Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród pod trzema dębami

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod trzema dębami

Konstancja30 12:58, 04 sty 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Witaj Marto ...

wspaniały geometryczny ogród a w nim ciekawe połączenia ... werbena mnie urzekła ... owszem lubiłam od zawsze jej delikatne ... drobniutkie kwiatuszki osadzone na niewiarygodnie długich łodygach (niewiarygodnie jak na tak subtelną w pokroju roślinkę ) ... ale od kompozycji jakie zobaczyłam nie mogłam oderwać oczu ... coś mi mówi, że będzie w tym roku walka werbena i ja ))) bo ona długo wschodzi i moja cierpliwość mocno nadwyrężona z reguły ...
kocham lawendę dlatego czekam na zdjęcia gdy nad krzaczkiem króluje kolor i zapach ...
Marto te trzy dęby to coś absolutnie wspaniałego !!! ... leśny zakątek jest uroczy a momenty uchwycone na zdjęciach to słabsza pora ogrodu ... wyobrażam sobie jaką to ma moc dojrzałą wiosną i latem ...
pozdrawiam i będę zaglądać ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Loosiuu 13:08, 04 sty 2014


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Piękny ogród! Będę go obserwował, bo ma to coś w sobie
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
Madzenka 18:33, 04 sty 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Heloł Marto dostałam cynk od innych forumowiczek, ze piekny ogród pojawił się na forum
Uwielbiam geometrie i tym bardziej urzekł mnie Twój ogród. Elementy wodne świetne, uwielbiam tarasy drewniane oraz moją ulubiona lawenda. Będę kopiować twój motyw lawendy i werbeny
Do lawendy polecam bukszpan. Ja bym na tej rabacie widziała duuuuuuużo kulek bukszpanowych i lawenda również cieta w kule. Ale lawenda potrzebuje kilku lat aby była kulista.....Wowczas zimowy widok z okien byłby piekny.
Drażnił mnie widok brzóz u mnie i gdy dostały w nogi kule bukszpanowe mój całoroczny widok na ten fragment rabaty nabrał wyrazu

Zaznaczam watek i bedę stałym gościem
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
makkasia 18:38, 04 sty 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Następny geometryczny i znowu piękny ...coś w tych liniach prostych jest
Witaj Marto świetny ogród, czekam na więcej zdjęć
Pozdrawiam
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
beta 21:21, 04 sty 2014


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
witam właścicielkę pięknego ogrodu....jeśli pozwolisz będę zaglądać
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
gierczusia 22:53, 04 sty 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Marta witaj ... Piękny ten Twój ogród .... Bardzo ogrodowiskowy ...

Pozdrawiam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
tusiawka 23:07, 04 sty 2014


Dołączył: 02 sty 2014
Posty: 1934
Witam odwiedzających, dziękuję za pochwały i postaram się Was wszystkich również odwiedzić. Na razie sporo czasu schodzi mi na szukaniu fotek aby pokazać Wam jak ogród powstawał. Zdjęć mam niestety mało, a te co są w większości pochodzą z telefonu, więc muszę nad ich opracowaniem nieco popracować.
____________________
Marta Ogród pod trzema dębami
tusiawka 23:10, 04 sty 2014


Dołączył: 02 sty 2014
Posty: 1934
Konstancja30 napisał(a)
Witaj Marto ...

wspaniały geometryczny ogród a w nim ciekawe połączenia ... werbena mnie urzekła ... owszem lubiłam od zawsze jej delikatne ... drobniutkie kwiatuszki osadzone na niewiarygodnie długich łodygach (niewiarygodnie jak na tak subtelną w pokroju roślinkę ) ... ale od kompozycji jakie zobaczyłam nie mogłam oderwać oczu ... coś mi mówi, że będzie w tym roku walka werbena i ja ))) bo ona długo wschodzi i moja cierpliwość mocno nadwyrężona z reguły ...
kocham lawendę dlatego czekam na zdjęcia gdy nad krzaczkiem króluje kolor i zapach ...
Marto te trzy dęby to coś absolutnie wspaniałego !!! ... leśny zakątek jest uroczy a momenty uchwycone na zdjęciach to słabsza pora ogrodu ... wyobrażam sobie jaką to ma moc dojrzałą wiosną i latem ...
pozdrawiam i będę zaglądać ...


Konstancjo, werbeny wcześniej nie znałam ale pokochałam od pierwszego wejrzenia. Trochę się podłamałam informacją, że może przemarzać, bo liczyłam że będzie z nią podobnie jak z szałwiami. U nas jednak klimat jest dość łagodny więc są ponoć lata, że większość roślinek na wiosnę odbija. Rozsiałam też sporo nasion przy listopadowym cięciu i mam już wiele malutkich werbenek, które przy tej pogodzie wykiełkowały. Jeśli będą zapowiadać większe mrozy część z nich zabiorę chyba do domu.
____________________
Marta Ogród pod trzema dębami
tusiawka 23:11, 04 sty 2014


Dołączył: 02 sty 2014
Posty: 1934
Marzena2007 napisał(a)
Heloł Marto dostałam cynk od innych forumowiczek, ze piekny ogród pojawił się na forum
Uwielbiam geometrie i tym bardziej urzekł mnie Twój ogród. Elementy wodne świetne, uwielbiam tarasy drewniane oraz moją ulubiona lawenda. Będę kopiować twój motyw lawendy i werbeny
Do lawendy polecam bukszpan. Ja bym na tej rabacie widziała duuuuuuużo kulek bukszpanowych i lawenda również cieta w kule. Ale lawenda potrzebuje kilku lat aby była kulista.....Wowczas zimowy widok z okien byłby piekny.
Drażnił mnie widok brzóz u mnie i gdy dostały w nogi kule bukszpanowe mój całoroczny widok na ten fragment rabaty nabrał wyrazu

Zaznaczam watek i bedę stałym gościem


Witam Cię Marzenko u mnie i bardzo się cieszę z tej wizyty. Twój ogród dobrze znam i podziwiam ogrom pracy jaki w nim wykonałaś. Czekam, aż wszystko się u mnie rozrośnie ale patrząc na zdjęcia z czerwca rośliny i tak dały czadu.
____________________
Marta Ogród pod trzema dębami
Borbetka 10:25, 05 sty 2014


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Ładnie u Ciebie, z zaciekawieniem poszukałam Twojego ogrodu, dziewczyny pisały o nowym, geometrycznym. Bardzo mi się podoba, zaznaczam, bom ciekawa co będzie się u Ciebie działo. Pozdrawiam.
____________________
borówcowy wizytowka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies