Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kwiaty z ogródka Marty :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Kwiaty z ogródka Marty :)

marta_d 14:15, 15 cze 2016


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
jestem jego ciekawa jak bedzie się rozrastał
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
marta_d 14:18, 15 cze 2016


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
moje doniczkowe
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
marta_d 14:38, 15 cze 2016


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
a żeby nie było, że pokazuję ładne kwiatki, to z niewypałów tego sezonu....

Turzyca - nie wiem co się jej stało, po zimie, która była raczej łagodna, wyglądają tak..wycinam te brzydkie liście, ale one wszystkie brzydkie ze środka wypuszczają nowe, ale ogólnie mizernie to wygląda.. do tego zdjęcie marne, bo telefonem robione wszystko przeciwko mnie


hosta - przesadzona zeszłej jesieni, pięknie zaczęła, kończy zaś marnie ... podejrzewam, że zaszkodził jej oprysk dolistny Pinivitu do iglaków, siłą rzeczy coś tam chlapnęło na nie i wyglądają jak obraz nędzy i rozpaczy, oto najbrzydszy duet

____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
marta_d 19:06, 18 sie 2016


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
witajcie po letniej przerwie zarobiona, zaganiana od świtu do nocy niewiele czasu zostało na surfowanie po Ogrodowisku :/ ale nadrabiam nowymi fotkami i będę sukcesywnie odwiedzać moje (Wasze) ulubione ogrody
A teraz kilka fotek

____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
marta_d 19:12, 18 sie 2016


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
Napia 22:44, 12 paź 2016


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Pozdrowienia zostawiam zapracowanej Ogrodniczce Zakupy udane, a kwaity śliczne. Żurawki i szałwie od Ciebie pęknie wyglądały przez cały sezon. Zresztą szałwie kwitną nadal, mimo niesprzyjającej pogody.
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Gardener27 22:28, 01 kwi 2017


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Marta wracaj do nas. Wiosna przyszła, czas na reaktywacje wątku.
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
marta_d 18:56, 31 maj 2017


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
Witam witam po wielu miesiącach nieobecności Jeszcze ktoś o mnie pamięta ?!?! bardzo fajnie, ja zalatana mama, czasu brak na wszystko... u mnie sporo zmian, porządkujemy wraz z panami pomocnikami nasz prywatny las, zostawiamy najdorodniejsze egzemplarze i szykujemy działkę pod budowę nowego domu także szykuje się drugi wątek jestem na rozdrożu bo z jednej strony się cieszę, ale z drugiej jestem bardzo zżyta z domem w którym mieszkam aktualnie, to zresztą mój rodzinny dom. Ehhh nikt nie mówił, że będzie lekko :/

Czas nadrobić zaległości
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
kosolka 09:57, 01 cze 2017


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Ja pamiętam, ja!!
Też prawie tu nie bywam.. Ja już "stara" mama, a tez czasu na nic nie mam Gratuluję nowego wyzwania, ciesz się, nie smuć! Do rodzinnego będziesz przyjeżdżac w odwiedziny Nowe wyzwanie, nowy cel - fajnie jak są.
Pozdrawiam cieplutko!
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Gardener27 18:15, 09 lip 2017


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Hej Marta

Fantastyczne wieści przynosisz, dopiero doczytałem U mnie z obecnością na forum podobnie, doba za krótka by wszystko ogarnąć. Trzymam kciuki za realizację planów.
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies