Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kwiaty z ogródka Marty :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Kwiaty z ogródka Marty :)

marta_d 12:51, 27 maj 2016


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
kosolka 13:26, 27 maj 2016


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Zaczęłam od końca i myślałam że azalie Twoje Ale równe tniesz kulki! Ja to się cięcia jak diabla boję Nie mam oka do tego. Czytałaś, że w pon wysyłam jeżówy?
____________________
Ola Kosolkowa pasja
marta_d 08:38, 30 maj 2016


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
doczytałam, na resztę odpisałam u Ciebie
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
marta_d 09:13, 30 maj 2016


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
moje nowe zakupy

pieris


hortensja - muszę o niej poczytać, bo to nowa odmiana


i moje ulubienice i faworytki tego sezonu
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
marta_d 09:44, 30 maj 2016


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
jolka 19:05, 31 maj 2016


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Też myślałam, że azalie Twoje Widzę, że szałwia szaleje.. moja jakby cofnięta w rozwoju o jakiś tydzień. A faworytki zasługują na swoje miano Piękne są! Ciekawa jestem jak Ci będzie pieris rósł, u mnie regularnie podmarza zimą.

Pozdrawiam Martusia
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
hanka_andrus 19:20, 31 maj 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Wow! Jakie cudowne fotki! Żurawki wielkie jak słonie! O różanecznikach nie będę nic mówić, są bez konkurencji! Kompozycje superaśne!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
marta_d 11:33, 03 cze 2016


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
jolka napisał(a)
Też myślałam, że azalie Twoje Widzę, że szałwia szaleje.. moja jakby cofnięta w rozwoju o jakiś tydzień. A faworytki zasługują na swoje miano Piękne są! Ciekawa jestem jak Ci będzie pieris rósł, u mnie regularnie podmarza zimą.

Pozdrawiam Martusia


oo tak szałwia jak co roku niezawodna moje kolejne faworytki najbardziej jestem zadowolona z białych - odmiana Adrian - polecam z całego serca - kępy rosną regularne, nie kładą się po deszczu, są niesamowicie gęste i kwitną najdłużej ze wszystkich odmian jakie posiadam w ogrodzie a co do pierisa, to posadziłam go w miejscu, w którym raczej wcześniej nie przewidywałam, ze względu, że jest osłonięte i nie w przeciągu, bo też się boję, że może podmarzać :/ no zobaczymyjak zimę przeżyje
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
marta_d 11:53, 03 cze 2016


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
hanka_andrus napisał(a)
Wow! Jakie cudowne fotki! Żurawki wielkie jak słonie! O różanecznikach nie będę nic mówić, są bez konkurencji! Kompozycje superaśne!



Różaneczniki niestety nie moje, azalie rónież to zdjęcia z wypadu do filii szkółki w Pisarzowicach, ale blisko mojego miejsca zamieszkania. Akurat cały tydzień trwało tam Święto Kwitnących Azalii
żurawki rzeczywiście porosły olbrzymie, teraz tylko czekam aż te najjaśniejsze słońce zacznie przypalać mimo, że mają stanowisko raczej osłonięte od słońca, to przypala bardzo listki i jestem zmuszona na jesień je przesadzić w całkowity cień
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
sylwia_slomc... 12:29, 03 cze 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81994
Azalki cudne, pierisa tez ostatnio dokupiłam i okazało się , że inny niż mam
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies