Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

ryska 19:58, 24 sie 2014


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11620
tabliczkaznapisem_ucze_sie napisał(a)


O, toto! Tylko, że moja mówi od zawsze
I wygląda na to, że Mały też będzie




Mnie zaś trafiły się Dwa różne przypadki Wiki gada od 1 roku ale tylko mądre rzeczy, jest poukładana, chodzi od zawsze w sukienkach i kapeluszach.
Julia zaś gada od 2 roku cokolwiek ślina na język przyniesie, tańczy w profesjonalnym zespole, śpiewa w chórze, gra w siatkówkę i łazi w trampkach i w legginsach Jak była komunia jej kuzynki to kłóciła się o sukienkę," bo czy tego rosołu to w spodniach zjeść nie można"
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
tabliczkazna... 20:57, 24 sie 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
ryska napisał(a)




Mnie zaś trafiły się Dwa różne przypadki Wiki gada od 1 roku ale tylko mądre rzeczy, jest poukładana, chodzi od zawsze w sukienkach i kapeluszach.
Julia zaś gada od 2 roku cokolwiek ślina na język przyniesie, tańczy w profesjonalnym zespole, śpiewa w chórze, gra w siatkówkę i łazi w trampkach i w legginsach Jak była komunia jej kuzynki to kłóciła się o sukienkę," bo czy tego rosołu to w spodniach zjeść nie można"


O, Julka to cała ja!

Moja Oliwka jeszcze za mała na tak dużo dokonań, ale jeśli sie nie zmieni, to bedzie podobnie. Ona jest odważna i wszędzie jej pełno. Od początku niezależna.

Mały jest większy przylepek, dużo sie przytula, sam nie zaśnie, ale za to jest bardzo radosny i łatwo go rozsmieszyc do łez
____________________
Marta
ryska 21:14, 24 sie 2014


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11620
tabliczkaznapisem_ucze_sie napisał(a)


O, Julka to cała ja!

Moja Oliwka jeszcze za mała na tak dużo dokonań, ale jeśli sie nie zmieni, to bedzie podobnie. Ona jest odważna i wszędzie jej pełno. Od początku niezależna.

Mały jest większy przylepek, dużo sie przytula, sam nie zaśnie, ale za to jest bardzo radosny i łatwo go rozsmieszyc do łez


Dobrze w życiu jest takim dzieciom. Kiedyś chciała iść do szkoły w nie uprasowanej bluzce. Mówię jej, że wygląda jakby ją psu z gardła wydzierała. A ta mi na to, że jest zwycięzcą, bo z tym psem wygrała
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
tabliczkazna... 21:22, 24 sie 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
))))

Moja mama opowiada do dziś jak wywalilam wszystkie meblościanki z pokoju i zrobiłam sobie przestrzeń do życia. A jej próby wnioskowania o porządek zbywalam "to nie bałagan, tylko nieład artystyczny"

Moja Mała tez "nie ma casu na sprzątanie, mamo"

Nie warto dzieci ograniczać i wpychać w ramki, choć pozostawienie im wolności wyboru we wszystkim uważam za szkodliwe dla nich samych. Pewne kwestie musza być święte - pluc na rodziców nie wolno, trzaskac drzwiami tez nie i mowic, ze mama jest głupia
Wiem, ze to nie jest oczywiste. Mam znajomych z dziećmi w wieku moich i czasem nadziwić sie nie moge ))
____________________
Marta
ryska 21:41, 24 sie 2014


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11620
tabliczkaznapisem_ucze_sie napisał(a)
))))

Moja mama opowiada do dziś jak wywalilam wszystkie meblościanki z pokoju i zrobiłam sobie przestrzeń do życia. A jej próby wnioskowania o porządek zbywalam "to nie bałagan, tylko nieład artystyczny"

Moja Mała tez "nie ma casu na sprzątanie, mamo"

Nie warto dzieci ograniczać i wpychać w ramki, choć pozostawienie im wolności wyboru we wszystkim uważam za szkodliwe dla nich samych. Pewne kwestie musza być święte - pluc na rodziców nie wolno, trzaskac drzwiami tez nie i mowic, ze mama jest głupia
Wiem, ze to nie jest oczywiste. Mam znajomych z dziećmi w wieku moich i czasem nadziwić sie nie moge ))


Przestrzeń mówisz. Dwa lata temu oddałam swoją sypialnię, żeby je rozdzielić, bo każda potrzebowała prywatności. Od tamtej pory się nie kłócą a nawet chodzą do siebie na nocowanie.
Roślin za specjalnie nie lubią sadzić czy podziwiać ale robię im konkursy albo sadzimy razem 3 doniczki z cebulami i czekamy do wiosny, która najpiękniejsza
Dużo by pisać ale to nie miejsce na takie opowieści.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
21:45, 24 sie 2014
Ale bardzo fajnie się czyta Wspominki,wspominki
bartek_luberda 21:46, 24 sie 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Jak ja lubię tęcze Pozdrawiam
____________________
Ogródeczek
ryska 21:56, 24 sie 2014


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11620
bartek_luberda napisał(a)
Jak ja lubię tęcze Pozdrawiam

Ja też Mam jeszcze taką z zeszłego roku. Również pozdrawiam.

____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
tabliczkazna... 22:04, 24 sie 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
Ja tez Ci w takim razie dam taka z wiosny...


I piosenkę na te okoliczność:
"Tenca tenca, ja-ka ładna, blyscy w goze ko-lo-la-mi
Weźmy wsyscy siem za lence, namalujmy tence sami!" )


Dobranoc!
____________________
Marta
ryska 22:10, 24 sie 2014


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11620
tabliczkaznapisem_ucze_sie napisał(a)
Ja tez Ci w takim razie dam taka z wiosny...


I piosenkę na te okoliczność:
"Tenca tenca, ja-ka ładna, blyscy w goze ko-lo-la-mi
Weźmy wsyscy siem za lence, namalujmy tence sami!" )


Dobranoc!


Pięknie dziękuję, dobranoc
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies