Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W ogródku Iwony

Pokaż wątki Pokaż posty

W ogródku Iwony

natalie 23:49, 27 sty 2014


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 46
Ivvvona napisał(a)
Witaj Aniu, miło, że zajrzałaś. Zdjęcia będę wklejać, ale musze się jeszcze troszkę zapoznać z działaniem forum. Co innego tylko czytać, a co innego aktywnie się udzielać!


Oj tak Iwonko, to już inna bajka Ty już wychodzisz z forumowego ukrycia, ja jeszcze jestem na etapie nauki i podglądania Waszych ogrodów

Tulipany czerwone i gwiazdki bardzo mi się podobają, takie same mam u siebie w ogródku
____________________
Ania - Początek moich przygód z ogrodem
Ivvvona 08:33, 28 sty 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Pozdrawiam o poranku. Śniegu u nas dosypało, jest pięknie, ale i tak wolę wiosnę! Jak pewnie wiekszość z was też planuję zmiany (może już nie rewolucję), myślę o dosadzeniu roślin w niektórych miejscach i przesadzeniu co niektórych. Kilka lat temu myślałam, że już koniec urządzania ogrodu, najwyżej drobne korekty. O ja naiwna! Jak na ironię dopiero wtedy zaczęły się największe zmiany w moim ogrodzie. Niektóre krzewy iglaste swoją świetność miały juz za sobą i poszły pod siekierę. Tak samo żywopłot z ligustra, który jakoś przestał nas zachwycać. Powstały nowe rabaty, pojawiły się nowe rośliny, a te co już miałam starałam się jakoś uporządkować. Ale w głowie rodzą się wciąż nowe pomysły, więc nic nie jest wykluczone!
____________________
W ogródku Iwony
Ivvvona 08:40, 28 sty 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Mam jeszcze trochę wiosennych fotek, więc może dla poprawy nastroju ciąg dalszy wiosny.

____________________
W ogródku Iwony
Tusiala 08:41, 28 sty 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937


Cudowna rabata a trawnik zachwycający
AgnieszkaW 08:44, 28 sty 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Witaj, masz dojrzały ogród, więc jestem ciekawa szerszej jego panoramy, pokaż proszę swój ogród z szerszej perspektywy. Pozdrawiam z rana z zaśnieżonego Jurajskiego
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Ivvvona 08:46, 28 sty 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
____________________
W ogródku Iwony
leon60 08:56, 28 sty 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Witam właścicielkę pięknego dojrzałego ogrodu. Jako posiadaczka oczka wodnego chętnie obejrzę go z szerszej perspektywy
Pozdrawiam
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Ivvvona 08:59, 28 sty 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
annawu napisał(a)
Witaj Iwonko, piękny masz ogród a jakie już dorodne masz hosty, ja dopiero z nimi zaczynam


Hosty to jedne z moich ulubionych roślin. Te ze zdjęcia mają juz kilka sezonów, ale co roku dokupuję nowe. Nie ma tego zbyt wiele, ale zawsze coś. Z pewnoscią pokażę wszystkie, tylko muszę poszperać w zdjęciach. Dziekuję za odwiedziny i pozdrawiam.
____________________
W ogródku Iwony
Ivvvona 09:05, 28 sty 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Agnieszko i Olu, oczywiście będą zdjęcia z szerszym planem, choc ten plan wcale nie jest u mnie zbyt szeroki, bo dzialka ma zaledwie 800m. Z tego jeszcze trzeba odliczyć dom, wjazd i wiatę na samochód, ale coś tam wyszperam tylko proszę o cierpliwość. Pozdrawiam i zapraszam nieustannie.
____________________
W ogródku Iwony
Ivvvona 19:25, 28 sty 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Pokażę trochę fotek z ostatniego sezonu.




____________________
W ogródku Iwony
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies