Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Nieuporządkowana działeczka.

Pokaż wątki Pokaż posty

Nieuporządkowana działeczka.

paulina_wero... 08:42, 18 paź 2014


Dołączył: 31 gru 2013
Posty: 693
popcarol napisał(a)
No i super miłego urlopku, oby pogoda dopisała pozdrawiam!


pogoda dopisała, ale za wiele nie zadziałałam trawsko 3 dni kosiliśmy znaczy eMek a ja podsypywałam tuje by tam trawsko się nie panoszyło. Wyrównałam teren pod oczko wodne wykopałam i przesadziłam co się dało i co znalazło nowa miejscówkę reszta poczeka na zdjęcia nie było czasu a dziś pada. No i już od wczoraj powrót do pracy więc jedynie czasami do południa będę miała czas na szybkie działanie i może zdjęcia choć za bardzo nie mam co pokazywać
____________________
Nieuporządkowana działeczka
Agania 10:51, 02 gru 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Paulina co tam słychać w twoim ogrodzie, pewnie czekasz już na zimę, albo tak jak ja na wiosnę

Pozdrawiam cieplutko
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
paulina_wero... 12:28, 14 sty 2015


Dołączył: 31 gru 2013
Posty: 693
Agania napisał(a)
Paulina co tam słychać w twoim ogrodzie, pewnie czekasz już na zimę, albo tak jak ja na wiosnę

Pozdrawiam cieplutko


No tak piękna wiosna tej zimy. Mama nadzieje że ta chwilowa choć trochę wymroziła to moje zeszłoroczne robactwo. Na działeczce nic nowego się nie dzieje czekam na prawdziwa wiosnę i może coś zacznie się dziać z tego co w tamtym roku na działałam. Zobaczymy co to z tego wyszło Dziękuje za odwiedzinki
____________________
Nieuporządkowana działeczka
paulina_wero... 15:20, 31 sty 2015


Dołączył: 31 gru 2013
Posty: 693
Zima na działeczce


____________________
Nieuporządkowana działeczka
Margaret_ka 21:53, 15 kwi 2015


Dołączył: 21 paź 2013
Posty: 558
Zima śliczna, a gdzie wiosna?
Pozdrawiam
____________________
Ogród Margaret-ki
paulina_wero... 14:50, 19 maj 2015


Dołączył: 31 gru 2013
Posty: 693

A oto wiosna hehe rododendronik z biedronki jeszcze bedzie obrobiony do okola i posypany kora, reszta zarosnieta trawa po kolana niestety. Praca od 8-20 nie sluzy dzialeczce.
____________________
Nieuporządkowana działeczka
paulina_wero... 19:18, 24 maj 2015


Dołączył: 31 gru 2013
Posty: 693
____________________
Nieuporządkowana działeczka
paulina_wero... 19:19, 24 maj 2015


Dołączył: 31 gru 2013
Posty: 693
Przyjaciel w deszczowy dzień
____________________
Nieuporządkowana działeczka
paulina_wero... 12:14, 09 wrz 2015


Dołączył: 31 gru 2013
Posty: 693
Witajcie po długiej przerwie, zaglądam ale nie pisze, niestety na dziłeczce bez wiekszych zmian jedyne co to plac zabaw dla dzieci powstał nie do końca skończony. Ostatnio przycinałan tuje i mam takie pytanie jak sądzicie czy jest możliwośc aby sie ukorzeniły? Jeśli korzystałam z ukorzeniacza i wstawiłam do doniczek z ziemia wymieszana z piaskiem ? Pozdrawiam ps. jeśli znajdę jakies zdjęcia z realizacji placu zabaw to wstawie może coś podpowiecie jak dokończyć i zabezpieczyć
____________________
Nieuporządkowana działeczka
paulina_wero... 20:51, 21 wrz 2015


Dołączył: 31 gru 2013
Posty: 693

Moje owoce

Mini szkółka ciekawe czy coś z tego wyjdzie jak myślicie?
____________________
Nieuporządkowana działeczka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies