Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowiskowe inspiracje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowiskowe inspiracje

kaasieek 00:35, 02 maj 2014


Dołączył: 30 kwi 2014
Posty: 6
Witam,
czy ja mogę tu zagościć? Dwa wątki przeczytane i nie ukrywam, że wiele inspiracji znalazłam
Ja jestem dopiero na początku drogi, stąd nie mam się jeszcze czym chwalić
____________________
lenka 00:38, 03 maj 2014


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 459
admete napisał(a)
Lenko przeczytałam i dokładnie obejrzałam watek o projektowaniu
Jestem pod MEGA wrażeniem tego co stworzyłaś!!!!
Aż mam ciareczki jak oglądam zdjęcia - takie pozytywne motyle i dreszczyk emocji .

Bardzo długo pracowałaś nad ta rabatą ale efekty są powalające!!!
I to pewnie dlatego że każdy szczegół był tak przemyślany i dobierany - rady Danusi bezcenne
Aż sama zaczęłam się bać - czy mnie z tym moim miszmaszem w głowie i coraz to dziwniejszymi zakupami uda się stworzyć choć jedną tak fantastyczną rabatę???


Jejku Aguś bardzo Ci dziękuję za te miłe słowa
Ja w ogromnym napięciu i oczekiwaniu czekam aż ruszą prace u Ciebie! W napięciu, bo pamiętam Twoje zeszłoroczne problemy z "ogrodniczymi". I jestem pewna, że wszystkie rabaty będą fantastyczne bo masz fajny projekt no i "pole" do popisu Liczę na nowe inspiracje!!

admete napisał(a)
Strasznie podoba mi się projekt Ewy na przód domu - ale to pewnie wiesz dlaczego - koła kółeczka - świetny pomysł - mam nadzieję że będziesz go realizowac bo strasznie jestem ciekawa efektu w realu .

Pozdrawiam i buziaki zostawiam


Frontu niestety jeszcze nie ruszyłam,choć pewnie powinnam w pierwszej kolejności bo to wizytówka domu ale co tam... Może dlatego,że większość moich okien wychodzi na tyły i bardziej zależało mi na ładnym widoczku z salonu. Ale prędzej czy później projekt Ewy doczeka się swojej realizacji ..

Pozdrawiam Cię serdecznie
____________________
, Ogrodowiskowe inspiracje
lenka 00:43, 03 maj 2014


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 459
kaasieek napisał(a)
Witam,
czy ja mogę tu zagościć? Dwa wątki przeczytane i nie ukrywam, że wiele inspiracji znalazłam
Ja jestem dopiero na początku drogi, stąd nie mam się jeszcze czym chwalić


kaasieek - a pewnie,że tak- zapraszam
Choć szczerze to trochę mi głupio bo tak mało się u mnie dzieje,że ja sama prawie do siebie nie zaglądam . Działam na kilku frontach - wykończenie domu- więc na ogród mimo,że jest niewielki niewiele zostaje. Ale w miarę możliwości czasowych i finansowych powolutku staram się coś robić.
Zakładaj swój wątek- razem raźniej
____________________
, Ogrodowiskowe inspiracje
lenka 00:59, 03 maj 2014


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 459
No to może i ja w końcu wstawię fotki moich tulipanów... Bo niedługo przekwitną i nie będzie czym się chwalić Nie mam ich niestety za dużo, ale zawsze coś....

____________________
, Ogrodowiskowe inspiracje
lenka 01:02, 03 maj 2014


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 459
____________________
, Ogrodowiskowe inspiracje
lenka 01:07, 03 maj 2014


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 459
____________________
, Ogrodowiskowe inspiracje
lenka 01:17, 03 maj 2014


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 459
____________________
, Ogrodowiskowe inspiracje
lenka 01:23, 03 maj 2014


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 459
I jedyne, które jeszcze nie kwitną a już od dłuższego czasu są w pąkach...sama jestem ciekawa co to będzie..

____________________
, Ogrodowiskowe inspiracje
lenka 23:09, 23 maj 2014


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 459
Ostatnie fotki tulipanów:
m.in.te które najdłużej kazały na siebie czekać

____________________
, Ogrodowiskowe inspiracje
lenka 23:19, 23 maj 2014


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 459
I parę szerszych widoczków
____________________
, Ogrodowiskowe inspiracje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies