Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku - Dorota

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku - Dorota

TeresaSz 19:22, 04 kwi 2021


Dołączył: 06 sty 2013
Posty: 356
Witam Dorotko, czytam że dopadł Cię wirus, dużo zdrówka. Przejrzałam Twoją wizytówkę i zauważyłam, że masz dużo niezpominajek (chyba się nie mylę. Chciałam zapytać czy nadają się do cienia i jak je pielęgnujesz, kiedy i jak przycinasz i co rośnie w tych miejscach po ich przekwitnięciu?
____________________
Ogród ze skarpą
ElzbietaFranka 23:12, 04 kwi 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13942
Witam Dorotka

Twoje dekoracje jak zwykle piękne. Ptaszków, jajek dużo.

Gdzie kupowałas te chciejstwa.
Też mam dużo zakupionych i jeszcze nie posadzonych zakupów. Jeszcze taka bryndza się robi na dworze. Rozsialam się też w tym roku dosyć ładnie wszystko powschodzilo, już sporawe flace. Myślałam, zebpopikuje, ale zimno na balkonie chociaż za szkłem.

Wszystkiego dobrego Dorotko jeszcze na te Święta Wielkanocne i po świętach szczególnie zdrowia.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Dorota123 10:16, 05 kwi 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
hankaandrus_44 napisał(a)
Dorotko, Nie próbuj robic na siłę, na już, dzień, dwa, różnicy nie robi, w zdrowiu zaszkodzić może taki pośpiech. Odczekaj i powoli zdążysz. Zdrowia życze dla cxałej rodziny.
Spokojnych świąt w zdrowiu.
Dziękuję Haniu, dochodzimy do siebie. Dobrze, że mamy przydomowy ogród to jest gdzie pochodzić i nie trzeba zakładać maseczki. Wszystkiego dobrego na te święta dla Ciebie.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 10:27, 05 kwi 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
BASIA8 napisał(a)
Piękne dekoracje warto było czekać choć troszkę się martwilam bo troszkę Cię nie było. Buziaki przesyłam.
Miło mi Basiu, że Ci się podobają moje dekoracje. Jakaś taka bez energii jestem, nic mi się nie chce, żeby choć cieplej było.
Pozdrawiam świątecznie.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
hankaandrus_44 10:33, 05 kwi 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7205
Tak, ogród przy domu, to dobry wentylator w pandemii. Ja go nie mam w zasięgu ręki, ale pies mnie ratuje i te spacery po opłotkach. Las już tez się budzi do życia, Biedronki gramolą się spod liści po zimowym śnie, i zieleń orzez opadłe liście już się przebija.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Dorota123 10:36, 05 kwi 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
sylwia_slomczewska napisał(a)
Czytam, że już po koronie Jesteście uff dobrze, ze bez szpitala się obyło, teraz tylko do sił wracać jak najprędzej. Dekoracje u Ciebie to majstersztyk jak zawsze, Tylko Agatka Ci dorównuje na forum pod tym względem
O widzę, że zmieniłaś awatarek, piękna dekoracja.
Dochodzimy do siebie, myślę że nie najgorzej przeszliśmy to dziadostwo, oby tylko jakichś pamiątek po sobie nie zostawił ten wirus.
Dziękuję za pochwałę moich dekoracji.
Mamy tak słaby przesył internetu, że nie wgrywają się żadne zdjęcia.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 10:37, 05 kwi 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Basieksp napisał(a)
Dekoracje piękne czekaliśmy na nie Dobrze, że wracacie do zdrowia teraz będzie już tylko lepiej
Dziękuję, zbieramy siły
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 10:38, 05 kwi 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
greg66 napisał(a)
Dorotko wszystkiego najlepszego i dużo zdrowia
Dziękuję ślicznie i nawzajem
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 10:41, 05 kwi 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Waclaw napisał(a)
no i doczekalem się .
Dekoracje prześliczne.
Zakupy przednie
Dziękuję, przed świętami dotarły też róże. Nawet udało mi się je wsadzić.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 10:44, 05 kwi 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Ewa777 napisał(a)
Tak się cieszę, że odezwałaś się Przykro mi, że koronawirus Was dopadł. Na szczęście daliście radę przegonić go z domu Nabierajcie sił i dbajcie o siebie.
Dekoracje zrobiłaś prześliczne Mimo choroby i zmęczenia przygotowałaś takie śliczności Zakupy też rewelacja - będzie dużo nowości u Ciebie w tym roku

Życzę całej Twojej rodzinie zdrówka Dbajcie o siebie
Wesołych Świąt
Dziękuję za troskę i pochwałę moich dekoracji.
Przyszły też zamówione róże, oczywiście zamówiłam za dużo i nie miałam dla nich miejsca na rabatach. Wylądowały w dużych donicach. Na rabaty posadzę je jak przekwitną lilie, które trzeba przenieść w inne miejsce.
Pozdrawiam świątecznie
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies