Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku - Dorota

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku - Dorota

anabuko1 10:58, 29 wrz 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Dorota123 napisał(a)
Dziękuję, miło mi że wpadłaś do mojego ogródeczka.





Pięknie.Ach te twoje rojniki.świetnie wyglądają
widoczki z ogrodu przepiękne.
Co to za cudna trawa na ostatnim zdjęciu ??
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anpi 00:03, 30 wrz 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
Dorota123 napisał(a)
Tak to była larisa i tu też ona jest. Jesienne kwiaty róż bardzo długo się trzymają. Larisa teraz ma więcej kwiatów niż w lecie, ponieważ latem dużo pąków zrzuciła przez suszę. Dodam, że jej kwiaty nie są duże - takie średnie. I jak tu się nią nie zachwycać.
Moja Kariera,jeszcze nie pokazała na co ją stać,dobrze że napisałaś o tym cięciu,muszę sprawdzić jak ciełam swoją.
Trawiastą rabatę masz śliczną,więc bardzo przyjemny widoczek z altany


____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
basia3012 21:01, 30 wrz 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9552
No i kupiłam Dorotko 20 lilii. Będzie sadzenie.
Wybacz mi Dorotko dociekliwość ale nie wiem czy dobrze myślę. Aby lilie kwitły w ogrodzie długo to co roku trzeba dokupywać cebulki? Bo te co posadziłaś Dorotko w lipcu to zakwitną w przyszłym roku wszystkie razem w czerwcu-lipcu i znowu trzeba dokupić na kwitnienie wrześniowe? Czy może wykopujesz niektóre i trzymasz gdzieś w lodówce?
Bardzo przepraszam ale chciałabym wiedzieć jak to robisz. Będę papugować.
Pozdrawiam.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Milka 05:23, 01 paź 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
ALe widoki, kwiecia tyle, że dech zapiera. Rabata nowa, co widok z tarasu, super wyszła
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
mira 20:14, 01 paź 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Zanurzyłam się w kolorach zapachach niech jak najdłużej będą.No i w świetle świec - pięknie

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
danuta_szwajcer 08:52, 02 paź 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Pięknie Ci rozplenice kwitną, u mnie niestety chyba susza im zaszkodziła, Larisa godna uwagi, juz czytam o niej u innych też i wszędzie chwalą, warta grzechu Lilie zapewne Ci pięknie pachna a widok z tarasu masz cudny Dorotko Pozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Ewa777 10:06, 02 paź 2019


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Dorotko, zachwycam się Twoimi dekoracjami Te słoneczniki są takie energetyzujące
Twój ogród jest o tej porze prawdziwie różany. U mnie tak pięknie nie rośnie Garden of Roses jak u Ciebie. Mam 4 krzaczki i żaden nie wygląda tak pięknie jak Twój.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
anpi 10:21, 02 paź 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
Jak przeczytałam swój powyższy post ,to niemal nie padłam że śmiechu!... Nie dość ,że połączyło go w ramce z Twoim Dorotko,to słowo "Larisa" przerobiło na:"kariera" i teraz nawet nie da się poprawić Tak to jest pisać z telefonu i to o północy
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
ryska 10:38, 02 paź 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11639
Jak zwykle podziwiam rabaty ale to zdjęcie pary na mostku skradło moje serce.
Super ujęcie, pozdrawiam
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Dorota123 09:20, 03 paź 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Rumianka napisał(a)

Och...jak romantycznie...rozczuliło mnie to zdjęcie...
W Twoim ogrodzie wcale nie widać jeszcze jesieni...lato króluje na całego. Ilość kwiecia imponująca, jak Ty to robisz zdolna kobietko?
Jak staliśmy na tym mostku zauważyłam te cienie i powiedziałam do ema " muszę to uwiecznić te cienie sprawiają, że jestem taka odchudzona)
Podglądam wiele ogrodów, czasem robię notatki które kwiaty chcę mieć o danej porze roku. W ten sposób mam na rabatach cały sezon kwiaty. Jesień jest u mniw też widoczna, bo jesienią królują trawy, a mam ich już całkiem niezłą kolekcję.






____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies