Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

JoannA 16:00, 21 mar 2021


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Wygląda podobnie
https://roslinowo.pl/Czosnek-ozdobny-Summer-beauty-Allium-angulosum#opis
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
paniprzyroda 16:02, 21 mar 2021

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
JoannA napisał(a)
A kiedy kwitną Mariolu to może spróbuję sama coś dopasować?
Ja siedzę w domu już drugi tydzień bo miałam kontakt z zakażonymi koleżankami z pracy. Powoli coś robię w ogrodzie, ale też uważam żeby nie przemarznąć i się nie przeziębić.
Najbardziej ubolewam że nie mogę pomóc córci przy dzieciątku


Joasiu, kwitną cały lipiec, suche utrzymują się długo, teraz już widać zielone listki, są ładne przez cały sezon. Współczuję kwarantanny, byłam na niej z synami koniec maja - początek czerwca ub. roku, też to ja miałam kontakt z zakażoną koleżanką z pracy, na szczęście wszyscy byliśmy zdrowi. Tego też Ci życzę. Córcia rozumie i da sobie radę, ale serce boli, wiem..
____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 16:37, 21 mar 2021

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
beamilusia napisał(a)
Śliczna wczesna wiosna, kwitną wiosenne kwiaty, kolorowo. Aż mi się cieplej zrobiło, bo u mnie za oknem jeszcze zimowo.

Dziękuję Beatko, dla mnie mógłby już być maj
Kiedy zakwitną przylaszczki, to dla mnie znak, że wiosna zaczęła się na dobre


a potem jest tak





i jest maj
____________________
Dwa ogrody
beamilusia 16:44, 21 mar 2021


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 718
Ojej, ale wiosennie . Też lubię maj. Zieleń wówczas jest taka soczysta, świeża. I mam urodziny i mogę sobie wybrać prezent od mego M. . Kilka lat temu na urodziny wybrałam jako prezent dwie kule ceramiczne. Takie, jak u Ciebie, niebieskie . A u Ciebie też widzę donice w tym kolorze, są piękne.
____________________
Pozdrawiam Beata - Ogród...
hankaandrus_44 18:40, 21 mar 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Mariolko, dziękuję za owieczki, mam jedną na czterech nóżkach, muszę jej towarzystwo dorobić. Twoje fajne, jak bobaski. Też czekam na przylaszczki, słońce potrzebne. A bwłoczkowe kwiatki chyba zgapię od Ciebie.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Anda 19:12, 21 mar 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33450
Mniam, te "cieple" foteczki sa wspaniale
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Basilikum 21:34, 21 mar 2021


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
oj oj ale lecisz, maj juz masz
piekne widoczki, moje przebisniegi cos sie nie rozrastaja a bardzo bym chciala.
Krokusow mzs dosadzac, jesienia zaczeam je w trawnik jeden sadzic i mam nadzieje na dywanik kiedys Botaniczne sadzilam z nadzija, ze te dluzej dadza rade.

U nas zimnica, od wtorku ma byc cieplej wreszcie, ja juz po troche w ogrodzie dzialam
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
popcorn 10:23, 22 mar 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ale cuda szydełkujesz Mariolko

Zastanawiam się cyz mi sie tutaj ciemierniki bedą siały. Już widze że ta glina dla cebulowych nie bardzo, krokusów może jedna trzecia wyszła...

pozdrawiam
____________________
Mój nowy ogródek
Pszczelarnia 22:14, 23 mar 2021


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
paniprzyroda napisał(a)


pierwsza trawa nn zakwitła


To sesleria jakaś.

Cieszę się, że nie przegapiłam Twoich przebiśniegów - uczta.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
mirkaka 11:31, 24 mar 2021


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9554
Witaj Mariolu, piszesz o agapantach. Możesz napisać jak dokładnie się z nimi postępuję. Mam je pierwszy raz, zimowały w garażu. Cały czas tam jeszcze są.
Nie mam szklarni, kiedy mam je wynieść na zewnątrz, czy może najpierw do domu przynieść? Wymieniasz im ziemię? Chyba tak
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies