Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

yolka 09:45, 29 lis 2020


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Ale niespodzianka Dawno nie byłam a tu nowy lokator. Piękna klacz
Martynika ma ładny domek
W ogrodzie złoto i purpura, czyli tak jak powinno być jesienią. Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Pszczelarnia 17:38, 29 lis 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Klacz - klasa! I czekam na cudeńka.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
popcorn 15:09, 01 gru 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Konik! Jej! No to się u Was będzie działo!!!

Jak Ci się kurki chowają? Żałuję że nie mam porządnego ocieplonego kurnika... póki co sobie radzimy ale liczę że nie będzie prawdziwej zimy...

buziaki!!!
____________________
Mój nowy ogródek
Rench 00:56, 03 gru 2020


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Piękna klacz- niesamowite ile się działo u Ciebie w tym roku.
Też czekam na pokaz dzieł

____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
paniprzyroda 17:32, 12 gru 2020

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Elu Czy Martynika ma jak w raju to nie wiem,ale na razie nie ma z nią kłopotów. Mnie się też ta gwiazdka podoba, a najpiękniejsze ma uszy Synowie prawie sami stajnię budowali. Jeszcze czeka dach na ocieplenie od wewnątrz, boków nie potrzeba, bo to beleczki dosyć grube, z dobrze wysuszonego i zaimpregnowanego drewna, podobnie jak kurnik. Łączone w pionie długimi wkrętami, nikt tego nie ruszy.

a tu widać, że już trochę urosła, sierść zimowa i kudłata ciut, jak to u źrebaka.

____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 17:51, 12 gru 2020

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Gosiek obornik już się produkuje
Na razie sama jest, owca jakaś była w planie, ale na razie nie ma.
Pilniejsze było postawienie wybiegu i założenie elektrycznego pastucha. Pierwsze brykanie po wybiegu było, tylko fotki jeszcze nie zgrane.
Em kiedyś jeździł konno w klubie jeździeckim, młodszy syn też od kilku lat pomaga sąsiadowi przy koniach, więc praktykę ma, a Martynikę zna od jej pierwszego oddechu
Fachowa literatura też jest, uzupełniają jedynie potrzebny sprzęt, przychodzą jakieś dziwne ustrojstwa: a to szczotki, a to coś do czyszczenia kopytek i tak w kółko.
Ja zrobiłam jej tylko czerwone pomponiki


____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 18:05, 12 gru 2020

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Karolina, Jolu
Kury mają się nieźle, zjadły wszystko co było zielone w warzywniku, teraz oprócz odpadków domowych trzeba im będzie rzucić kiszonej kapusty, białego sera, czy kupić w warzywniaku zielone
____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 18:52, 12 gru 2020

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Ewo - czy klacz będzie "klasa" to się dopiero okaże
Rench - oj, faktycznie się działo
Obydwie czekacie na cudeńka, dzieła... Przeceniacie mnie. Od początku bytności na forum corocznie pokazywałam coś nowego. Rench, masz rację, materiału starczyłoby na przyzwoity blog handmade.

Ewo, w ubiegłym roku pytałaś się, czy mam jeszcze miejsce na te wszystkie ozdoby. Dziś syn zniósł mi ze strychu kilka worków różności. I to dużych worów. Pamiętając o tym, ile tego jest, postanowiłam wcześniej, że już nic nie będę robić.

Jeszcze nic nowego nie uszyłam, nic nie zmalowałam
Prawie zakończyłam świąteczne porządki.

anioły 2012/2013




i tak kolejno, każdego roku coś




także ten tego... skromnie... ale...



____________________
Dwa ogrody
sylwia_slomc... 19:35, 12 gru 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81912
Gosiek33 napisał(a)
Twoja kurza hodowla to fantastyczne spa

Dziś na fb trafiłam na porady dla trzymających kury w ogrodzie, i od razu pomyślałam między innymi o Tobie. Porady jak stado w zdrowiu zachować. Może kiedyś Ci się przydać. Kury są jednak niesamowite

Fajne te podpowiedzi
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 19:36, 12 gru 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81912
Jakaś moda wśród ogrodników na kury w tym roku zapanowała ha ha ha, my materiał na kurnik gromadzimy, a w zasadzie na wolierę bo marzą mi się nie tylko kurki Ale konikiem to mnie pokonałaś, marzenie moje
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies