Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » MIKRO ogród 2.0 - czyli szewc bez butów chodzi

Pokaż wątki Pokaż posty

MIKRO ogród 2.0 - czyli szewc bez butów chodzi

Ozz 18:19, 30 maj 2014


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
Co do bałaganiarstwa - kocham porządek więc myślę, że mi proste linie nie będą przeszkadzać, a bałagan i tak zrobię dość prędko na rabatach roślinnością

Na razie wymierzam układ sznurkiem i palikami, jak trochę zelży deszczowa pogoda, to małżonek obiecał wziąć się za kopanie
____________________
Tutaj piszę bloga: ZielenDoKwadrat.pl A tutaj walczę z własnymi ogrodami :) MIKRO ogród 2.0 stary wątek tu: MIKRO ogród 1.0
nicol21 22:07, 30 maj 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Jestem przekonana że wyjdzie bardzo ładnie! A ewentualnymi następcami bym się aż tak nie przejmowała
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Mala_Mi 07:45, 31 maj 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Wyczytałam gdzieś tam o folii do koryta z wodą, ja kupowałam odpady czyli resztki w małych kawałkach w sklepie gdzie handlują takimi materiałami. Sprzedają wtedy za 1/2 ceny lub taniej... tak zrobiłam ciurkadełko i ściek wodny
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
gierczusia 13:28, 31 maj 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Ozz napisał(a)

JaCieKręce! No chyba sobie żartujesz! To szkółka w której wypatrzyłam Grujecznika 'H coś tam Globe" w wysokości 140-160 i już myślałam, czy nie zamawiać wysyłkowo, ale jednak wolę zobaczyć takie duże i trochę kosztowne drzewko na żywo. No i świdośliwę też mają
Gierczusia - jestem gotowa do drogi, powiedz tylko co, gdzie, jak i kiedy Ja jestem niezmotoryzowana (prócz roweru ), więc pewnie będę kombinować jak zwykle, ale jestem za, za, za. Możemy się umówić na priv


... Po pierwsze zadzowń tam i zapytaj czy go mają na stanie.. No zdarzało mi się ,że cos mieli w ofercie a w realu nie było...

Trzeba przemyśleć sprawę jak duże to jest i czy my damy radę jakoś to dostarczyć.. Skoro ńie jesteś zmotoryzowana , to co ?? pociąg ??? Zapytaj o kwestie przewozu wielkogabarytowych rzeczy...

Sorry , że ja tak w tempie ekspresowym, ale mało czasu , ojjj mało

Mogę Cię odebrać autem z dworca np w Katwicach i pojedziemy sobie do Żurka a potem odwiozę Cię spowrotem ..oczywiżdzie nie od razu ... Tylko dopytaj eMusia czy takie drzewo wlezie do auta , które nie jest kombi....

Myśl , kombinuj i pisz na priva.. Na bank nie mogę w dwa najbliższe weekendy.. Gdybyś chciała w tygodniu , to też możemy spróbowac...

Buziaki
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 22:05, 01 cze 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Ozzzinka nam gdziesik uciekła .. Hallloooo , wracaj
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Ozz 13:50, 02 cze 2014


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
Od wielu dni myślała i zastanawiała się, czy nadszedł już odpowiedni moment... gdy słońce przygrzewało w jej powieki była już prawie pewna, ale potem znów czuła chłód kropel, który zniechęcał.

Strachem napawał też tupot wielu drobnych odnóży, po którym zdarzało jej się tracić siły do życia... Wieczorami czuła kojące i pełne troski ciepło, delikatne muśnięcia i życiodajne siły wracające na swoje miejsce.

W końcu poczuła, że nie wytrzyma ani chwili dłużej i w ten ponury, deszczowy dzień - zakwitła.


Rosa 'Climbing Iceberg'
____________________
Tutaj piszę bloga: ZielenDoKwadrat.pl A tutaj walczę z własnymi ogrodami :) MIKRO ogród 2.0 stary wątek tu: MIKRO ogród 1.0
gusiarz 14:40, 02 cze 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Ozzinko... pięknie to opisałaś... przepiękna róża
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
Janina 15:03, 02 cze 2014


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Gratuluję kawałka ziemi, koncepcja bardzo fajna bardzo mi się podoba. Znając Ciebie na pewno zamienisz to w raj. Jak będę czegoś potrzebować to nie omieszkam zapytać. Pozdrawiam.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
beta 19:40, 02 cze 2014


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
gusiarz napisał(a)
Ozzinko... pięknie to opisałaś... przepiękna róża


to prawda
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
ewalm 00:41, 03 cze 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
Ozz napisał(a)
No dobra... nie byłabym sobą gdyby mi się nie zmieniła koncepcja Męczę się nad układem, ale ten chyba jest w miarę ok Jest trawnik, ale jest na wszelki wypadek tak zrobiony układ, że można przerobić na rabatę i puścić ścieżkę z tyłu ;P

Co myślicie? Zastanawiam się czy grujecznika by kawałek w tę lub wewtę nie pasowałoby przesunąć, no i czy ,,oczko" nie przesunąć dwa kwadraty dalej.

Płytki są 30x30 cm.


O, ten projekt fajniejszy. Ja bym oczko jeszcze odsunęła.
____________________
Ogródek na trzy lata
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies