Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród hortensjowo brzoskwiniowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród hortensjowo brzoskwiniowy

Basilikum 19:06, 28 lip 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Kasiu oj tak dzialo sie juz nie bije
Jak ma sie teraz Alusia?
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Kasik 19:08, 28 lip 2019


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Nikita napisał(a)
Kasiu, Grzesiu, fantastycznie, że mogliśmy się spotkać. Szkoda, że tak krótko. Zapraszamy kolejny raz.
W sierpniu może skoczę na jeden dzień do Świebodzina...może uda mi się wygospodarować chwilkę i wpaść do Ciebie pogadać i oglądnąć twój rewelacyjny ogród.
Kilka fotek na pamiątkę


To my jeszcze raz Madziu dziękujemy i jak tylko będzie okazja być w Waszych stronach to Wam nie odpuścimy.

A Ty jak będziesz w okolicach to dawaj znać- jak tylko będziemy w domu to zapraszamy serdecznie. Nie wybieramy się nigdzie, ale jeden czy dwa dni zawsze są realne. Tak, że daj cynk wcześniej.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 19:12, 28 lip 2019


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Basilikum napisał(a)
Kasiu oj tak dzialo sie juz nie bije
Jak ma sie teraz Alusia?


Alusia właśnie do mnie jedzie z Poznania bo ma kilka wizyt u specjalistów . To takie pierwsze wizyty umówione przez szpital.

MAlutka okazała się bardzo silna i tak naprawdę wyszła z tego bez żadnych problemów. Aż dziw, że takie maleństwo dzisiaj waży około 3 kg i jest zdrowa.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Basilikum 19:13, 28 lip 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
super niech rosnie zdrowo dzielna wojowniczka
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Kasik 19:17, 28 lip 2019


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
paniprzyroda napisał(a)
Wreszcie dotarłam
Trawka faktycznie fajna, takie eleganckie zestawienie wyszło Kasia rację miała, nie można ukrywać takiego ślicznego ogrodu. Hortki, jeżówki teraz cudne ale róże... róże bosko kwitły
Pozdrówka dla eMusia.


Fajnie, że zajrzałaś. Róże trochę przegapiłam jeśli chodzi o zdjęcia, bo tam sa dwie kwitnące jedna po drugiej. Na początek angielka Constance Spry, a potem Laguna, a ja zrobiłam zdjęcia tylko tej pierwszej. Laguna dopiero miała kilka kwiatków. Hortki dzisiaj dopiero zaczynają- zobaczymy co pokażą.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
yolka 21:28, 28 lip 2019


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Jestem oszołomiona. Ogród dojrzał w mgnieniu oka. Różana pergola niesamowita. Jakim miskantem podparłaś anabelkę? Moją po pierwszej burzy podperają kostki chodnikowe


Jeżówki, ech.. Kochacie się ze swoim ogrodem z wzajemnością, niczego w nim nie brakuje. Gratuluję.

Zdjęcia spotkaniowe widziałam, Pozdrawiam wszystkich
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Agania 08:54, 29 lip 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Witaj Kasieńko, czytam o różnych zawirowaniach rodzinnych, ja też jestem
po weselu syna i wiem ile to czasu i stresu zabiera, cieszę się ogromnie, że malutka sobie poradziła...silna z niej odrobinka i ja na wnuczkę czekam w tym roku, córcia w ciąży
Teraz na ogród będziesz mieć więcej czasu, a przynajmniej odpoczniesz, bo już wszystko się poukładało
Pozdrawiam kochani
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Violka 11:22, 29 lip 2019


Dołączył: 17 maj 2019
Posty: 115
Witajcie kochani(bo wy razem na tym słodkim zdjęciu), witaj Kasiu☺ cichutko podglądam wasz ogródek, fajny jest, prześliczne jeżówki macie i hortensje, ja też niedawno skusiłam się na piłkowaną ☺ A te wasze róże - przecudne, czy mogę prosić o nazwy?
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Viola Ogród leśny na polu
BasiaLT 14:56, 29 lip 2019


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414


Jedno wielkie Woooowwww!!!!
Tak jak chciałaś połączyły się na górze. Widok rewelacyjny.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Violka 09:01, 30 lip 2019


Dołączył: 17 maj 2019
Posty: 115
Kasiu kochana, jak pamietasz , to napisz proszę nazwy tych piękności

Kasik napisał(a)


Róże dały czadu . Pokażę Ci zaraz.



____________________
Viola Ogród leśny na polu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies