Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W ogródku Iwony

Pokaż wątki Pokaż posty

W ogródku Iwony

Ivvvona 19:36, 28 sty 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Przepraszam za jakość niektórych zdjęć, ale fotografem to ja nie jestem. Cały czas się uczę. Większość zdjęć robiłam dla siebie, bo na zdjęciach najlepiej widać co jest do poprawki. Teraz zimą je analizuję i kombinuję "co by tu jeszcze..."
____________________
W ogródku Iwony
annawu 19:39, 28 sty 2014


Dołączył: 17 gru 2011
Posty: 1881
Piękne zakątki, takie dopracowane
____________________
Ania - W gródku Ani
Ivvvona 19:57, 28 sty 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Ogrodzenie, które jest obrośnięte winobluszczem jest naszą południową granicą, a mimo to rabata jest przez większość dnia w cieniu. Tuż za siatką u sasiada rosną olbrzymie tuje, cisy i sosny rzucające cień. Tworzy to fajną ścianę zieleni, ale musiałam dostosować nasadzenia do panujących tam warunków, czyli hosty, tawułki, hortensje, parzydło, rodgresja, mahonia a wiosną zawilce. Winobluszcz zarósł już całą siatkę i zasłonił niezbyt piękny widok na składzik rupieci sąsiada. Pod największą i najstarszą jodłą też powstała cienista rabata. Tam królują rh, hosty, a od słonecznej strony powstało wrzosowisko.

____________________
W ogródku Iwony
Ivvvona 20:00, 28 sty 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
annawu napisał(a)
Piękne zakątki, takie dopracowane


Dziekuję Aniu, cieszę się, że Ci się podoba. Staram się, ale jeszcze sporo pracy przede mną. Pozdrawiam i zapraszam.
____________________
W ogródku Iwony
Gardener27 20:02, 28 sty 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Witaj Iwonko! Ogród zachęca do odwiedzin Czekamy na więcej fotek Pozdrawiam!
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Ivvvona 20:41, 28 sty 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Gardener27 napisał(a)
Witaj Iwonko! Ogród zachęca do odwiedzin Czekamy na więcej fotek Pozdrawiam!


Dziekuję, zdjęcia będą na pewno, ale chyba juz nie dzisiaj. Obowiązki wzywają.
____________________
W ogródku Iwony
Kondzio 21:19, 28 sty 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
W zdjęciach sie wyrobisz hi hi hi jak ja hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Dorota123 21:27, 28 sty 2014


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Witaj Iwonko masz piękny ogród, widzę, że jesteś dojrzała ogodniczką. Twoje nasadzenia są dobrze przemyślane.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Joku 21:31, 28 sty 2014


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12096
Wypatrzyłam cudnie omszone kamienie. Pozdrawiam na Forum. Wyczytałam że jesteś z pokolenia 50 +. Ja też
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Aneczka 22:14, 28 sty 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 851
Witam Iwonko, trafiłam do ciebie przypadkiem. Właśnie byłam u Alinki i to właśnie przez tą przepiękną piwonię dla niej postanowiłam, że muszę tu zajrzeć. Zabiłaś mnie tą piwonią, jest nieziemska, nigdy w życiu nie widziałam takiej. Mam nadzieję, że masz więcej jej zdjęć Widzę, że bardzo dobrze że tu trafiłam, bo zapowiada się bardzo ciekawie

Ivvvona napisał(a)


... i od razu mam pytanko jeśli można? Czy te tuje na zdjęciu to szmaragdy? Jak ty to zrobiłaś, że są takie równiutkie, tak dobrze ci rosną, czy je już przycinasz, bo wyglądają tak zdrowo?
____________________
Ania - Aneczkowe marzenia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies