Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka

Ania74 10:59, 05 gru 2013


Dołączył: 22 wrz 2013
Posty: 801

Stworzyłam zarys tego co mi się w głowie wykluło. Trzy warianty rabaty, na niebiesko dwie rabaty, oddzielone przejściem od strony garaży, na zielono jedna duża o łagodnym kształcie, wtedy przejście zostaje koło domu, tym wąskim paskiem trawy, albo z zawijasem. Ta z zawijasem była pierwszym pomysłem, ale teraz sobie myślę, że za dużo zakrętasów nie wygląda wcale dobrze...
Natomiast nie myślalam, nie brałam pod uwagę połączenia rabaty ze skarpą... i tu już namieszaliscie mi w głowie
Jedno jest pewne, jedno przejście musi być, albo przy skarpie albo w tym drugim miejscu, bo nie będę latała dookoła rabaty. Nie mówiąc o moich facecikach, którzy na pewno sobie drogę skrócą.
A.. i ten brązowy kątownik to miałaby być krata, żeby choć trochę osłonić się od ulicy i od wiatrów.
Co o tym myślicie? Pewnie nic dobrego, ale chętnie wysłucham każdego głosu
____________________
Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka
Ania74 08:33, 06 gru 2013


Dołączył: 22 wrz 2013
Posty: 801
Zawieje i zamiecie śnieżne na Kurpiach! Prąd jest, a wczoraj na szczęście stolarz zamontował mi próg drewniany w drzwiach wejściowych, bo była tylko jakaś śmieszna blacha na dole... I od razu zrobiło się cieplej mimo, że tak wieje
A... i był u mnie Mikołaj Zostawił mi w kaloszu sadzarkę do cebul Oj będzie się działo w przyszłym roku!
____________________
Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka
Ania74 08:50, 06 gru 2013


Dołączył: 22 wrz 2013
Posty: 801

Pozostaje powspominać...
____________________
Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka
malgorzata_s... 10:12, 06 gru 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Mikołaj to się jednak zna na rzeczy Dla mnie zielona wersja ale poprowadź ja równolegle do linii skarpy bo zwęziłaś ją na końcach. Ja zrobiłabym ją całkiem równoległą Pozdrawiam.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Ania74 10:19, 06 gru 2013


Dołączył: 22 wrz 2013
Posty: 801
Dzięki za głos w sprawie Mnie też z biegiem czasu najbardziej podoba się zielona wersja, lub jej wariacje czyli może i równoległa A Mikołaj faktycznie myślący w tym roku
____________________
Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka
Ania74 09:51, 09 gru 2013


Dołączył: 22 wrz 2013
Posty: 801
Wszyscy przygotowują się do Świąt, a u nas akurat przeprowadzka - wymiana mebli w kancelarii u mojego Emka i zamiast piec pierniki to ja graty wynoszę...
Ale zdążyłam wczoraj (piękna pogoda) zaliczyć z chłopakami dłuuugi spacer po lesie ze wspinaczką na "wieeeelką" górę, z wizytą w sąsiednim gospodarstwie. J koniecznie chciał się witać z kurami i kaczkami... Było wspaniale! Kocham takie chwile!
A do ogródka nawet nie zachodzę... tylko przez niego przechodzę.
____________________
Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka
jagoda99 16:05, 17 gru 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Wpadlam sie przywitac
Piekny dom okolice ogrod no ale ta" kupka" chlopcow musisz byc bardzo dumna urocze dzieci
Dzieci to najpiekniejszy dar zycze Wam szczescia i zdrowia
pozdrawiam
____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
jagoda99 01:59, 22 gru 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
No I znowu ja bardzo dziekuje za odwiedziny jak ja Wam zazdroszcze takich rodzinnych swiat tak duzo ludzi gwaru smiechu zapachu tych wszystkich potraw choinki one w Polsce zupelnie inaczej pachna
swiateczne calusy dla calej Twojej rodziny
____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
Magdalenka 09:59, 22 gru 2013


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
Hej Aniu, jak przygotowania do Świąt? U mnie w tym roku wszystko w polu, to wszystko przez anginę syna- teraz ja choruję
Pozdrawiam przedświątecznie.
____________________
Magda Na Francuskiej
Magdalenka 00:40, 24 gru 2013


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
Aniu, życzę Tobie i Twojej rodzinie spokojnych, radosnych i przede wszystkim zdrowych Świąt oraz szczęścia i spełnienia marzeń w Nowym Roku.
____________________
Magda Na Francuskiej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies