Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek z futrzakami i kamieniami

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek z futrzakami i kamieniami

Ewik 21:15, 27 sty 2021


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Dziewczyny dziękuję , kolo niskiego płotka bedzie Amanogawa, początkowo myślałam o czymś zimozielonym ale myślę że będzie fajnie pasować, obok jest nigra , oj jak tak zakwitną obie mhh .
Za płotkiem juz na kamieniach dam 2 kule tujowe na nodze , jedna zamiast wierzby ,oj juz bym poszła działać)
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Agatorek 00:15, 28 sty 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Wpadłam z rewizytą .
Na razie tylko przejrzałam Twój temat, ale po tym, co zobaczyłam, to jestem zachwycona . I na pewno przejrzę cały temat dokładnie.
Cudownie masz . Lubię kolory w ogrodzie i taki artystyczny nieład. A róże ...powalające .
No i kamień, który też lubię

A psiaki rewelacja! Takie słodziaki do przytulania


Ewik napisał(a)


Dzieki , w marcu bedzie 5 lat jak zamieszkaliśmy , ze jeszcze sporo przed nami , czekam jak drzewa podrosną i tuje, które bardziej odgrodzą nas od drogi .



Nie widzę dokładnie, mogłabyś zdradzić, co jest w tle tego zdjęcia? Po lewej rozchodnik, a na wprost jeżówki?
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Milka 08:08, 28 sty 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ewik napisał(a)
Tutaj zdjecie z drugiej strony ( stoje obok bramki )

WOW!
Ale plany, ja nie umiem doradzić, muszę w realu widzieć, a jakoś tak wirtualnie mi trudno.
Na pewno coś fajnego będzie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Ewa777 13:14, 28 sty 2021


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
Ewik napisał(a)
Dziewczyny dziękuję , kolo niskiego płotka bedzie Amanogawa, początkowo myślałam o czymś zimozielonym ale myślę że będzie fajnie pasować, obok jest nigra , oj jak tak zakwitną obie mhh .
Za płotkiem juz na kamieniach dam 2 kule tujowe na nodze , jedna zamiast wierzby ,oj juz bym poszła działać)


Ewcia, fajnie podjąć decyzję Tylko teraz czekać wiosny i działać
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
beamilusia 13:21, 28 sty 2021


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 718
Witaj Ewo. Dziękuję, że odwiedziłaś mój skrawek raju. Twój ogród, pełen róż, szałwii i innych subtelnych zestawień roślinnych bardzo mi się podoba. Róże podziwiam u Ciebie, ponieważ ja mam tylko dwie rosnące w donicach i na inne raczej nie znajdę już miejsca. Lubię okrągłe klomby i u Ciebie taki zauważyłam . Pięknie fotografujesz swoje ogrodowe fragmenty. Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Pozdrawiam Beata - Ogród...
Ewik 13:49, 28 sty 2021


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Agatorek napisał(a)
Wpadłam z rewizytą .
Na razie tylko przejrzałam Twój temat, ale po tym, co zobaczyłam, to jestem zachwycona . I na pewno przejrzę cały temat dokładnie.
Cudownie masz . Lubię kolory w ogrodzie i taki artystyczny nieład. A róże ...powalające .
No i kamień, który też lubię

A psiaki rewelacja! Takie słodziaki do przytulania




Nie widzę dokładnie, mogłabyś zdradzić, co jest w tle tego zdjęcia? Po lewej rozchodnik, a na wprost jeżówki?


To jest któraś z niższych odmian trzeslicy,prawdopodobnie moorhexe.
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewik 13:50, 28 sty 2021


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Ewa777 napisał(a)


Ewcia, fajnie podjąć decyzję Tylko teraz czekać wiosny i działać


Wiesz , że czasami to czekanie jest najgorsze )
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewik 13:54, 28 sty 2021


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Milka napisał(a)

WOW!
Ale plany, ja nie umiem doradzić, muszę w realu widzieć, a jakoś tak wirtualnie mi trudno.
Na pewno coś fajnego będzie


Za duża to rewolucja nie jest ale powolutku do przodu.
Powiem Tobie, ze ja na papierze tez nie do końca, pamiętam jak pół zimy tworzyłam rabatę okrągłą za domem a i tak posadzilam inaczej po czasie rośliny same wymusiły kilka innych zmian .
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewik 13:56, 28 sty 2021


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
beamilusia napisał(a)
Witaj Ewo. Dziękuję, że odwiedziłaś mój skrawek raju. Twój ogród, pełen róż, szałwii i innych subtelnych zestawień roślinnych bardzo mi się podoba. Róże podziwiam u Ciebie, ponieważ ja mam tylko dwie rosnące w donicach i na inne raczej nie znajdę już miejsca. Lubię okrągłe klomby i u Ciebie taki zauważyłam . Pięknie fotografujesz swoje ogrodowe fragmenty. Pozdrawiam serdecznie.


Dziękuję i zapraszam częściej. Róże uwielbiam, choć pierwszą fazę choroby mam za sobą ,teraz jest łagodniejszy przebieg to szans na całkowite wyleczenie nie ma przynajmniej narazie
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Juzia 18:47, 28 sty 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38669
Amanogawa super drzewo! Będzie git.
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies