Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na Łowieckiej

Pokaż wątki Pokaż posty

Na Łowieckiej

agatanowa 18:48, 27 paź 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Iwona, eeeee, czuję się zawiedziona. Myślałam, że masz ogród do bani. A tu takie cudeńko!

Piękna ta pergola z dzikim winem.

Masz też wisterię, czy to milin?
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
inag 18:53, 27 paź 2013


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Dzięki
To wisteria. Są tam dwa jej kolory. Rok temu posadziłam małą fioletową, ale okazało się, że smakowała psu;-( Zeżarła całą. Został tylko kawałek korzonka. Myślałam, że już nie odbije i dostałam od męża w prezencie drugą, - dużą - białą. W tym roku wiosną zajrzałam w nią głębiej i zobaczyłam że fioletowa odbiła i wplątała się juz na dobre w tę drugą. Mam więc niezły mix
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
agatanowa 19:17, 27 paź 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Bardzo fajny mix Kwitła kiedyś?
Z jakiego rejonu RP jesteś, Iwona? Trochę ta wisteria mnie interesuje, gdyż mam plany, aby ją u siebie zaplanować na pd ścianie
o tu trochę pytam: http://www.ogrodowisko.pl/watek/313-wisteria-glicynia-slodlin?page=14#post_3
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
Gardenarium 19:20, 27 paź 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
inag napisał(a)

Życie na Zielono
Może być???


No pewnie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 19:21, 27 paź 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304

O ten mur mi chodziło, jest mieszany
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 19:23, 27 paź 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Pomagam z podpisem, zrób cytuj, skopiuj kod podpisu i wklej w profilu swoim w podpisie. Wtedy każdy do Ciebie trafi.


Ilona - Życie na Zielono
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
inag 19:29, 27 paź 2013


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Wielkie dzięki za pomoc!
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Gardenarium 19:31, 27 paź 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Quote napis to cytowanie oznacza ten symbol.

zlikwiduj Link działa tylko te literki niepotrzebne.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
inag 19:32, 27 paź 2013


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Gardenarium napisał(a)

O ten mur mi chodziło, jest mieszany


To są płyty szarego granitu między które wmurowano czerwoną, również granitową kostkę - pozostałość po ścieżkach
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 19:44, 27 paź 2013


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
agatanowa napisał(a)
Bardzo fajny mix Kwitła kiedyś?
Z jakiego rejonu RP jesteś, Iwona? Trochę ta wisteria mnie interesuje, gdyż mam plany, aby ją u siebie zaplanować na pd ścianie
o tu trochę pytam: http://www.ogrodowisko.pl/watek/313-wisteria-glicynia-slodlin?page=14#post_3


Mieszkam 25 km od Gorzowa Wlkp. (Dokładnie w połowie drogi między Kostrzynem n/O a Gorzowem)
Piszesz tam, że boisz się odrostów korzeniowych. Ja nie jestem specjalistką od wisterii ale u mnie jeszcze nigdy żadnego odrostu korzeniowego nie wypuściła. Rośnie za to jak szalona. szkoda, że nie mam zdjęcia jak wyglądała dopiero co przywieziona bo bym pokazała ile urosła przez rok... Trzeba ją naprawdę mocno ciąć bo inaczej zarosłaby chyba wszystko dookoła Wymaga też silnych podpór. A co do kwitnienia to kwitła bardzo obficie. Mąż przywiózł mi ją już z pąkami kwiatowymi. Zobaczymy jak będzie za rok..
Myślę że warto ją posadzić jeśli tylko jest miejsce, bo okres kwitnienia jest naprawdę spektakularny (choć szczerze mówiąc mi bardziej podoba się wersja fioletowa)
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies