Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku - Dorota

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku - Dorota

Dorota123 09:06, 11 gru 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Waclaw napisał(a)
Dorotko, u Ciebie przed Świętami zawsze festiwal ozdób.
Podejścia, pomysłów na zabawy z wnukami zazdroszczę.
pięknie
To prawda, ja przed świętami Bożego Narodzenia zawsze jestem w swoim żywiole.
Lubię zajmować się wnukiem, z nim można już różne rzeczy wymyślać. Dodam, że jest bardzo kreatywny w swoich pomysłach. Nawet dziadek czasem mówi, że tym razem to z pomysłami babcię przeskoczył.


____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 09:12, 11 gru 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Gardener27 napisał(a)

Widzę że w tym roku poszłaś w błękity w dodatkach, pięknie wyglądają te makówki

Pierniczkowy pomocnik rośnie jak na drożdżach, super że Ci pomaga. Nie wiem dla kogo większa frajda ? ... dla niego czy dla Ciebie

Ha ha ha ... Ja świątecznych dinozaurów nie mam ... ... muszę się poprawić
Tych błękitów będzie więcej. takie ubrane lampiony mam 4 i one idą do dekoracji ogrodowej.
Frajdę z pieczenia mamy oboje, ale sprzątanie mam sama.
Ja też do tego roku nie miałam pojęcia, że dinozaury to świąteczny wzór, muszę mu upiec i ładnie polukrować dinozaury na choinkę do jego pokoju. W razie głodu będzie mógł się posilić w każdym momencie, tylko on prawie nigdy nie jest głodny.


____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 09:16, 11 gru 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
anpi napisał(a)
Dorotko przepiękny ten wianek z tymi błękitami.Dopiero na nim zobaczyłam też jak malutkie są te aniołki ,które robiłaś
U mnie na tarasie też zebrało się sporo wszelakiego dobra do dekoracji,tylko ,czy ja zdążę to zagospodarować? A ten stelaż o którym pisałam postaram się może jutro wykorzystać,to uchylę rąbka tajemnicy(może to nie do końca trafna nazwa- stelaż)
No to wieczorem będę zaglądać, czy już coś wstawiłaś. Za miłe słowa ślicznie dziękuję, tym bardziej, że nie do końca byłam przekonana do efektu końcowego.


____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Waclaw 16:36, 11 gru 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Dorota123 napisał(a)
To prawda, ja przed świętami Bożego Narodzenia zawsze jestem w swoim żywiole.
Lubię zajmować się wnukiem, z nim można już różne rzeczy wymyślać. Dodam, że jest bardzo kreatywny w swoich pomysłach. Nawet dziadek czasem mówi, że tym razem to z pomysłami babcię przeskoczył.




I pięknie jest!
Robisz to co lubisz, masz kochane osoby wokół siebie, radość bije z każdego Twojego posta.
To lubię. Takie postawy nastrajają mnie słonecznie.
Brawo Dorotko. Tak trzymaj
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Pszczelarnia 10:15, 12 gru 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Dorota123 napisał(a)
To prawda, ja przed świętami Bożego Narodzenia zawsze jestem w swoim żywiole.
Lubię zajmować się wnukiem,(...)





To zestawienie kolorów dla mnie super. I opowieści o czasie z wnukiem też.
Wiedziałam, że trzeba zajrzeć.


____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Dorota123 16:17, 12 gru 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Waclaw napisał(a)


I pięknie jest!
Robisz to co lubisz, masz kochane osoby wokół siebie, radość bije z każdego Twojego posta.
To lubię. Takie postawy nastrajają mnie słonecznie.
Brawo Dorotko. Tak trzymaj
Ja zawsze powtarzam, ze jestem niepoprawną optymistką i romantyczną marzycielką, której na spełnienie wielu marzeń brakuje tylko sił i zdrowia. Nie jest źle, oby gorzej nie było.

Moja zimowa dekoracja w dużym pokoju, mam tam dwie komody i na obu zrobiłam stroiki w jasnej tonacji. Musiałam wykorzystać jako bazę moje patyczaki, bo nie mam gdzie ich wynieść.



____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 16:21, 12 gru 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Pszczelarnia napisał(a)



To zestawienie kolorów dla mnie super. I opowieści o czasie z wnukiem też.
Wiedziałam, że trzeba zajrzeć.


W niebieskich kolorach jeszcze nigdy nie robiłam zimowych dekoracji, niby zaczęłam, ale nie miałam do końca przekonania. W sumie mam już tyle przygotowanych elementów, że muszę je połączyć w całość.W domu na razie zagościła biel.
Ewo zapraszam częściej, bardzo się cieszę, że do mnie zaglądasz.


____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Gardenarium 16:23, 12 gru 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Uważam, że wianek jest rewelacyjny!!!
Dodaj do bieli i będzie spójnie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Dorota123 16:39, 12 gru 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Gardenarium napisał(a)
Uważam, że wianek jest rewelacyjny!!!
Dodaj do bieli i będzie spójnie
Miło mi, że do mnie zajrzałaś. Dziękuję za pochwałę wianka
Ten wianek będzie na brzozowych kijach przymocowanych do ogrodowej podpórki, jest tam już przygotowany karmnik z palików brzozowych, pniaczek i niby stos na ognisko. Będą też lampiony turkusowe, albo klatki biało- turkusowe. Zobaczę w przyszłym tygodniu jak zacznę to wszystko łączyć. Dziś robię wianek na drzwi.

To podstawa dekoracji w pokoju.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Wiolka5_7 18:34, 12 gru 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20472
Dorota123 napisał(a)
Ja zawsze powtarzam, ze jestem niepoprawną optymistką i romantyczną marzycielką, której na spełnienie wielu marzeń brakuje tylko sił i zdrowia. Nie jest źle, oby gorzej nie było.

Moja zimowa dekoracja w dużym pokoju, mam tam dwie komody i na obu zrobiłam stroiki w jasnej tonacji. Musiałam wykorzystać jako bazę moje patyczaki, bo nie mam gdzie ich wynieść.




Jaki fajny ten patyczak udekorowany
I te ozdoby świąteczne piękne masz talent Dorotko do robienia dekoracji
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies