
____________________
Pozdrawiam Aga Czas na ogród
Tusiala 12:59, 18 mar 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Wreszcie jesteś
Czekam na zdjęcia z niecierpliwością.
agam 13:40, 16 kwi 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Hej Aguś, fajnie że wróciłaś bo ja stęskniona za Twoim ogródkiem. Czekam cierpliwie do weekendu . Pozdrawiam i byle do piątku bo zapowiadają ciepełko
____________________
Aga i Ogródek Agam
bleebla 21:28, 02 cze 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Aga, wracaj !
____________________
Aga - Mała eLeczka
Agawita 14:08, 27 maj 2015


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 412
Witam Was po długiej, długiej przerwie Zeszły rok zaczął się intensywnie w pracy, potem wiosenne porządki i oszczędzanie się fizycznie w ogródku ze względu na rosnący brzuszek i to wcale nie z przejedzenia Mam kolejną ogrodniczkę do pomocy w ogrodzie Zaległości w postach nie nadrobię niestety ale postaram się do Was częściej zaglądać Na początek kilka majowych ujęć Do miłego







____________________
Pozdrawiam Aga Czas na ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies