Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na Łowieckiej

Pokaż wątki Pokaż posty

Na Łowieckiej

inag 16:58, 27 paź 2013


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Katkak napisał(a)
Dla mnie jest pięknie, bardzo mi się podoba. Te ogromne pergole robią... właśnie, ogromne wrażenie, cudnie wyglądają, a ogród ma swój niepowtarzalny klimat


Dziękuję Bardzo miło słyszeć tyle komplementów..
Pozdrawiam serdecznie!
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 17:07, 27 paź 2013


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Gardenarium napisał(a)
Podoba mi się szalenie mur z odzysku, z powstawianymi cegłami.


Dzięki. Autorem pomysłu jest mój tata, który stwierdził, że skoro jest tyle bezużytecznych cegieł to mozna z nich stworzyć coś fajnego... A że lubi takie 'dłubanie" i ma do tego smykałkę to wyszło co wyszło (największy ceglak - bo tak to nazywamy). W następnym roku postanowiliśmy z mężem dobudować jeszcze dwa mniejsze po obu stronach ścieżki. Były to pierwsze próby ale upór sprawił że coś tam wyszło. I choć daleko nam do precyzji mojego taty to i tak jesteśmy z nich dumni)))
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
elzbieta_g 17:26, 27 paź 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Witaj , masz już piękny to forum to skarbnica wiedzy , pomysłów i niesamowicie życzliwych ludzi z miłą chęcią będę do Ciebie zaglądać i podglądać Twoje poczynania
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
inag 17:43, 27 paź 2013


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Witam!
)) Dziękuję i do szybkiego zobaczenia!
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Gardenarium 17:57, 27 paź 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wymyśl lepszy tytuł ogrodu Podaj, a ja go zmienię
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
inag 18:11, 27 paź 2013


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357

Życie na Zielono
Może być???
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
GorAna 18:17, 27 paź 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16075
Witaj Ilonko, kokietka z Ciebie...jest pięknie z tymi cegłami, a pod okiem fachowców i Głównodowodzącej Danusi , będzie jeszcze piękniej
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
inag 18:21, 27 paź 2013


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Witam!
Żadna tam kokietka Po prostu przy waszych ogrodach to czuję się jak brzydkie kaczątko przy łabędziach. Zdaję sobie sprawę, że nie jest najgorzej ale oczekuję, że za kilka lat w końcu wyjdę przed dom i powiem "Jest idealnie!"
Udanego wieczoru!
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
mar_za 18:32, 27 paź 2013


Dołączył: 03 sie 2013
Posty: 740
inag napisał(a)
Witam!
Żadna tam kokietka Po prostu przy waszych ogrodach to czuję się jak brzydkie kaczątko przy łabędziach. Zdaję sobie sprawę, że nie jest najgorzej ale oczekuję, że za kilka lat w końcu wyjdę przed dom i powiem "Jest idealnie!"
Udanego wieczoru!


To chyba nie na tym forum Tu wszyscy ciągle zmieniają swoje ogrody. Zobacz ogród Szefowej. Idealny, a i tak do zmiany!
____________________
Marzena- Mus owocowy w miejskiej dżungli
inag 18:34, 27 paź 2013


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
mar_za napisał(a)


To chyba nie na tym forum Tu wszyscy ciągle zmieniają swoje ogrody. Zobacz ogród Szefowej. Idealny, a i tak do zmiany!


Tak wiem, ale nie rozumiem po co zmieniać coś idealnego??? Gdybym ja taki miała... marzenie...
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies