Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek z futrzakami i kamieniami

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek z futrzakami i kamieniami

Ewik 23:24, 22 cze 2017


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Zakwitła blondynka i juz ją lubię


zaczynają edeny



oraz Leosie



Donice tez
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Juzia 08:43, 23 cze 2017


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38869
Do Tereski wzdycham niezmiennie
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
AnaAn 09:17, 23 cze 2017


Dołączył: 03 sie 2014
Posty: 44
Ewa, Harlow Carr to spora róża Tylko na szerokość zajmuje ok. 1m. Jeśli masz ją z polskiej szkółki (F.), to pewnie musisz poczekać parę sezonów aż urośnie. Ja mam dwie; jedną od Austina, która urosła bardzo szybko, a drugą z F. i ta rośnie już trzeci czy czwarty sezon, ale maluchem też zdecydowanie nie jest.
Byłam na stronie Bylinowego. Dzięki. Hmm, ciekawe, która to się tak wybarwiła... Do wiosny mam czas
____________________
Pozdrawiam, Ania
babka 19:14, 23 cze 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Ewa nie jestem w stanie zapamiętać i kojarzyć nazw z kwiatem róży i też nie jestem w stanie wyrazić dla nich swojego zachwytu. A poza tym te dodatki, wypełnienia genialnie scalają różankę. Mistrzostwo kompozycji wprost, szacunek dla Ciebie wielki!
A przy okazji powiedz mi proszę którą róże poleciłabyś do donicy ? Masz na tym polu doświadczenie ?
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Flower1 19:47, 24 cze 2017


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
Ewik napisał(a)
Zakwitła blondynka i juz ją lubię


zaczynają edeny



oraz Leosie



Donice tez


Piękna sesja u Ciebie, wiedziałam kiedy wpaść pozdrawiam!
____________________
Magda- Wyczaruję ogród*** Wizytówka
asiak 22:30, 24 cze 2017


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Ewuniu, cudowne te różyczki u Ciebie, ale to wiadomo wszystkim
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Zagajanka 23:40, 27 cze 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Wszystkie śliczne.
Maid Marion podziwiam u Ciebie - u mnie nóweczka z tego sezonu, osypuje sie po jednym dniu i nie ma na co patrzeć...

No i jak tam Hans?
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Ewik 13:50, 29 cze 2017


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Juzia napisał(a)
Do Tereski wzdycham niezmiennie


Uwielbiam tę róże , czy deszcze, czy skwar kwitnie niestrudzenie
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewik 14:06, 29 cze 2017


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
AnaAn napisał(a)
Ewa, Harlow Carr to spora róża Tylko na szerokość zajmuje ok. 1m. Jeśli masz ją z polskiej szkółki (F.), to pewnie musisz poczekać parę sezonów aż urośnie. Ja mam dwie; jedną od Austina, która urosła bardzo szybko, a drugą z F. i ta rośnie już trzeci czy czwarty sezon, ale maluchem też zdecydowanie nie jest.
Byłam na stronie Bylinowego. Dzięki. Hmm, ciekawe, która to się tak wybarwiła... Do wiosny mam czas


Dzieki za info , moja z polskiej szkółki, ale innej , łodyżki to takie cieniutkie niteczki prawie , az sie nie chce wierzyc , ze taka panna z niej wyrośnie .Na jesieni czeka ją przeprowadzka , myślę, ze bedzie bardziej widoczna i nie bedzie konkurowała z rózami o wiekszych kwiatach .
Mimo malutkich kwiatów ma w sobie to coś

odnosnie jarzmianek to w podobnej kolorystyce mam buckland, są z zeszłego roku i dopiero teraz zaczęły kwitnąć.



____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewik 14:09, 29 cze 2017


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
babka napisał(a)
Ewa nie jestem w stanie zapamiętać i kojarzyć nazw z kwiatem róży i też nie jestem w stanie wyrazić dla nich swojego zachwytu. A poza tym te dodatki, wypełnienia genialnie scalają różankę. Mistrzostwo kompozycji wprost, szacunek dla Ciebie wielki!
A przy okazji powiedz mi proszę którą róże poleciłabyś do donicy ? Masz na tym polu doświadczenie ?


Specem od donicowych róż nie jestem , ale możesz dać praktycznie wszystkie rabatówki . Zajrzyj do Andy ona ma w tym duże doświadczenie .

____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies