Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » MIKRO ogród 2.0 - czyli szewc bez butów chodzi

Pokaż wątki Pokaż posty

MIKRO ogród 2.0 - czyli szewc bez butów chodzi

Lidka 07:22, 23 maj 2014

Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 211
Ozz napisał(a)

Na razie kąty proste, bo z urodzenia jestem bałaganiarzem i na pewno zrobię misz masz na rabatach, więc przynajmniej żeby to było w ramy jakieś ujęte.

100% racji


Ozz naspisał(a)
A jako ścieżki może właśnie takie długie płyty z karmnikiem/macierzanką..

U mnie macierzanka rządzi - jest bezproblemowa.

Chyba muszę szybko zrealizować, bo mi się znów odwidzi... to chyba już z 6 czy 8 pomysł na ten ogród... lubię zaczynać, ale nie lubię kończyć

Tak realizuj! Najwyżej później cos poprawisz. Projekt wygląda naprawdę dobrze.Na marginesie : to mężczyznę poznaje się po tym jak kończy - od nas się nie wymaga... zresztą podobno ogród nigdy nie jest skończony.
____________________
Pozdrawiam Lidka - w sowim ogrodzie
Lidka 07:37, 23 maj 2014

Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 211
Ozz napisał(a)

A przy okazji - uwielbiam Dzierżoniów i okolice, jeździłam do starej zajezdni na praktyki parę razy

Ja w samym Dzierżoniowie mieszkałam przez 14 lat a od 7 lat mieszkam na wsi ale bardzo blisko.
Też uważam, że okolica jest piękna, choć to nie moje rodzinne strony.
Jak Cię najdzie ochota na podróż sentymentalną to zapraszam
____________________
Pozdrawiam Lidka - w sowim ogrodzie
AlicyaLK 09:12, 23 maj 2014


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
Ale fajny projekcik powstał juz widzę cudny ogród miejski jak z katalogu czekamy na realizacje swoją drogą nie wiem co faceci maja do tych trawników mój tez sie upiera, ze zaplanowna mam za małą powierzchnie pod trawnik
____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
GabiK 10:45, 23 maj 2014

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Ozz, grójeczników nie widziałam w znajomych szkółkach.
Z małych drzewek to jest bardzo zadowolona ze śliwy dziecięcej - gęsta, w ładnym kolorze, pięknie kwitnie i kompaktowa. Kupiona przypadkiem, bo akurat nie było odpowiedniej Nigry, a podoba mi się bardziej.
Jeszcze uwielbiam swój wiąz Geisha - ale to w ogóle nie do dostania chyba. Raz go w życiu widziałam, tam gdzie kupiłam.

Może też kiedyś zrezygnuję z trawnika.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
gusiarz 12:11, 23 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Ozzinko witam baaardzo serdecznie ... po długiej przerwie.... Ale się cieszę, że jesteś
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
gusiarz 13:23, 23 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Ozzz. takie płyty betonowe możecie zrobić sami. Potrzebny tylko beton, szablon z płyt meblowych, wibrator... (no cokolwiec co robi brrr...i bez kosmatych myśli proszę) i trochę czasu. Dużo płyt nie potrzeba więc pójdzie w miarę szybko. Beton można mieszać w taczce... choć to ciężka robota. Lub szalować w ziemi dziury - tam gdzie miałyby być już na 100% i zalewać. Gdy będzie podsychał trzeba wygładzać - będzie piękny!

Albo kupić krawężniki betonowe i na płasko układać...
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
AlicyaLK 14:21, 23 maj 2014


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
gusiarz napisał(a)
Ozzz. takie płyty betonowe możecie zrobić sami. Potrzebny tylko beton, szablon z płyt meblowych, wibrator... (no cokolwiec co robi brrr...i bez kosmatych myśli proszę) i trochę czasu. Dużo płyt nie potrzeba więc pójdzie w miarę szybko. Beton można mieszać w taczce... choć to ciężka robota. Lub szalować w ziemi dziury - tam gdzie miałyby być już na 100% i zalewać. Gdy będzie podsychał trzeba wygładzać - będzie piękny!

Albo kupić krawężniki betonowe i na płasko układać...


Aga ekspert murarz no w szoku jestem co za profesjonalny opis
____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
gusiarz 15:13, 23 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Alii... bo ja już troszkę próbowałam murarki ...
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
AlicyaLK 15:17, 23 maj 2014


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
gusiarz napisał(a)
Alii... bo ja już troszkę próbowałam murarki ...


Czego Ty nie próbowałaś ???
____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
gusiarz 20:59, 23 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Alicja... koffam . Ja kobieta pracująca jestem... żadnej pracy się nie boję

Ozz...na podwyższone rabaty kupiłam buki... i rozpiełam na linkach....
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies