Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku - Dorota

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku - Dorota

violaskom 15:15, 04 lip 2020


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085






Bardzo fajny duet.
____________________
Viola Ogród kwiatowy
Dorota123 15:17, 04 lip 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Ania111 napisał(a)
… fajnie ,
lilie i hortensje
Już dawno zauważyłam, że białe lilie świetnie pasują do anabelek. Jest jednak w tym roku problem, są niższe lilie niż hortensje.




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
JoannA 15:34, 04 lip 2020


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Kałuża z roślinkami wygląda super
A czy tam nie można dolać więcej wody? Masz tam pod kamieniami jakiś zbiorniczek czy folię?
Współczuję przycinania tak wielkiej róży. Ja ze wględu na te potworne kolce i wysokość krzaków staram się nie sadzić róż pnących. Miałam kiedyś Alchymista i powiedziałam nigdy więcej
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Dorota123 20:51, 04 lip 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
JoannA napisał(a)
Kałuża z roślinkami wygląda super
A czy tam nie można dolać więcej wody? Masz tam pod kamieniami jakiś zbiorniczek czy folię?
Współczuję przycinania tak wielkiej róży. Ja ze wględu na te potworne kolce i wysokość krzaków staram się nie sadzić róż pnących. Miałam kiedyś Alchymista i powiedziałam nigdy więcej
Pod żwirem mam folię i chyba jest jakaś dziurka, bo jak naleję więcej wody to po jakimś czasie ubywa jej.

U mnie Alchymist kiepsko rośnie i nie mam przycinania, ale Veilchenblau dała mi dziś mocno w kość, a męża załamała bo to on musiał się jej pozbyć z podwórka.





____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
AgnieszkaW 21:17, 04 lip 2020

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Dorotko, aż mi się humor u Ciebie poprawił. Piękne masz kwietne kompozycje, lilie i róże cudowne
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Nowa12 21:31, 04 lip 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Do Ciebie zawsze zaglądam nacieszyć oczy kolorami .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Dorota123 21:35, 04 lip 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
AgnieszkaW napisał(a)
Dorotko, aż mi się humor u Ciebie poprawił. Piękne masz kwietne kompozycje, lilie i róże cudowne
To i mnie jest weselej ja zawsze zachwycam się Twoim ogrodem, jest taki inny niż mój. U Ciebie są piękne widoki, ogród łączy się z krajobrazem, a ja jestem zasłonięta z 3 stron lasem, nawet o ładny zachód słońca trudno. Ja towarzystwo lasu bardzo lubię ale jego mieszkańcy, czyli komary atakują nas od kilku dni okropnie.
Za miłe słowa ślicznie dziękuję.




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 21:50, 04 lip 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Nowa12 napisał(a)
Do Ciebie zawsze zaglądam nacieszyć oczy kolorami .
U mnie zawsze jest kolorowo, bo ja kwiatkowa jestem. Nie wyobrażam sobie lata bez kwiatów, bukietów i zapachu roślin. Bardzo mi miło, że podoba Ci się mój kolorowy świat.





____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 22:25, 04 lip 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
violaskom napisał(a)

Bardzo fajny duet.
Ja zauważyłam, że maruna świetnie komponuje się ze wszystkimi kwiatkami, z resztą biały do wszystkiego pasuje.






____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
basia3012 23:16, 04 lip 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9426
Dorotko, ależ można nacieszyć oczy kolorami. Bardzo piękne zestawienia porobiłaś. Lilie z hortensjami? Nie wiedziałam. A te białe kwiaty z niebieskimi też piękne, spokojne kolory ale wspaniałe. Bardzo, bardzo u Ciebie jest pięknie.
U mnie jeszcze hortensje nie kwitną.
Wiesz Dorotko, kupiłam lilie. Teraz, w tym tygodniu. I będę je sadziła za dzień, dwa. Czy sadzić tak jak te, które jesienią się sadzi? Na jaką głębokość sadzisz?
I wiesz, że też zauważyłam, że niektóre lilie są w tym roku niskie. Dziwne, czemu tak jest?
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies