Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

beamilusia 13:41, 07 kwi 2021


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 718
Witaj Mariolko. Ależ u Ciebie piękności. Wyciągnęłam z piwnicy donice, trochę w bieli, trochę w niebieskim kolorze. Zastanawiałam się, jakie bratki do nich kupić. Wydawało mi się, że tylko żółte pasują, ale kupiłam białe z fioletem. A u Ciebie te jasno fioletowe pięknie wyglądają w tych donicach. I jakie dorodne łany przylaszczek, u mnie nie chcą rosnąć. A ciemierniki w różnych kolorach i kształtach, i pełne, i pojedyncze zdrowo kwitną. I cebulice ,i szafirki kwitną. Nacieszyłam oczy wiosna u Ciebie. U mnie śnieg codziennie rano leży w ogrodzie, jeszcze zimno. Pozdrawiam serdecznie
____________________
Pozdrawiam Beata - Ogród...
GorAna 18:50, 14 kwi 2021


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Mariolka, ależ masz cudownie kolorowo
Zachwyciły mnie przylaszczki
Muszę je wprowadzić do ogrodu, bo cudne są
Buziki
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
mira 20:36, 14 kwi 2021


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
size=640x480]https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/218/2183261/original.JPG[/img]

[img


Witaj Mariolu !
Dawno mnie nie było więc tym bardziej z przyjemnością obejrzałam Twoją wiosnę i oczywiście urokliwe bratki - a te przytoczone z powodu tych doniczek - bajka

przyznam że mój wpis wiąże się z moimi rozważaniami zakupu szklarenki, a Pszczółka skierowała mnie do Ciebie
napisz mi proszę jakie rozmiary ma Twoja szklarenka i jak jest z wietrzeniem i czy masz okienko

owieczki urokliwe, a co ma być z kwiatuszków

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
paniprzyroda 18:07, 16 kwi 2021

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Hanuś, przylaszczki uwielbiam i mam ich trochę. Zawsze kojarzą mi się z moją Mamą, dopóki mogła samodzielnie do mnie przyjeżdżać zawsze na koniec marca dostawałam od niej bukiecik przylaszczek
Ula, właśnie dziś po powrocie z pracy podzieliłam kilka kęp przebiśniegów, bo już najwyższy czas był, a na dwie godziny przestało padać. Więcej dzielić nie będę, bo miejsce się skończyło. Przy okazji wykopałam dwie karpy liliowców, przesadziłam dwuletnie siewki ciemierników na docelowe miejsca i znów zaczęło padać...
____________________
Dwa ogrody
AgnieszkaW 18:12, 16 kwi 2021

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Mariolu, masz przepiękną wiosenną odsłonę ogrodu, p-r-z-e-p-i-ę-k-n-ą
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
paniprzyroda 18:45, 16 kwi 2021

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Beatko, drobnicy wiosennej u mnie sporo, bo wiosna to moja ulubiona pora roku, włącznie z czerwcem
GorAniu, koniecznie sadź przylaszczki, miejsce masz. Już czekam na Twoje tulipanowo

Miro! wielka szkoda, że Cię tutaj tak mało Ale cieszę się z Twoich odwiedzin.
Szklarenka moja malutka, ma okienko dachowe, jedne drzwi, 1.86/3.06. W upały nakładam cieniówkę. Na pomidorki wystarczy dla naszej rodzimy. Napiszę pw.
Z kwiatuszków były wianki, no właśnie, bratki dziergałam
____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 18:47, 16 kwi 2021

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
AgnieszkaW napisał(a)
Mariolu, masz przepiękną wiosenną odsłonę ogrodu, p-r-z-e-p-i-ę-k-n-ą


Agnieszko
, jak miło Cię widzieć
Wiosna deszczowa jak u wszystkich, chłodna, ale pomimo to zawsze coś kwitnie i cieszy
____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 19:18, 16 kwi 2021

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Trochę wiosny z początku tygodnia
zawilce gajowe pojawiają się w całym ogrodzie, kiedys je pieliłam, wreszcie dałam im spokój


szachownice zakwitną

ułudka wystartowała
____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 19:18, 16 kwi 2021

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826

brunnery po deszczu przyspieszyły

cieszynianka uwięziona
____________________
Dwa ogrody
tulucy 19:23, 16 kwi 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Bratki w tych ozdobnych beczółkach przepiękne, wszystko inne też, ale one szczególnie . Dobrze, że napisałaś o przebiśniegach, jak deszcz pozwoli sobie na przerwę, to też moje wykopię i podzielę.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies