Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród hortensjowo brzoskwiniowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród hortensjowo brzoskwiniowy

malgorzata_s... 13:56, 23 lip 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Kasia no wreszcie dzielisz się ślicznym ogrodem A jak trawa odżyła szybko
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Kasik 14:04, 23 lip 2019


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
anna_g napisał(a)


Cudnie jeżówkowo-kolorowo. I jakże energetycznie. Bardzo piękne masz jeżówki.
Hortensje oczywiście wszystkie zachwycają.
I pomyśleć, że ja kiedyś nie lubiłam ogrodówek
Pozdrawiam Kasiu.


Wiesz, te ogrodówki są fajne jak nie przemarzają. Dla kogoś komu marzną to tylko nerwa przysparzają. Ale ja lubię bardzo tą piłkowaną. Kupiona przez internet jako maleńka gałązeczka - dzisiaj potwor.

Kupiliśmy ją w 2014 , a rok później już byłą taka:

____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 14:08, 23 lip 2019


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
sylwia_slomczewska napisał(a)
Cos w tym jest bo ja też tylko pełne miałam na rabacie przy oczku, a w tym roku mam dwie różowe puste dodatkowo, może isę jednak sieją tylko wracaja do formy pierwotne? ........zastanawiam się głośno


Ta żółta - Leilani na pewno posiała, bo pod nią można zauważyć niższe takie same . I może i ona sieje inne, ale kolorystyka dowolna z zachowaniem barw od żółtej do ostrej czerwieni. Wszystkie ceglaste i jej pochodne.

Z tylu jest jednak taka łososiowo- różowa. - ładna.

____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 14:09, 23 lip 2019


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Kasia no wreszcie dzielisz się ślicznym ogrodem A jak trawa odżyła szybko


Kasia zapowiedziała, że dupsko mi zleje.

No i te jeżówki..... Nie mogłam sobie odmówić.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
BasiaLT 14:11, 23 lip 2019


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Ależ ci wszytko pięknie bujneło Cudnie po prostu. A jak róże na pergoli? Dały popis??
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Kasik 14:48, 23 lip 2019


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
BasiaLT napisał(a)
Ależ ci wszytko pięknie bujneło Cudnie po prostu. A jak róże na pergoli? Dały popis??


Róże dały czadu . Pokażę Ci zaraz.


____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Basilikum 17:53, 23 lip 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
Kasiu ale Ty masz jezowki no poprostu szczeka opadla i musze sie teraz po podlodze czolgac.
U mnie zostaly same zwyczajne i tylko jeszcze biale trzymaja fason. Czyli z 10 zrobily sie 2 odmiany.
Roze super, widoki super, no poprostu jak psze kasia powinnas w dupsko dostac, ze nam tych pieknosci tak szczedzisz
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Nikita 18:14, 23 lip 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Kasiu, Grzesiu, fantastycznie, że mogliśmy się spotkać. Szkoda, że tak krótko. Zapraszamy kolejny raz.
W sierpniu może skoczę na jeden dzień do Świebodzina...może uda mi się wygospodarować chwilkę i wpaść do Ciebie pogadać i oglądnąć twój rewelacyjny ogród.
Kilka fotek na pamiątkę




____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
paniprzyroda 00:26, 27 lip 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Wreszcie dotarłam
Trawka faktycznie fajna, takie eleganckie zestawienie wyszło Kasia rację miała, nie można ukrywać takiego ślicznego ogrodu. Hortki, jeżówki teraz cudne ale róże... róże bosko kwitły
Pozdrówka dla eMusia.
____________________
Dwa ogrody
Kasik 19:04, 28 lip 2019


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Basilikum napisał(a)
Kasiu ale Ty masz jezowki no poprostu szczeka opadla i musze sie teraz po podlodze czolgac.
U mnie zostaly same zwyczajne i tylko jeszcze biale trzymaja fason. Czyli z 10 zrobily sie 2 odmiany.
Roze super, widoki super, no poprostu jak psze kasia powinnas w dupsko dostac, ze nam tych pieknosci tak szczedzisz


A Wy byście tylko w to dupsko

Nie dlatego nie było mnie na Ogro, że nie miałam co pokazywać tylko dlatego, że czasu i nastroju nie było.

We wrześniu miałam wesele Syna, potem przeprowadzka do mnie Młodych z 1,5 roczną Hanią- aż do początku kwietnia. Sajgon i obowiązków pełno. Tylko troszkę ogarnęłam się a tu okazało się, że 26 kwietnia najstarsza Córka urodziła przedwcześnie maleńką Alę. Alusia urodziła się 11 tygodni za wcześnie i była okruszkiem ważącym 670gram. Walka o jej życie a potem zdrowie. Mieszkaliśmy więc aż do połowy lipca razem. Córka chodziła codziennie do szpitala by byc z mała, a na weekend przyjeżdżał tatuś Ali. W lipcu też mieliśmy wesele u chrześnicy, a teraz za momencik urodzi się nam wnuczek.

Tak, że atrakcji nam nie brakowało, a i nasze życie trzeba jakoś ogarniać.

Tyle usprawiedliwienia.

Za pochwały dziękuję bardzo.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies