Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

tabliczkazna... 20:40, 09 wrz 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
Kocham lubczyk! Ostatnio moja teściowa podczas pobytu u nas, mi naciachala drobno sześć talerzy zieleniny (lubczyku zwanego rownież magim , pietruchy, selera) i teraz tylko sobie dosypuje do wszystkiego. Uwielbiam.
U mnie juz nikt sie nie buntuje, wiedza, ze zielone być musi i juz. Ale dzieki temu juz nikt prawie nie soli.

Bazylię tez uwielbiam i miętkę. Te pierwsza cos mi bezczelnie podżarlo ostatnio. a w mięcie znalazłam żabę i odechcialo mi sie mohito na dwa dni
____________________
Marta
20:53, 09 wrz 2014
ryska napisał(a)

Mam mam a jakże )))
Specjalna podwyższana rabata z melisą, miętą, szałwią, oregano, tymiankiem, bazylią, lubczykiem )

No to wymieniłaś wszystkie,które jak najbardziej powinny być w kąciku ziołowym
A wiesz już mniej więcej kiedy wrócisz do domu?
ryska 20:55, 09 wrz 2014


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11641
Chyba w piątek
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
20:58, 09 wrz 2014
tabliczkaznapisem_ucze_sie napisał(a)
..a w mięcie znalazłam żabę i odechcialo mi sie mohito na dwa dni

..Ty w mięcie,ja przed chwilą w klapku,poszłam zamknąć garaż i włożyłam stopę do klapka,mam je przed drzwiami..możecie sobie wyobrazić mój wrzask ze strachu......podskoczyłam na tej mojej złamanej nie patrząc,że to ta girka
21:00, 09 wrz 2014
ryska napisał(a)
Chyba w piątek

To super Reniu To jeszcze 3 nocki
tabliczkazna... 21:01, 09 wrz 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
Aniulka napisał(a)

..Ty w mięcie,ja przed chwilą w klapku,poszłam zamknąć garaż i włożyłam stopę do klapka,mam je przed drzwiami..możecie sobie wyobrazić mój wrzask ze strachu......podskoczyłam na tej mojej złamanej nie patrząc,że to ta girka


O nie! To nie na moje nerwy! Mnie by chyba szukali w sąsiedniej wsi! Bleeee!
____________________
Marta
tabliczkazna... 21:04, 09 wrz 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
Aniulka napisał(a)

..Ty w mięcie,ja przed chwilą w klapku,poszłam zamknąć garaż i włożyłam stopę do klapka,mam je przed drzwiami..możecie sobie wyobrazić mój wrzask ze strachu......podskoczyłam na tej mojej złamanej nie patrząc,że to ta girka


Ale nie uszkodziłas sie?! Sama widzisz - w sytuacji kontaktu z plazami - wyłącza mi sie ludzkie myślenie :/
____________________
Marta
21:14, 09 wrz 2014
Nie uszkodziłam ale dało mi to do myślenia...że chyba mogę sobie już podskakiwać..
A żab i wszelkich takich obślizgłych..a feee...pożyteczne ale jakże okropne...
tabliczkazna... 21:20, 09 wrz 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
Aniulka napisał(a)
Nie uszkodziłam ale dało mi to do myślenia...że chyba mogę sobie już podskakiwać..
A żab i wszelkich takich obślizgłych..a feee...pożyteczne ale jakże okropne...


Moze juz w końcu zdejmij ten gips? Hihihi
____________________
Marta
ryska 21:35, 09 wrz 2014


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11641
Żabcie Wy moje ale się ubawilam
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies