Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród hortensjowo brzoskwiniowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród hortensjowo brzoskwiniowy

Margarete 09:50, 30 lip 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Noo jakie foty !! Jaki cudny ogród !!
W ogóle nie widać u was zmęczenia ogrodu upałem, trawnik macie zialoniutki nie to co u mnie. Piekne hortensje - moje to powinny sie schowac w porównaniu z waszymi.I azdroszcze ogrodowych - ja u siebiue próbowałam ogrodowe ale mi przemarzły dwa razy wiec odpuściłam.
Cudne róże na pergoli ( co to za odmiana?) no i moje ukochane kwiaty lata czyli jeżówki, morze jezówek...jak ty to robisz że one cie sie mnozą ? Moje jeżówki odmianowe są "jednoroczne" a rorastają sie tylko te bezimienne, wysokie, rózowe...

Cudna ta trawa Adagio, miałaś racje opowiadając o niej, ma piękny pokrój i kolor. A z Anabelką stworzyłą fajny duet.

Ściskam was mocno Kasiu i Grzesiu, życzę zdrowia małej ALusi a wam kolejnego cudnego wnuka.
Podpisuje sie pod zaproszeniem Magdy-Nikity - Łódź i łodzianki czkają na kolejną wizytę
Buziaki!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Monia81 22:38, 30 lip 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7935
Kasieńko ależ cudnie Was zobaczyć, piękne spotkanko mieliście dobrze, że Kasia zagroziła bo w końcu możemy zobaczyć co się u Was w ogrodzie dzieje, a pięknie się dzieje, jeżówki uwielbiam i podziwiam, a róże na tej pergoli kwitną nieziemsko, nizłe potwory z nich buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Agania 08:33, 31 lip 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Zachwyca się nadal...się zachwycam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Kasik 10:26, 03 sie 2019


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
yolka napisał(a)
Jestem oszołomiona. Ogród dojrzał w mgnieniu oka. Różana pergola niesamowita. Jakim miskantem podparłaś anabelkę? Moją po pierwszej burzy podperają kostki chodnikowe


Jeżówki, ech.. Kochacie się ze swoim ogrodem z wzajemnością, niczego w nim nie brakuje. Gratuluję.

Zdjęcia spotkaniowe widziałam, Pozdrawiam wszystkich


Witaj

Anabelka rozkładała się aż po trawę. Wymyśliłam i podsadziłam ją rozchodnikiem okazałym ( nie widać go )po całym okręgu bardzo gęsto. Jeszcze jest dość młody i ma trudne warunki. Nie wiem czy będzie z niego pożytek jako rośliny, ale za podporę ma służyć.
Po brzegach okręgu posadziłam trawę Adagio. Ona zakrywa tego rozchodnika, ale razem dają jako takie podparcie.

Zobaczymy jak będzie to zdawało egzamin .

Spotkanie - jak zwykle- Tylko same dobre emocje.

____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 10:43, 03 sie 2019


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Agania napisał(a)
Witaj Kasieńko, czytam o różnych zawirowaniach rodzinnych, ja też jestem
po weselu syna i wiem ile to czasu i stresu zabiera, cieszę się ogromnie, że malutka sobie poradziła...silna z niej odrobinka i ja na wnuczkę czekam w tym roku, córcia w ciąży
Teraz na ogród będziesz mieć więcej czasu, a przynajmniej odpoczniesz, bo już wszystko się poukładało
Pozdrawiam kochani


Aga- zawirowania w życiu nieuniknione. Mała właśnie musiała przyjechać i odbyć serię badań kontrolnych. Dzisiaj - po kolejnym tygodniowym pobycie- jedzie do domu. Zostaniemy tylko z Karolcią i może jakoś się wyciszę. Choć nie do końca, bo Wnuczek już lada moment i będzie.

Muszę zacząć znowu ogarniać ogród bo pomimo braku wody chwasty szaleją, a i cięcia sporo. Wieczna praca-
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 11:11, 03 sie 2019


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Violka napisał(a)
Witajcie kochani(bo wy razem na tym słodkim zdjęciu), witaj Kasiu☺ cichutko podglądam wasz ogródek, fajny jest, prześliczne jeżówki macie i hortensje, ja też niedawno skusiłam się na piłkowaną ☺ A te wasze róże - przecudne, czy mogę prosić o nazwy?
Pozdrawiam serdecznie


Witaj Violu.
Przeorasza,że dopiero teraz odpisuję, ale ja cały czas w niedoczasie.

Dzięki za pochwały. W tym roku ogród nie w pełni , b o wody ciągle brak. Niektóre hortki jeszcze bez kwiatów, ale ile można lać.

Róże te jasne to Constance Spry, ale ona kwitnie tylko raz, dlatego jest obok niej ciemniejsza Laguna- powtarzająca kwitnienie.

Pozdrawiam
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 13:49, 03 sie 2019


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
BasiaLT napisał(a)


Jedno wielkie Woooowwww!!!!
Tak jak chciałaś połączyły się na górze. Widok rewelacyjny.


Dzisiaj to wielki busz Basieńko.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 15:06, 03 sie 2019


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Violka napisał(a)
Kasiu kochana, jak pamietasz , to napisz proszę nazwy tych piękności




Wpisałam post wyżej.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 15:12, 03 sie 2019


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Margarete napisał(a)
Noo jakie foty !! Jaki cudny ogród !!
W ogóle nie widać u was zmęczenia ogrodu upałem, trawnik macie zialoniutki nie to co u mnie. Piekne hortensje - moje to powinny sie schowac w porównaniu z waszymi.I azdroszcze ogrodowych - ja u siebiue próbowałam ogrodowe ale mi przemarzły dwa razy wiec odpuściłam.
Cudne róże na pergoli ( co to za odmiana?) no i moje ukochane kwiaty lata czyli jeżówki, morze jezówek...jak ty to robisz że one cie sie mnozą ? Moje jeżówki odmianowe są "jednoroczne" a rorastają sie tylko te bezimienne, wysokie, rózowe...

Cudna ta trawa Adagio, miałaś racje opowiadając o niej, ma piękny pokrój i kolor. A z Anabelką stworzyłą fajny duet.

Ściskam was mocno Kasiu i Grzesiu, życzę zdrowia małej ALusi a wam kolejnego cudnego wnuka.
Podpisuje sie pod zaproszeniem Magdy-Nikity - Łódź i łodzianki czkają na kolejną wizytę
Buziaki!


MAłgoś musisz spróbować te piłkowane. Moja choć stoi w przeciągu zawsze kwitnie. Podobno MAdzia ma być w sierpniu u mnie i jak chcesz to dam ci parę gałązek mojej i posadzisz. Co szkodzi?

Ogród zielony bo w trakcie tych kosmicznych upałów był tydzień gdzie troszkę popadało no i Grześ trochę podlewał, ale i tak sa oznaki suszy.

Za życzenia dziękujemy. Alusia ma się dobrze, a i maleństwo już niedługo. Dzięki za zaproszenie - my jak w dym . zawsze.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 15:20, 03 sie 2019


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Monia81 napisał(a)
Kasieńko ależ cudnie Was zobaczyć, piękne spotkanko mieliście dobrze, że Kasia zagroziła bo w końcu możemy zobaczyć co się u Was w ogrodzie dzieje, a pięknie się dzieje, jeżówki uwielbiam i podziwiam, a róże na tej pergoli kwitną nieziemsko, nizłe potwory z nich buziaczki


Monia - ja się równać do Ciebie nie mogę. Wasz ogród może młodszy ale tyle pracy robi swoje. Warzywniakiem możesz chwalić się wszędzie, no i cały czas praca wre.

U nas rośnie to co kiedyś dopilnowane, bo ten rok odpuściliśmy bardzo. Czas przyszedł by cokolwiek nadrobić. Ale wiem dobrze, ze to trudne, a i pogoda nie sprzyja.

Buziak
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies