Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na Łowieckiej

Pokaż wątki Pokaż posty

Na Łowieckiej

inag 14:29, 28 paź 2013


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Dzień dobry!
Bardzo liczę na wszelkie wskazówki i podpowiedzi.. Za każdą jestem wdzięczna.
Dziękuję za miłe słowa. Cieszę się, że murek przypadł do gustu
Serdecznie pozdrawiam!
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
ele2001 17:19, 28 paź 2013


Dołączył: 25 lis 2011
Posty: 1483
Fajne zdjęcia i ta przestrzeń Danusia ma racje droczysz się z nami pozdrawiam
____________________
Przemo - Ogród mały, ale pojemny;)
inag 17:26, 28 paź 2013


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Dzięki. Fotografią od dawna się interesuję i wszystko można pokazać tak by wyglądało dużo lepiej jak w realu... A co do przestrzeni to ogród nie należy do małych ale też i bym nie przesadzała z jego ogromem. Cała działka ma 14 arów więc odliczając powierzchnię domu powiedzmy, że zostaje może 12 arów.. Na takie cuda jak np. duży staw kąpielowy wg mnie to stanowczo za mało...
Pozdrowienia!!!!
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
malgorzata_s... 19:41, 28 paź 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Witam serdecznie. Zachwyciły mnie ogromne pergole no i ściana oczywiście. Ogród już piękny. Szefowa doradza to będzie niedługo cudowny
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
inag 19:51, 28 paź 2013


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Dobry wieczór!
Dziękuję i mam nadzieję, że będzie tak uroczy jak wszystkich innych tu obecnych..
Do usłyszenia!
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Borbetka 07:55, 30 paź 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Ładny ogród, można zadziałać jeszcze i podoba mi się Danki pomysł z różanecznikami.
____________________
borówcowy wizytowka
inag 12:59, 30 paź 2013


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Dziękuję. Mi też na myśl o różanecznikach oczy się śmieją
Co do działania to jest jeszcze wiele do zrobienia. W ciągu dwóch lat będę sadzić, sadzić i jeszcze raz sadzić)))) (Później chyba też
Pozdrowienia!!!
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 14:07, 30 paź 2013


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
A właśnie jeśli chodzi o sadzenie to mam pewne plany na wiosnę. Proszę tylko o radę czy są słuszne i czy moje zalozenie może dobrze wyglądać.
Na obwodzie ogrodzenia mam posadzone żywotniki. Wiem, że wg niektórych są nudne i pospolite ale dla mnie mają wiele zalet, dlatego się na nie zdecydowałam. Chciałabym je jednak trochę osłonić, ukryć za innymi roslinami i urozmaicić w ten sposób widok. po obejrzeniu ogrodu P.Danuty zakochałam się w hortensjach bukietowych. Do tej pory się ich bałam jako roślin wyjątkowo kapryśnych, których nie uda mi się doprowadzić do kwitnienia i wyłącznie dla profesjonalistów... Teraz postanowiłam jednak zaryzykować i spróbować.
Chciałabym je połączyć z trzmielinami szczepionymi na pniu w jaskrawym kolorze, wysokomi trawami, limonkowymi i purpurowymi żurawkami, migdałkiem trójklapowym.. Dobrze wybrałam??? A może dostanę jakieś inne propozycje - lepsze... Sama już nie wiem na co się zdecydować, ale te hortensje tak mi głowę zaprzątają...
Poniżej zamieszczam zdjęcie tego co stworzyłam w popularnym programie do tworzenia tego typu grafiki, który pewnie wszyscy tutaj znają. Mam nadzieję, że nie naruszę w ten sposób żadnych zasad... Mniej więcej o czymś takim myślę...

____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
elzbieta_g 14:34, 30 paź 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
mi się bardzo podoba ale nic Ci nie pomogę bo w tej dziedzinie jestem raczkująca za to legalnie podglądam
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
inag 14:35, 30 paź 2013


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Dzięki - to tak jak ja
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies