Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

Urszulla 17:06, 15 paź 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21781
Śledziłam swego czasu opinie o Pashminie. Ale to dopiero pierwsza o tak długom kwitnieniu. Pewnie mokry sezon jej sprzyjał.

Trochę brakuje Twoich ogrodowych inspiracji ale rozumiem brak czasu. Pozdrawiam
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
ElzbietaFranka 17:28, 15 paź 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13823
Kury piękne, a kogucik jaki zadowolony, że ma tyle piękności koło siebie.

Kurnik pierwsza klasa obrońcy Eco nie będą się czepiać. Wszystko mają + szczesciary, jeszcze firanki w oknie koniecznie

Pozdrawiam

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Gosiek33 10:41, 17 paź 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Twoja kurza hodowla to fantastyczne spa

Dziś na fb trafiłam na porady dla trzymających kury w ogrodzie, i od razu pomyślałam między innymi o Tobie. Porady jak stado w zdrowiu zachować. Może kiedyś Ci się przydać. Kury są jednak niesamowite
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Tamaryszek 23:53, 01 lis 2020

Dołączył: 21 sie 2012
Posty: 430
Trudny czas mamy, więc pozdrawiam serdecznie i czekam na nowiny. Kurnik elegancki!
____________________
Pozdrawiam , Tamaryszek http://www.ogrodowisko.pl/watek/3042-wizytowka-moj-swiat
paniprzyroda 18:18, 27 lis 2020

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Łucjo - kurnik rzeczywiście spełnia swoją rolę. Ale kury widzę tylko w środy i weekendy póki co Wtedy daję im zieleninę i trochę pogadam z nimi
Aganiu, pozdrawiam, kurki trzeba było zabrać z poprzedniego miejsca więc był mus postawić kurnik. Sukcesy... raczej ich brak, ten sezon mało ogrodowy był dla mnie.
Karolino, samoróbkę masz, a zdaje egzamin Z perspektywy czasu nie poleciłabym Ci jednak tej firmy, nadal czekamy na okno do kurnika.. póki co zabezpieczone poliwęglanem. Więcej zdjęć z lata może zimą. Buziaki.
Reniu, dalie w tym roku dały popis. Ale przyznam się, że nie wszystkie jeszcze wykopałam. Oczywiście te najcenniejsze dla mnie już schowane, może uda się resztę wyjąć.
Co do róż, to jak wszędzie raczej, jedne lepsze, inne gorsze, zależy w którym sezonie, oczywiście poza Pashminą.
Jeszcze jakieś ostatki kwitną.
Iza, na pw odpowiedziałam, kurki jajka noszą, ale jak zawsze na święta zrobią sobie przerwę

____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 18:59, 27 lis 2020

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Ula - brak czasu bierze się stąd, że jednocześnie prowadzę zajęcia stacjonarne i zdalne. Szkoda słów.
Swoje zdrowie psychiczne ratuję kolejnym handmade, pewnie coś pokażę jak zrobię zdjęcia
Elu, miło, że zaglądasz, chociaż mało mnie tutaj. Firanki w oknie, dobre Jak firma zamontuje okno, to może trzeba będzie pomyśleć
Gosiu, za porady dziękuję, zawsze coś może się przydać
Tamaryszku, powinnam zajrzeć do Ciebie i wielu innych tutaj, ale zwyczajnie wieczorem już nie mam siły, a w dzień czasu. Oby tylko zdrowie dopisywało to jakoś przetrwamy
Nowiny... może coś się znajdzie ale po kolei.
Jesień.



miniaturowy miłorząb, rocznie przyrasta ok. 1cm
____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 19:04, 27 lis 2020

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
grujecznik pachniał


buki


____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 19:18, 27 lis 2020

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826

ostatnie bukiety dalii


w międzyczasie budowało się kolejne pomieszczenie

a to jego młodziutka właścicielka Martynika, mieszka u nas ok. miesiąca
____________________
Dwa ogrody
ElzbietaFranka 23:44, 27 lis 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13823
O kurza - to i kobylka ma jak w raju.
Piękna jest z gwiazdka na czole, widać zadowolona ze swojego apartamentu.

Też mam kilka Buczków bardzo mi się podobają. Grujecznika jeszcze nie mam,ale muszę kupić już któryś z kolei widzę taki piękny.
Miłorząba mam kiedyś kupiłam w Tesco takiego malucha i tak sobie powoli rośnie, nie nalegam aby rósł szybko.

Jesień już się skończyła byle do wiosny.

Pozdrawiam i życzę zdrowia.


____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Gosiek33 07:15, 28 lis 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Na własny obornik postawiliście?
Tylko jedna klaczka, smutno jej. Przydałby się jej towarzysz bo będzie nałogi z samotności łapała. W razie czego choć owcę lub kozę wprowadź do boksu


Widzę, że skobel podpierasz - taka spryciula z niej? Temu patykowi też da radę
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies