Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Ewy

pasjonatkaam... 23:32, 14 lut 2015


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
Katkak napisał(a)

No jasne


oo a to nie Kasiuni wątek..przepraszam Ewa w takim razie Tobie też ukorzenię jak chcesz

____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
Mirella 23:37, 14 lut 2015


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Widziałam świetnie wygląda, dałaś mu drugie życie, jestem pod wrażeniem umiejętności
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
Nallar 00:43, 15 lut 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Bogdzia napisał(a)
Bardzo z Ciebie zdolna dziewczyna a jeszcze bardziej pracowita. Nigdy nie odpoczywasz?????

Bożenko ja właśnie odpoczywam przy takich pracach, kiedy coś zacznę robić to dospać nie mogę, szybciutko wstaję żeby skończyć, a jak skończę to spać nie mogę bo myślę co by tu "pokombinować".
Przyznaję się bez bicia, nie lubię sprzątać
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 00:45, 15 lut 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Katkak napisał(a)

Ewunia nigdy w życiu nie odmówiłabym sobie takiej przyjemności . Na bank przyjadę

Zapraszam.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 00:49, 15 lut 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
pasjonatkaamatorka napisał(a)


oo a to nie Kasiuni wątek..przepraszam Ewa w takim razie Tobie też ukorzenię jak chcesz


Spokojnie, za nic nie musisz przepraszać
O jaki dereniu piszecie? bo jeśli to właściwy, taki co to na nalewki się nadaje to ja bardzo chętnie, bo białe derenie mam, aż dwa.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Katkak 00:55, 15 lut 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Nallar napisał(a)

Bożenko ja właśnie odpoczywam przy takich pracach, kiedy coś zacznę robić to dospać nie mogę, szybciutko wstaję żeby skończyć, a jak skończę to spać nie mogę bo myślę co by tu "pokombinować".
Przyznaję się bez bicia, nie lubię sprzątać

Ale numer, ja mam tak samo Ewciu . Też czasem jak cos mi chodzi po głowie (pomysł jakiś) to nie mogę zasnąć. I podobnie jak Ty gdy zacznę coś fajnego robić to nie mogę się doczekać kiedy skończę . I też odpoczywam wtedy . A jak nie lubisz sprzątać znaczy, że zdrowa jesteś .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Nallar 00:57, 15 lut 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Mirella napisał(a)
Widziałam świetnie wygląda, dałaś mu drugie życie, jestem pod wrażeniem umiejętności

Kilka razy miał trafić pod topór, zawsze było mi żal się z nim rozstać. Po kilku latach spędzonych w graciarni, wreszcie dostał nową szatę i jak piszesz drugie życie.
Cieszę się że się podoba.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 01:08, 15 lut 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Katkak napisał(a)

Ale numer, ja mam tak samo Ewciu . Też czasem jak cos mi chodzi po głowie (pomysł jakiś) to nie mogę zasnąć. I podobnie jak Ty gdy zacznę coś fajnego robić to nie mogę się doczekać kiedy skończę . I też odpoczywam wtedy . A jak nie lubisz sprzątać znaczy, że zdrowa jesteś .

Czyli w naszym krwiobiegu jest podobna mieszanka. Stwierdzenie że jestem zdrowa bardzo mi się podoba
Wychodzę z założenia że dom ma być dla mnie a nie odwrotnie, a i przebywanie w sterylnym szkodzi.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Katkak 09:35, 15 lut 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Nallar napisał(a)

Czyli w naszym krwiobiegu jest podobna mieszanka. Stwierdzenie że jestem zdrowa bardzo mi się podoba
Wychodzę z założenia że dom ma być dla mnie a nie odwrotnie, a i przebywanie w sterylnym szkodzi.

Ja też uważam, że dom jest przede wszystkim do mieszkania, a nie do sprzątania . A przebywanie w sterylnym naprawdę szkodzi. Potem jakieś alergie i inne paskudztwa się przyczepiają.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Bogdzia 11:50, 15 lut 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Nallar napisał(a)

Bożenko ja właśnie odpoczywam przy takich pracach, kiedy coś zacznę robić to dospać nie mogę, szybciutko wstaję żeby skończyć, a jak skończę to spać nie mogę bo myślę co by tu "pokombinować".
Przyznaję się bez bicia, nie lubię sprzątać


Ja też sprzatac nie lubię bo to można bez końca robic i zawsze cos nie jest sprzątnięte, prasowac też nie lubię.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies