Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Szmaragdowy Zakątek

Pokaż wątki Pokaż posty

Szmaragdowy Zakątek

hanka_andrus 14:25, 06 sty 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Coraz ładniejsze fotki, a sunia -bombowa!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
zawitka 18:58, 06 sty 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14045
Witaj --nie byłam u Ciebie więc zdróweczka i takiego dobrego humoru życzę w Nowym Roku.Obejrzałam szmaragdowy a szczególnie opis szmaragdów bo nasadziłam w zeszłym roku .Pismo obrazkowe na czasie bo ogród śpi ,choć nie zupełniePozdrawiam cieplutko
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Mag 19:18, 06 sty 2014


Dołączył: 28 lis 2013
Posty: 66
Witaj Nikita. Przejrzalam Twoj watek od poczatku - widac, ze ogrod i jego tworzenie jest dla Ciebie pasja. Podoba mi sie rowniez Twoje poczucie humoru. Dziekuje za watek o centrach ogrodniczych w poblizu Lodzi. Na pewno znasz tez centrum ogrodnicze Tracz w Sosnowcu albo Tracz przy Ogrodzie Botanicznym na Retkinskiej. Moje nieliczne jeszcze rosliny pochodza z Sosnowca. Kilka razy bylam rowniez na Listopadowej u pani Wieckowskiej, ktora zajmuje sie produkcja bylin. Miala piekne byliny i swietne, dorodne trawy jesienia. Polecam to gospodarstwo rodzinne.
Niedawno wyprowadzilam sie z Lodzi w okolice Nieborowa, ale jestem w Lodzi pare razy w tygodniu. Moze wiosna umowimy sie na jakies zakupy ogrodowe? Serdecznie pozdrawiam.
____________________
Ogrodowe rozterki
dorciabe 19:43, 06 sty 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Witaj Nikita, iglaki też mają swój urok, byłaś już w Igiełkowym Ogródeczku? Masz co trzeba Teraz tylko dopieszczanie Pięknie się zapowiada
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
ewalm 19:49, 06 sty 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
Nikito, piękna ta pompa. A i futrzak sympatyczny.
____________________
Ogródek na trzy lata
Nikita 20:17, 06 sty 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
hanka_andrus napisał(a)
Coraz ładniejsze fotki, a sunia -bombowa!


Oj, Hanuś! Bo się piesek obrazi…..on przecież facet jest. Mus napisać wierszyk z przeprosinami…..
Buziaki przesyłam
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 20:18, 06 sty 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
kaba303 napisał(a)
Witam, podziwiam i również zostawiam ślad ku pamięci. Bardzo mi się podoba i jako próbująca coś sklecić na własnym kawałku ziemi rozumem Cię i będę trzymać kciuki za spełnienie Twoich marzeń


O! Jeszcze jedna osoba z łódzkiego…jak miło. Cieszę się do mnie zajrzałaś…..a gdzie zdjęcia z Twojego zielonego kawałka ziemi. Czekam na nowy wątek i fotorelację…. Pozdrawiam bardzo, bardzo i zapraszam znowu.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 20:19, 06 sty 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
filipkam napisał(a)
Przyszedłem z rewizytą.
Rododendrony jak z bajki. Widzę też moje ulubione hosty. Dużo masz odmian?


Witam Białystok – moje szaleństwo z hostami zaczęłam zaledwie 2 lata temu i mam na razie 17 ślicznotek. Ale sezon dopiero przed nami, więc na pewno będzie dużo, dużo więcej.
Filip, a ile host mieszka u ciebie w ogrodzie? Pokazuj zdjęcia…….no, czekam
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 20:27, 06 sty 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Tak Wojtku, to ona we własnej osobie…..moja ulubiona. Zaraz poszukam w archiwum…..powinnam mieć jeszcze jakieś zdjęcia moich host to Ci pokażę.

BLUE DIANOND to hosta niebieska


EARTH ANGEL mój ostatni nabytek


ICE AND FIRE


PATRIOT

____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 20:34, 06 sty 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
I jeszcze znalazłam 3 sztuki
SHINY PENNY - żółta


STRIPEASE już pokazywałam, ale teraz z innego ujęcia. Jest trójkolorowa - czyż nie ś liczna.....

WHITE CHRISTMAS - najbardziej na czasie, bo świąteczna

ciąg dalszy wiosną......bo teraz raczej mało reprezentacyjne
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies