Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku - Dorota

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku - Dorota

Ania111 09:22, 03 paź 2019


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Witam ,

Bardzo ładnie

pozdrawiam
____________________
Ania Spelnione marzenie
Dorota123 09:25, 03 paź 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
AniazUroczyska napisał(a)
Fotka- magiczna, nastrojowa, cudowna!
Dziękuję




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 09:32, 03 paź 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
basia3012 napisał(a)

Dzięki Dorotko.
Czyli najlepiej kupować lilie jeśli chce się aby cieszyły oczy jak najczęściej i jak najdłużej to teraz, jesienią lub wiosną na kwitnienie czerwcowo - lipcowe i w lipcu, na kwitnienie wrześniowo-pażdziernikowe? Czy dobrze zrozumiałam?
Uwielbiam lilie za ich zapach i piękno. Chciałabym je mieć częściej i więcej. Może bym ich jeszcze dokupiła?
Pozdrawiam ciepło.
Wszystko dobrze zrozumiałaś, jeśli teraz kupisz lilie zakwitną około lipca w przyszłym roku.




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 09:54, 03 paź 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
anabuko1 napisał(a)

Pięknie.Ach te twoje rojniki.świetnie wyglądają
widoczki z ogrodu przepiękne.
Co to za cudna trawa na ostatnim zdjęciu ??
Aniu nie znam nazwy, kupiona bez etykietki. Ta rozplenica jest z tych średnich o ciemnych kwiatostanach.



____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 10:04, 03 paź 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
basia3012 napisał(a)
No i kupiłam Dorotko 20 lilii. Będzie sadzenie.
Wybacz mi Dorotko dociekliwość ale nie wiem czy dobrze myślę. Aby lilie kwitły w ogrodzie długo to co roku trzeba dokupywać cebulki? Bo te co posadziłaś Dorotko w lipcu to zakwitną w przyszłym roku wszystkie razem w czerwcu-lipcu i znowu trzeba dokupić na kwitnienie wrześniowe? Czy może wykopujesz niektóre i trzymasz gdzieś w lodówce?
Bardzo przepraszam ale chciałabym wiedzieć jak to robisz. Będę papugować.
Pozdrawiam.
Wszystko dobrze zrozumiałaś, dodam, że wcześniej zakupione lilie zaczęły się rozrastać i mam już młode własne cebulki. W lodówce nie trzymam tak jak pisałam trzeba się na tym znać i dać im odpowiednią temperaturę do schłodzenia. No to czekamy na kwitnienie lilii u Ciebie w przyszłym roku.




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 10:13, 03 paź 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Milka napisał(a)
ALe widoki, kwiecia tyle, że dech zapiera. Rabata nowa, co widok z tarasu, super wyszła
Dziękuję
Cieszę się z tej rabaty, bo wreszcie jakoś wygląda.

Było i jest

Lipiec 2016 roku





Wrzesień 2019 roku jeszcze tam dosadzę trawę o białych "liściach" i molinię.

____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 10:24, 03 paź 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
mira napisał(a)
Zanurzyłam się w kolorach zapachach niech jak najdłużej będą.No i w świetle świec - pięknie

pozdrawiam[/quote) Dziękuję, miło mi że Ci się u mnie podoba.





____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 10:33, 03 paź 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
danuta_szwajcer napisał(a)
Pięknie Ci rozplenice kwitną, u mnie niestety chyba susza im zaszkodziła, Larisa godna uwagi, juz czytam o niej u innych też i wszędzie chwalą, warta grzechu Lilie zapewne Ci pięknie pachna a widok z tarasu masz cudny Dorotko Pozdrawiam
Rozplenice podlewałam ały sezon, one lubią wilgotną ziemię, ale nie lubią lania wody w ich kępę. Lilie jeszcze nie wszystkie zakwitły, a te kwitnące jeszcze na karcie w aparacie.



____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 10:40, 03 paź 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Ewa777 napisał(a)
Dorotko, zachwycam się Twoimi dekoracjami Te słoneczniki są takie energetyzujące
Twój ogród jest o tej porze prawdziwie różany. U mnie tak pięknie nie rośnie Garden of Roses jak u Ciebie. Mam 4 krzaczki i żaden nie wygląda tak pięknie jak Twój.
Dziękuję za tyle miłych słów.
Moja Gardenka jest u mnie już ze 4 lata to i rozrosła się ładnie. Ty też doczekasz się takich krzaczków.




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
anabuko1 10:47, 03 paź 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Dorota123 napisał(a)
Rozplenice podlewałam ały sezon, one lubią wilgotną ziemię, ale nie lubią lania wody w ich kępę. Lilie jeszcze nie wszystkie zakwitły, a te kwitnące jeszcze na karcie w aparacie.




Dorotko, przepiękne jesienne dekoracje
Ten ostatni to głóg ??
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies