Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowiskowe inspiracje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowiskowe inspiracje

Gardenarium 19:24, 06 paź 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Prześledziłam Twój wątek, gdzie "maczałam" palce w Twoim ogrodzie na początku, można nawet było przenieść cały wątek do Naszych ogrodów, jakbyś chciała to przeniosę. Ale w sumie skoro założyłaś nowy, to niech tak będzie.

Ważne jest, że umiałaś wykorzystać podpowiedzi i wskazówki i powstaje piękny ogród.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
bozka 20:25, 06 paź 2013


Dołączył: 27 paź 2012
Posty: 154
Przepięknie ogrodowiskowo
____________________
Bożena
Katkak 21:52, 06 paź 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Witaj, ależ piękny ogród Aż sama się buzia do niego cieszy Żurawki przecudne, czemu moje nie rosną tak szybko :/ A co to za roślinka posadzona między żurawkami? Ta bordowa? Chyba jest szczepiona, prawda? Pozdrawiam
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
lenka 21:48, 07 paź 2013


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 459
agatanowa napisał(a)
Ale pieknie i przemyslanie! Gratuluję ogrodu


Witaj agatanowa Jeszcze tyle przede mną ... ale to co mam już bardzo cieszy...
____________________
, Ogrodowiskowe inspiracje
lenka 21:50, 07 paź 2013


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 459
Joku napisał(a)
Bardzo mi się podoba. Rzeczywiście widać ogrodowiskowy styl.


Joku- mam nadzieję, że widać wszak od długiego już czasu podpatruję i uczę się
Pozdrawiam serdecznie
____________________
, Ogrodowiskowe inspiracje
lenka 21:55, 07 paź 2013


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 459
leon60 napisał(a)
Wspaniałe kompozycje, bardzo mi się podoba !


Dziękuję
Mimo, iż niewiele jeszcze jest do pokazania to takie słowa bardzo cieszą i motywują do dalszego działania..
____________________
, Ogrodowiskowe inspiracje
lenka 21:59, 07 paź 2013


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 459
Gardenarium napisał(a)
Prześledziłam Twój wątek, gdzie "maczałam" palce w Twoim ogrodzie na początku, można nawet było przenieść cały wątek do Naszych ogrodów, jakbyś chciała to przeniosę. Ale w sumie skoro założyłaś nowy, to niech tak będzie.

Ważne jest, że umiałaś wykorzystać podpowiedzi i wskazówki i powstaje piękny ogród.


Danusiu oj namieszałaś mi w głowie i w moim projekcie... Dzięki Tobie mój ogród zaczyna powolutku cieszyć i dawać mi mnóstwo radości. Dziękuję i przyznam że bardzo liczę na dalsze wsparcie
____________________
, Ogrodowiskowe inspiracje
lenka 22:04, 07 paź 2013


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 459
Katkak napisał(a)
Witaj, ależ piękny ogród Aż sama się buzia do niego cieszy Żurawki przecudne, czemu moje nie rosną tak szybko :/ A co to za roślinka posadzona między żurawkami? Ta bordowa? Chyba jest szczepiona, prawda? Pozdrawiam


Katkak witaj Żurawkami sama byłam zaskoczona, że tak bardzo się rozrosły, nie planowałam w tym roku rozsadzeń ale kępy same zaczęły się wypiętrzać i dzielić
Drzewko o które pytasz to buk Rohan Weeping.
____________________
, Ogrodowiskowe inspiracje
beta 14:49, 02 lis 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
prześledziłam cały twój drugi/pierwszy wątek....teraz patrzę, że jest jeszcze jeden...cudnie masz...opłacało się zrobić projekcik i się go trzymać...będę podglądać
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
anna_studio 22:50, 09 lis 2013


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Lenko....ale Ty działasz...
Gratulacje z takich postępów.....
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies