Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

AniazUroczyska 00:10, 24 sie 2020

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
I ja bym chętnie zerknęła, co tam u Ciebie ładnego, kwitnącego?
galgAsia 19:02, 24 sie 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Ja też pozdrawiam i się przymilam o zdjęcia
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
popcorn 10:32, 04 wrz 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Myślałam że już

Macie kurnik już, Mariolko? Pozdrawiam serdecznie i myślę sobie jak tam u Ciebie w ogrodach
____________________
Mój nowy ogródek
paniprzyroda 22:10, 13 paź 2020

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Gosika67, Dorota123, Magleska, Kasiolaa, Tulucy, Popcorn, Agnieszka W, Jolanka, GałgAsia, Ryska, Margarete, ElaS, Violaskom, Rench, GorAna, Ania z Uroczyska - dziękuję wszystkim razem i każdej z osobna za przemiłe wpisy w wątku, który na trochę pokrył się kurzem
W lipcu i sierpniu ogród zszedł na drugi plan, pochłonął nas całkowicie drugi etap przeprowadzki. To i owo ucierpiało podsuszone, nie podlewane, kilka bukszpanów zagrzybionych, zero prewencji i zasilania, cięcia, pielenia. Z tym ostatnim nie było tak źle, bo na rabatach gęsto i tylko gdzieniegdzie wyskoczyła jakaś pokrzywa W lipcu jeszcze robiłam zdjęcia, w sierpniu prawie wcale. Niełatwo było upchać dwa gospodarstwa w jednym, a "do wyrzucenia, do oddania, do zatrzymania" były na porządku dziennym. Jeszcze z rok i wszystko będzie na swoim miejscu
Moja pracownia przeszła sporą zmianę, przy okazji coś tam podłubałam artystycznie, ( bez tego ani rusz), uporządkowałam kilka spraw, które już dawno powinny być uporządkowane.
A eM jest na etapie aklimatyzacji...
We wrześniu jak zwykle byłam nieczasowa, a teraz pada. Jeszcze żadnych jesiennych porządków nie zaczęłam, trudno, będę nadrabiać wiosną.
Żadnych zakupów cebulowych nie zrobiłam w tym roku z prostej przyczyny: brak miejsca.
Wyjątkiem jest warzywnik - ten jest ogarnięty, do wykopania została tylko pietruszka. Z plonów jestem zadowolona, jak na ten trudny sezon.

Jakieś zaległe fotki będę wrzucała chyba zimą a specjalnie dla Karoliny i wszystkich fanek gdaczącego drobiu zostawiam to





____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 22:33, 13 paź 2020

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Wiadomo, czyj domek


te mniejsze jajka to od zielononóżek
Wybieg od samego początku nakryty jest siatką, dach już nakryty, w kurniku znalazło się też miejsce na pojemniki ze zbożem.

ogrodowo w skrócie
Dalie zachwycały intensywnością koloru


a absolutną królową róż tego sezonu została Pashmina - kwitła nieprzerwanie ponad półtora miesiąca, a teraz powtarza.




____________________
Dwa ogrody
tulucy 22:45, 13 paź 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Achy i ochy zostawiam, pal sześć róże i dalie, ale ten kurzy pałac... Marzenie
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Agania 10:49, 14 paź 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Mariolka dużo się dzieje, zdjęcia piękne i kurnik i kurki, pasmo sukcesów
Pozdrawiam i gratuluję
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
popcorn 10:53, 14 paź 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Kurnik miodzio! Zazdroszczę!!! Nasza samoróbka zdaje egzamin póki co, ale szkoda że z takim jak Twój nie wypaliło!

Cudne kurki, ile jajek! Rewelacja Mariolko!

Piękne róże. Pokazuj więcej! cieszę się że już po przeprowadzce, i tak dokładnie ilość gratów jest zawsze przerażająca...

pozdraiam serdecznie poproszę o więcej zdjęć!
____________________
Mój nowy ogródek
Rench 15:50, 14 paź 2020


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Ja oczywiście najpierw dalie i róże podziwiam

Ale muszę się przyznać,że po cichu myślę sobie o kurach, co kiedyś było dla mnie, nie do pomyślenia.
A ten kurnik jest świetny. Zagroda z rozmachem.
Prawdziwe jaja od szczęśliwych kurek masz
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Basilikum 16:19, 14 paź 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
Mariola fajnie, ze juz znow jestes z nami
dalie masz przepiekne i roze tez a kurki maja super domek. No widac, ze im sie podoba, bo takie ladne jajka znosza.

Napisalam Ci wieki temu PW
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies