Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

Dorota123 11:59, 03 maj 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Serduszkę masz już dość wyrośniętą, moja ledwo wyszła z ziemi. Widzę, że wszystkie roślinki w rozwoju bardziej zaawansowane niż u mnie.
Pozdrawiam
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Rumianka 17:31, 03 maj 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10262
Ten powojnik rozwija się migusiem, już tyle kwiatów, a inne też zachwycające...Pozdrawiam.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
gobasia 18:04, 03 maj 2021


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
ryska napisał(a)

Proszę bardzo królowa rabaty serduszka



Serduszka jaka już okazała i kwitnąca? o powojniku to nawet nie wspomnę Wiosna u Ciebie zagościła na dobre.Pozdrawiam

____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
Martka 20:06, 03 maj 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Renatko, odsłoniła się wiosna u Ciebie, i to jak! Szachownice takie subtelne, skromne przy tym, z główką spuszczoną. No piękne, zachwycające!
Powojnik już taki zaawansowany??? Musi mieć u Ciebie bardzo dobre podłoże i całą obsługę I serduszka - cudo. Pięknie i soczyście
ryska 19:10, 04 maj 2021


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11614
Kokesz napisał(a)
Piękne zdjęcia
Chyba się skuszę na szachownice, śliczne są i bardzo delikatne


Anda napisał(a)
Renia pewnie wie, ale ja też napiszę że to kokoryczka


Anda napisał(a)
Zdjęcia cudowne. Serduszka są przepiękne.


Kokesz napisał(a)


Dzięki Ewa
Usunęłam, żeby nie zaśmiecać, myślałam, że to szachownica, tylko góra mi się nie zgadzała, miała jakby grube kłosy.
Widziałam całe duże nasadzenia pod drzewami w Botaniku, muszę tam pojechać za tydzień lub dwa, może się rozwinie, powinno pięknie wyglądać


Coś tu mnie ominęło ale widzę, że sytuacja się rozwiązała.
Tęcza dla Was
Wczorajsza
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 20:11, 04 maj 2021


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11614
Dorota123 napisał(a)
Serduszkę masz już dość wyrośniętą, moja ledwo wyszła z ziemi. Widzę, że wszystkie roślinki w rozwoju bardziej zaawansowane niż u mnie.
Pozdrawiam

Mam ją w pełnym słońcu.
Za to ponad 30 stip jeszcze nie ruszyło i pewnie nie ruszy.
Już myślę co z tym fantem zrobić, czym zastąpić.
Również pozdrawiam
Rumianka napisał(a)
Ten powojnik rozwija się migusiem, już tyle kwiatów, a inne też zachwycające...Pozdrawiam.

A Montana Mayleen to dopiero potwór. Już obsypany pąkami, fotki niebawem będą
Również pozdrawiam

gobasia napisał(a)



Serduszka jaka już okazała i kwitnąca? o powojniku to nawet nie wspomnę Wiosna u Ciebie zagościła na dobre. Pozdrawiam


Okazała bo w słońcu rośnie. Wiosna cieszy tylko te stipy padnięte smucą.
Buziaki

Martka napisał(a)
Renatko, odsłoniła się wiosna u Ciebie, i to jak! Szachownice takie subtelne, skromne przy tym, z główką spuszczoną. No piękne, zachwycające!
Powojnik już taki zaawansowany??? Musi mieć u Ciebie bardzo dobre podłoże i całą obsługę I serduszka - cudo. Pięknie i soczyście


Ten powojnik Ruby zawsze tak wcześnie kwitnie, potem ma fajne pompony a jesienią ponownie kwitnie. Jest rewelacyjny. Podłoże tak jak u wszystkich moich z drenażem, bo mam raczej gliniasto.
Ślicznie dziękuję za odwiedziny.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 19:52, 06 maj 2021


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11614
Powojnik Ruby dziś
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 20:04, 06 maj 2021


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11614
Zgniły mi dalie, begonie i pelargonie w piwnicy.
Mieczyki ocalały to wsadziłam je dziś do gruntu.
I sukcesywnie wyrywam martwe stipy.
Dzisiaj ze 30 poszło na kompostownik.
Dumam ostro czy nie zastąpić ich śmiałkami darniowymi.

Tu gdzie są zardzewiałe tulipany to rośnie gaura.
Pięć sztuk pięknie odbija.
Zielona trawka to sesleria jesienna. Jakoś mi się kłóci z tymi suchymi stipami.


Przyszły mi wczoraj zamówione powojniki - 6 sztuk.
3 Maria Skłodowska Curie trafiły do donic na schody wejściowe, 3 Prince Charles towarzyszą Krakowiakom.

____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 20:15, 06 maj 2021


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11614
Wypatrzyłam w sesleriach taką samosiejkę
Pozdrawiam
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Martka 20:24, 06 maj 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Ruby ma zachwycający kolor! Zaraziłam się od Ciebie i też zastanawiam się nad powojnikiem muszę tylko najpierw uporać się z posadzeniem tych roślin które mam i z wolną głową podumać. U mnie też glina, dobrze wiedzieć, że potrzebny drenaż. Sypiesz po prostu piasek pod dołkiem czy też grys?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies