Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku - Dorota

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku - Dorota

Dorota123 14:07, 09 gru 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Agania napisał(a)
Gratuluję drugiego maluszka...ten starszy wnusio śliczny blondynek
Dziękuję

Oczekiwanie przy piekarniku.


____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 14:10, 09 gru 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Rumianka napisał(a)

Taka parada Mikołajów na motocyklach odbywa się też u nas w Gdyni, jest to już doćś dawna tradycja...Mój syn w przebraniu Mikołaja jeździ co roku z ogromną torbą cukierków dla dzieci, a całe grono motocyklistów składa się na różne cele, by wspomóc finansowo potrzebujące dzieciaki...szczytny cel! Zjeżdża się co roku ok 2.5 tysiąca Mikołajów...
U nas po raz 16 odbyła się taka parada. Były też zbierane pieniążki na trójkę chorych dzieci.

Kilka ujęć z Tarnobrzeskiej Parady Mikołajów.




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
deszczowymaj 14:23, 09 gru 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Dorota123 napisał(a)
Dziękuję

Oczekiwanie przy piekarniku.




O proszę jaki ładny chłopczyk chyba grzeczniutki jest co? czy tylko na takiego wygląda ?

bo mój 3latek to czort jakich mało

Pierniczkami aż u mnie zapachniało
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Dorota123 15:18, 09 gru 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
deszczowymaj napisał(a)


O proszę jaki ładny chłopczyk chyba grzeczniutki jest co? czy tylko na takiego wygląda ?

bo mój 3latek to czort jakich mało

Pierniczkami aż u mnie zapachniało
Arturek jest w miare grzeczny, ale lubi bardzo intensywnie się bawić, jak każde dziecko nie znosi nudy. Potrafi mnie wykończyć po 5 godzinach zabawy.

Jeszcze trochę Mikołajów.




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 15:21, 09 gru 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208





Dla dzieci i dorosłych fajna frajda.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Wiolka5_7 16:52, 09 gru 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20481
Dorota123 napisał(a)
Pierniczki do zjedzenia na teraz, ale zapachniało w domu świętami. Przepis Ogrodowiskowy, smaczne, mięciutkie. Podziękowania dla Wioli


Ale fajne pierniczki Wam wyszły i wnuczek ucieszony
Cieszę się,że smakują
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
basia3012 22:26, 09 gru 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9459
Dorota123 napisał(a)
Dziękuję wczoraj z wnukiem piekliśmy pierniczki. Tłumaczę mu, że dziś to zrobimy takie kształty świąteczne, a on na to " no właśnie takie świąteczne dinozaury" Oczywiście do domku zabrał ponad połowę upieczonych ciastek. Przecież musiał mieć każdy kształt pierniczków, no i w końcu on sam je wykrawał, więc są jego.


Podczas pracy.....





i efekt końcowy


Ależ się uśmiałam z tych dinozaurów. No ale może niesłusznie bo dla przedszkolaka dinozaur to baaardzo świąteczny wzór.
My, Dorotko jakieś dziwne chyba jesteśmy, przecież dinozaur to typowo świąteczny wzór, no obok gwiazdek i choinek ma się rozumieć.
Może i ja z Jasiem wezmę się za pieczenie pierników?
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
anpi 22:59, 09 gru 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8141
Ciekawie upływa u Ciebie ten przedświąteczny czas,ozdoby,pierniczki,parada Mikołajów Ja jeszcze zapracowana zawodowo i nie mam głowy do tworzenia i czasu,choć po mału jakieś plany się klarują i w sobotę zamiast zacząć porządki przygotowałam wstępnie stelaż pewnej dekoracji
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
mira 23:39, 09 gru 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Ale super ta parada, sama bym poszła, u nas chyba była rowerowa ale nie wiedziałam - jakaś nowa tradycja, u mnie pierniczkowe ciasto pojechało do małych producentów pierniczków bo tym razem padłam, ale Ty super sobie radzisz i w kuchni i ogrodzie - brawo Ty
a ja jeszcze się grzebię
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
zawitka 08:24, 10 gru 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14050
Choinkowe ozdoby zawsze cieszą ---piękne.Wnuki to fajny temat a szczególnie jak są mali .Potem poważnieją zmieniają się im zainteresowania ale i tak lecą do Babć jak bąki .Ja do swoich żeby ich ucałować każę im już się schylać.

Dorotko czy masz może nasiona czerwonej cynii chętnie bym się załapała .....może????? To wynik obejrzenia Wizytówki ha ha Pozdrawiam
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies