Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » MIKRO ogród 2.0 - czyli szewc bez butów chodzi

Pokaż wątki Pokaż posty

MIKRO ogród 2.0 - czyli szewc bez butów chodzi

Magda70 13:25, 29 maj 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Ozz napisał(a)
Tess - a małż mi tu głowę suszy o jakieś kółka Może mu nie ulegnę po raz drugi


Oj...raczej nie ulegaj w tej kwestii
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Ozz 21:41, 29 maj 2014


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
No dobra... nie byłabym sobą gdyby mi się nie zmieniła koncepcja Męczę się nad układem, ale ten chyba jest w miarę ok Jest trawnik, ale jest na wszelki wypadek tak zrobiony układ, że można przerobić na rabatę i puścić ścieżkę z tyłu ;P

Co myślicie? Zastanawiam się czy grujecznika by kawałek w tę lub wewtę nie pasowałoby przesunąć, no i czy ,,oczko" nie przesunąć dwa kwadraty dalej.

Płytki są 30x30 cm.
____________________
Tutaj piszę bloga: ZielenDoKwadrat.pl A tutaj walczę z własnymi ogrodami :) MIKRO ogród 2.0 stary wątek tu: MIKRO ogród 1.0
Ozz 23:05, 29 maj 2014


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
I chociaż cisza to na dobranoc zamieszczam fotki:

Sprawcę nieszczęść i ulubieńca mrówek, który się u mnie wysiał - mak

Ale na razie pozwalam mu rosnąć...


Smółka z wytrwałą piwonią, która postanowiła zakwitnąć, mimo, że na jesieni w pośpiechu ją wykopałam i posadziłam do doniczki...


Trochę ,,niewyraźny", uszabrowany bodziszek żałobny kończy kwitnienie...


I ogrodowe mysie maluchy od Izy-Kuklika, rosną i mają się dobrze. Niebieska była dzielona w zeszłym roku, dlatego trochę mniejsza
____________________
Tutaj piszę bloga: ZielenDoKwadrat.pl A tutaj walczę z własnymi ogrodami :) MIKRO ogród 2.0 stary wątek tu: MIKRO ogród 1.0
aleksandra_g 09:56, 30 maj 2014


Dołączył: 07 cze 2013
Posty: 1736
o jakie przeurocze te mysie maluchy
oczko zostawiłabym tam gdzie jest
____________________
Alex. Rzucona na głęboką wodę... zakładam swoją zieloną odskocznię
Joanna___ 12:04, 30 maj 2014

Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 452
Piękna na hosta po prawej.Jak malowana
____________________
Joanna___ 12:18, 30 maj 2014

Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 452
Ozz,ja nie chcę już mieszac ale.......jak jesteś z natury "bałaganiarzem"(ja też) to taki uporzadkowany ogród chyba będzie Cie kłuł w oczy......chyba......a może odzyskasz spokój wewnętrzny,he,he.Ja zrobiłam kawałek pod linijkę,niby ładnie ale już zaczynam kombinowac jak to poczochrac
No dobra,zamykam gębusię.
Albo nie.Rozciągnij sobie węże zaznaczając gdzie rabaty.W miejscu oczka postaw michę,tam gdzie drzewa wbij kije itd.Potem usiądz z kawką w najwyższym pkt.i patrz,patrz,patrz.Przejdz się kilka razy,zobacz proporcje,przesuwaj.Ja tak robię.....no ale Ty masz może lepszą wyobraznię i plan wystarczy.
Kibicuję jak nie wiem co.
____________________
Mala_Mi 17:54, 30 maj 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ozz.. kiedyś zaglądałam do twego balkoniku.... i 6x4..to awans razy 24 .. gratuluję.... Ty już zrobisz z tego cudo
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
gierczusia 17:56, 30 maj 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Ozzi ogród o który u mnie pytałaś to ogród i szkólka u Żurka.. w Świerklańcu..jeżdżę tam , ponieważ to jedyne ogrodnictwo ZSP niedaleko mnie .. niedaleko... noo z domu , to mam tak 40 min dobrej jazdy, z pracy trochę krócej..

tu masz linka mozesz sobie kuknąć na moją relację z ubiegłego roku.. chcesz przyjechać , czy jaki plan ?? mój eMuś też czasem jezdzi do Krakowa, ale niezbyt często.. myśl moze przyjedziesz , zrobimy Ci wycieczkę do Zurka


http://www.ogrodowisko.pl/watek/2599-ogrod-w-skali-mikro?page=402#post_2
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 18:02, 30 maj 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Joanna___ napisał(a)
Ozz,ja nie chcę już mieszac ale.......jak jesteś z natury "bałaganiarzem"(ja też) to taki uporzadkowany ogród chyba będzie Cie kłuł w oczy......chyba......a może odzyskasz spokój wewnętrzny,he,he.Ja zrobiłam kawałek pod linijkę,niby ładnie ale już zaczynam kombinowac jak to poczochrac
No dobra,zamykam gębusię.
Albo nie.Rozciągnij sobie węże zaznaczając gdzie rabaty.W miejscu oczka postaw michę,tam gdzie drzewa wbij kije itd.Potem usiądz z kawką w najwyższym pkt.i patrz,patrz,patrz.Przejdz się kilka razy,zobacz proporcje,przesuwaj.Ja tak robię.....no ale Ty masz może lepszą wyobraznię i plan wystarczy.
Kibicuję jak nie wiem co.


ooo.. to mi się podoba .. ja też bałaganiarz stąd ogród bałaganiarski..
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Ozz 18:15, 30 maj 2014


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
gierczusia napisał(a)
Ozzi ogród o który u mnie pytałaś to ogród i szkólka u Żurka.. w Świerklańcu..jeżdżę tam , ponieważ to jedyne ogrodnictwo ZSP niedaleko mnie .. niedaleko... noo z domu , to mam tak 40 min dobrej jazdy, z pracy trochę krócej..

tu masz linka mozesz sobie kuknąć na moją relację z ubiegłego roku.. chcesz przyjechać , czy jaki plan ?? mój eMuś też czasem jezdzi do Krakowa, ale niezbyt często.. myśl moze przyjedziesz , zrobimy Ci wycieczkę do Zurka
http://www.ogrodowisko.pl/watek/2599-ogrod-w-skali-mikro?page=402#post_2

JaCieKręce! No chyba sobie żartujesz! To szkółka w której wypatrzyłam Grujecznika 'H coś tam Globe" w wysokości 140-160 i już myślałam, czy nie zamawiać wysyłkowo, ale jednak wolę zobaczyć takie duże i trochę kosztowne drzewko na żywo. No i świdośliwę też mają
Gierczusia - jestem gotowa do drogi, powiedz tylko co, gdzie, jak i kiedy Ja jestem niezmotoryzowana (prócz roweru ), więc pewnie będę kombinować jak zwykle, ale jestem za, za, za. Możemy się umówić na priv
____________________
Tutaj piszę bloga: ZielenDoKwadrat.pl A tutaj walczę z własnymi ogrodami :) MIKRO ogród 2.0 stary wątek tu: MIKRO ogród 1.0
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies