Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

ryska 20:33, 21 sie 2014


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11595
Doniu, Aniu dla Was kwiatuszki.

____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
malgorzata_s... 21:18, 21 sie 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Wpadłam z rewizytą Przeczytałam wszystko i pooglądałam piękne zmiany Renatko przykro mi że choroba zepsuła Ci lato Najgorsze już masz za sobą i będzie tylko lepiej i lepiej
Bardzo podobają mi się twoje fotki i wrażliwość na piękno Pozdrawiam serdecznie i kibicuję w powrocie do zdrowia
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
21:23, 21 sie 2014
Renatko teraz to już tylko lepiej
Dziękuję za kwiatuszki,robisz śliczne zdjęcia,uwielbiam takie zbliżenia
Udanego wieczoru i spokojnej nocki życzę

ryska 20:23, 22 sie 2014


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11595
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Wpadłam z rewizytą Przeczytałam wszystko i pooglądałam piękne zmiany Renatko przykro mi że choroba zepsuła Ci lato Najgorsze już masz za sobą i będzie tylko lepiej i lepiej
Bardzo podobają mi się twoje fotki i wrażliwość na piękno Pozdrawiam serdecznie i kibicuję w powrocie do zdrowia


Małgosiu, dziekuję Ci za ciepłe słowa, to bardzo miłe. Moją chorobą się nie martw. Po 4 latach życia na 10% teraz miesiąc po operacji już widzę różnicę a będzie jeszcze lepiej. Oby tylko druga noga się zregenerowała i kręgosłup i będzie ok
Lubię fotografować przyrodę a dzielenie się tym z innymi wrażliwymi osobami sprawia mi dodatkową satysfakcję. Pozdrawiam Cię gorąco i zapowiadam, że będę częstym gościem u Ciebie, bo masz niepowtarzalny klimat
Kwiatuszka przesyłam
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 20:31, 22 sie 2014


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11595
Aniulka napisał(a)
Renatko teraz to już tylko lepiej
Dziękuję za kwiatuszki,robisz śliczne zdjęcia,uwielbiam takie zbliżenia
Udanego wieczoru i spokojnej nocki życzę



Hej Aniu tez tak sobie powtarzam
Dla Ciebie inne czosnki fotogeniczne
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Iwk4 23:05, 22 sie 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
ryska napisał(a)
Doniu, Aniu dla Was kwiatuszki.


Zachwyciło mnie to zdjęcie. Wygląda, jak odbicie w lustrze.
Miłego weekendu życzę
____________________
Ogródek Iwony II
ryska 11:02, 23 sie 2014


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11595
Dziękuję Iwonko za odwiedzinki, pozdrawiam.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Lukasz2013 12:14, 23 sie 2014


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Witaj. Kolorowo u Ciebie, oczko mi się podoba, daj jakąś fotkę całości ogrodu. Witamy na forum. Zaznaczam Twój profil i będe zaglądał. Ps. Też zostawiam koniczynke z kwiatkami drobnymi podoba mi się
18:37, 23 sie 2014
ryska napisał(a)


Hej Aniu tez tak sobie powtarzam
Dla Ciebie inne czosnki fotogeniczne

Dziękuję Reniu,śliczne zdjęcia.A czosnki z Twoich zdjęć w tym roku muszę koniecznie kupić.
Miłego weekendowania
malgorzata_s... 20:43, 23 sie 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Dzięki za kwiatuchaTo były ulubione kwiaty babci męża, która kochała ogród i zawsze pierwsza w okolicy sadziła wiosną bratkiOna chyba zaraziła mnie ogrodem
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies