Gdzie jesteś » Forum » Drzewa i krzewy liściaste » Fotorelacje - pielęgnacja roślin

Pokaż wątki Pokaż posty

Fotorelacje - pielęgnacja roślin

Gardenarium 15:01, 30 gru 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Skoro nie chcesz aby był za szeroki, to sadzenie na mijankę spowoduje, że będzie szerszy niż, gdyby był posadzony jeden za drugim.

Ma taką szerokość, na jaką mu pozwolisz odpowiednim cięciem rosnąć. Ale akurat grab będzie miał nie mniej niż 60 cm, a raczej trzeba oczekiwać, że będzie miał 100 i więcej cm. Zwłaszcza po wielu latach.

Żywopłot nie jest meblem o określonej szerokości, jak szafa czy biurko. Tutaj zastosowałaś złe pytanie, nie ogrodnicze
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
JoasiaSz 23:59, 10 maj 2020


Dołączył: 01 lis 2016
Posty: 9
Witam Forumowiczki, mam prośbę do Madżenki o podanie linka do strony, gdzie krok po kroku wyjaśniony jest sposób formowania drzew alejowych, np. grabów. Pół niedzieli spędziłam przeszukując posty- na próżno. Nie wiem, dlaczego strona nie wyśświetla się w historii- niespodziewany update, czy wirus?
Joann 11:54, 02 lut 2021


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2064
Madzenka napisał(a)
Czesanie i wiosenne cięcie carex frosted curls. Ta trawka rośnie u mnie trzeci sezon i bardzo się rozrasta. Wystarczy wyczesać jej suche kłosy (patent ze starą szczotką do włosów ) i przyciąć końcówki. Tak samo przycinam końcówki wszystkim innym odmianom carex'ów nawet zimozielonym morrowi.

http://www.ogrodowisko.pl/watek/2550-kiedys-tu-cz-ii-madzenie-ogrodnika?page=651





Zapisuję do wiadomości. Pozdrawiam
____________________
Joanna Ogród długi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies