Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

ryska 16:27, 24 sie 2014


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11623
E ja tam pająków się nie boję choć roślinki też piękne, kropelki rosy w pajęczynie niby takie ulotne a nie ma nic mocniejszego od tej nitki. Cud natury
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
tabliczkazna... 16:41, 24 sie 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
ryska napisał(a)


Oj Marta, Marta, ja się doczołguję na 10% do tych roślin a potem na 100% robię zdjęcia
No ale może jak w końcu zasłużę na obiektyw makro i zajrzę jakiejś mrówce w oczy to kto wie Buziaki


Pisz do Mikołaja, pewnie nie odmówi Poproszę moją córkę, by nieco poskreślała ze swojej listy, to będzie większa szansa
____________________
Marta
tabliczkazna... 16:46, 24 sie 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
ryska napisał(a)


Mnie szwagier znawca foto powiedział,że jak do robaków i kwiatków to mogę sobie jakiegoś manuala z przejściówką kupić i wydam ze 300 zł. Ale ja się na "przejściówkach" nie znam. Droga pasja


Droga, droga… I bez ćwiczenia codziennego można cykać zdjęcia, ale sztuki w tym za grosz… Nawet jak się już człowiek wyposaży w sprzęt. Ja mam wszystko, czego do szczęścia mi trzeba i co? Przy tych moich dzieciorach cieszę się jak uda mi się zdjęcie cyknąć iPhonem )) Powtarzam sobie - jeszcze chwila, jeszcze moment i znajdzie się w końcu ten spokój i czas…
____________________
Marta
Iwk4 16:59, 24 sie 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Znowu piękne zdjęcia Tak żałuję, że mój aparat z Macro popsuty. A ten, co mam teraz tylko namiastkę robi tego, co poprzedni
Miłego wieczorku niedzielnego życzę
____________________
Ogródek Iwony II
ryska 17:05, 24 sie 2014


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11623
tabliczkaznapisem_ucze_sie napisał(a)


Droga, droga… I bez ćwiczenia codziennego można cykać zdjęcia, ale sztuki w tym za grosz… Nawet jak się już człowiek wyposaży w sprzęt. Ja mam wszystko, czego do szczęścia mi trzeba i co? Przy tych moich dzieciorach cieszę się jak uda mi się zdjęcie cyknąć iPhonem )) Powtarzam sobie - jeszcze chwila, jeszcze moment i znajdzie się w końcu ten spokój i czas…


Martusia, masz już doktorat z rodzicielstwa i pewnie jeszcze kilka w innych dziedzinach. Zachwycamy się artystycznymi zdjęciami ale i tak hitem są rodzinne zdjęcia dzieci na nocniku lub umazany bobas zupką z buraków
Buziaki
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
17:29, 24 sie 2014
tabliczkaznapisem_ucze_sie napisał(a)


...Przy tych moich dzieciorach cieszę się jak uda mi się zdjęcie cyknąć iPhonem )) Powtarzam sobie - jeszcze chwila, jeszcze moment i znajdzie się w końcu ten spokój i czas…

A moje mi tak szybko urosły,że tęsknię by znów by malutkie Za dużo teraz ciszy a jak przyjeżdżają to radość niesamowita i latam po kuchni jak "latoperz" by dogodzić a wieczorami rozmowy...ech ta moja córcia to taka Hanka Bielicka ..jak nie mówiła to nie mówiła długo jako dziecko a jak już zaczęła to jak maszyna..i lubiła kapelusiki wszelkiej maści..jak Hanka Bielicka Dzieciaki urosną Ci szybko,że nawet się nie obejrzysz
ryska 17:46, 24 sie 2014


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11623
Aniulka napisał(a)

A moje mi tak szybko urosły,że tęsknię by znów by malutkie Za dużo teraz ciszy a jak przyjeżdżają to radość niesamowita i latam po kuchni jak "latoperz" by dogodzić a wieczorami rozmowy...ech ta moja córcia to taka Hanka Bielicka ..jak nie mówiła to nie mówiła długo jako dziecko a jak już zaczęła to jak maszyna..i lubiła kapelusiki wszelkiej maści..jak Hanka Bielicka Dzieciaki urosną Ci szybko,że nawet się nie obejrzysz

U mnie jest 5,5 roku między dziewczynkami, więc rozłoży mi się w czasie wyfruwanie z gniazda. Każdy etap ma swoje uroki
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 19:26, 24 sie 2014


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11623
Takie widoki z przed chwili
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
tabliczkazna... 19:39, 24 sie 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
ryska napisał(a)


Martusia, masz już doktorat z rodzicielstwa i pewnie jeszcze kilka w innych dziedzinach. Zachwycamy się artystycznymi zdjęciami ale i tak hitem są rodzinne zdjęcia dzieci na nocniku lub umazany bobas zupką z buraków
Buziaki


No, to akurat prawda… Każdego dnia wymyślą coś, co mnie rozbroi i już się siłą powstrzymuję, by codziennie nie wysyłać do rodziny zdjęć kolejnych akcji Bo to może być "męcące" dla innych.
Dziś w LM była przecena, mąż kupił mi taczkę w prezencie (taką fajną plastikową, jak torba ) i to był najlepszy sposób lokomocji po domu w deszczowy dzień

Swoją drogą, bardzo romantyczne prezenty ostatnio dostaję. Teraz taczkę, wcześniej sekator i preparat na mszyce hehe
____________________
Marta
tabliczkazna... 19:40, 24 sie 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
Aniulka napisał(a)

A moje mi tak szybko urosły,że tęsknię by znów by malutkie Za dużo teraz ciszy a jak przyjeżdżają to radość niesamowita i latam po kuchni jak "latoperz" by dogodzić a wieczorami rozmowy...ech ta moja córcia to taka Hanka Bielicka ..jak nie mówiła to nie mówiła długo jako dziecko a jak już zaczęła to jak maszyna..i lubiła kapelusiki wszelkiej maści..jak Hanka Bielicka Dzieciaki urosną Ci szybko,że nawet się nie obejrzysz


O, toto! Tylko, że moja mówi od zawsze
I wygląda na to, że Mały też będzie
____________________
Marta
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies