Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowiskowe inspiracje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowiskowe inspiracje

agam 12:07, 23 cze 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Dumałaś, dumałaś i w końcu wydumałaś. Ślicznie, robinia i szmaragdy super kontrast. Czy ona cały czas będzie żółta (ta robinia oczywiście)?
____________________
Aga i Ogródek Agam
lenka 00:31, 24 cze 2014


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 459
Cały sezon powinna zachować żółty kolor liści. Zanim zdecydowałam się na nią myślałam jeszcze o żółtym perukowcu-jak u Ciebie tylko szczepionym na pniu. I gdyby nie zalezało mi tak bardzo na przysłonięciu gołębnika to na 100% wybór padłby na perukowca. Jest robinia bo od razu mam zamierzony efekt.
____________________
, Ogrodowiskowe inspiracje
AniaK 09:45, 03 lip 2014


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Witam się Lenko u Ciebie. Śliczne rabatki powstają. Grujecznik, ambrowiec, też mam i bardzo lubię. Robinia bardzo dobrze tu pasuje, chociaż perukowiec, też piękny
Wkleję Ci swoją zgodnie z życzeniem, na przestrzeni 6 lat. Jak zobaczysz, to daj znac, to usunę.
Myślę, że swoją już możesz delikatnie formować.
Pozdrawiam serdecznie
2009.05.; 2010.08.; 2011.09.


2012.06.; 2013.07.; 2014.05.
____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
lenka 01:04, 04 lip 2014


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 459
Aniu, pięknie to pokazałaś, bardzo Ci dziekuję za te fotki, proszę nie usuwaj niech zostaną
Robinia Frisia przerażająco szybko rośnie... ale spróbuję ją mocno przycinać może da się jakoś ujarzmić...
Pozdrawiam Cię serdecznie
____________________
, Ogrodowiskowe inspiracje
Malgosik 11:50, 05 lip 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Prześledziłam Twoje 2 wątki.
Jest pięknie!

Nie kusiło Cię, by cyprysiki pociachać w kulki?
Chociaż takie strzępiaste mają swoją urodą właśnie.
Ja muszę je sobie koniecznie posadzić.
Ale narazie jestem w fazie projektowania.
Pozdrawiam.

ps. pokaż swoją rabatę bylinową, to środkowe zdjęcie z metamorfozy
____________________
Ogród na glinie
Katkak 17:37, 05 lip 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Witaj . Jeśli chodzi o panowanie nad robinią to spokojnie, dasz radę. Tyle, że mało przyjemne to "panowanie" bo jej kolce przy przycinaniu mocno dają się we znaki. Ja miałam taką zwykłą, zieloną. Niedawno się jej pozbyłam bo brzydka się zrobiła, taki chabaź. Ale nie martw się na zapas, twoja, taka żółciutka wygląda ślicznie (kocham rośliny w takich kolorach). Pozdrawiam.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
lenka 18:10, 07 lip 2014


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 459
link text
Malgosik napisał(a)
Prześledziłam Twoje 2 wątki.
Jest pięknie!

Nie kusiło Cię, by cyprysiki pociachać w kulki?
Chociaż takie strzępiaste mają swoją urodą właśnie.
Ja muszę je sobie koniecznie posadzić.
Ale narazie jestem w fazie projektowania.
Pozdrawiam.

ps. pokaż swoją rabatę bylinową, to środkowe zdjęcie z metamorfozy


Witam na moich skromnych rabatach.. Cieszę się, że się podobają Cyprysiki póki co takie mi się podobają ale w przyszłości może będę je kulkować...
O którą rabatę pytasz?
____________________
, Ogrodowiskowe inspiracje
lenka 18:21, 07 lip 2014


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 459
Katkak napisał(a)
Witaj . Jeśli chodzi o panowanie nad robinią to spokojnie, dasz radę. Tyle, że mało przyjemne to "panowanie" bo jej kolce przy przycinaniu mocno dają się we znaki. Ja miałam taką zwykłą, zieloną. Niedawno się jej pozbyłam bo brzydka się zrobiła, taki chabaź. Ale nie martw się na zapas, twoja, taka żółciutka wygląda ślicznie (kocham rośliny w takich kolorach). Pozdrawiam.


Widziałaś na zdjęciach AniK jakie ma tempo wzrostu?? Ale dzięki serdeczne za wsparcie. Zamierzam ją regularnie ciachać... Pozdrawiam
____________________
, Ogrodowiskowe inspiracje
Malgosik 09:54, 08 lip 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
AniaK napisał(a)

2012.06.; 2013.07.; 2014.05.


mam na myśli tą rabatę bylinową
rośni tam szałwia?
fajnie z tej strony wygląda
____________________
Ogród na glinie
Katkak 10:15, 08 lip 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
lenka napisał(a)


Widziałaś na zdjęciach AniK jakie ma tempo wzrostu?? Ale dzięki serdeczne za wsparcie. Zamierzam ją regularnie ciachać... Pozdrawiam

Co się martwisz, ja mam klona samosiejkę, którego od kilku lat trzymam w ryzach to i z robinią się uda . A taka żółciutka robinia naprawdę mnie powala, więc może i warto się troszkę pomęczyć . No sama zobacz jaka cudna . Buziaki .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies