Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

ryska 21:13, 05 maj 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11639
Ivvvona napisał(a)
Renia, czy kobeę można już wysadzać do gruntu, czy jeszcze poczekać parę dni?
Rośnie jak szalona, co parę dni muszę uszczykiwać czubek.

Zostawiam zachwyty na kuklikiem, śliczny jest.
Ps. Maszyna odczyszczona i pomalowana, ale na blat mamy jeszcze inny pomysł. Ciekawe czy wypali.


Hej Iwonka
Poczekaj trochę, bo w nocy we wtorek mają być tylko 2 stopnie. Potem już można wsadzać. Jeśli chcesz mieć więcej sadzonek, lub przeszkadza Ci ten gąszcz to możesz uszczknąć czubki, wsadzić do wody, ukorzenić...itd.
Samo uszczykiwanie też jej wyjdzie na dobre, będzie gęściejsza.

Kuklik jest cudny, rośnie tuż obok huśtawki, także czaruje swym urokiem
A wiesz, że ja też mam taką samą maszynę w piwnicy od niedawna teściowa chciała wywalić i przygarnęliśmy.
Ciekawa jestem co wymyśliłaś.



____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Ivvvona 21:17, 05 maj 2019


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Ok, wsadzę za kilka dni, jak miną chłody. I tak nie chce mi się nawet wyjść do ogródka w taką pogodę. Jak maszyna będzie "zrobiona" to pokażę o ile efekt mi się spodoba. Zresztą przyjedziesz zobaczyć osobiście
____________________
W ogródku Iwony
ryska 21:28, 05 maj 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11639
Zostałam obdarowana floksami szydlastymi, floksem kanadyjskim i jakąś prymulką.
Gdzieś to upchnęłam, blisko krawężnika, tam gdzie później rządzi swoimi mackami rozplenica japońska Hameln. Czy one muszą mieć stale słońce?
Dałam klientowi runiankę i kokoryczkę wielokwiatową i koniecznie czuł się zobowiązany.
Za to mam dodatkowe modele do focenia
floks kanadyjski


pierwiosnek

____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 21:32, 05 maj 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11639
Ivvvona napisał(a)
Ok, wsadzę za kilka dni, jak miną chłody. I tak nie chce mi się nawet wyjść do ogródka w taką pogodę. Jak maszyna będzie "zrobiona" to pokażę o ile efekt mi się spodoba. Zresztą przyjedziesz zobaczyć osobiście

Ja swoje wsadziłam ale po wtorkowej mroźnej nocy może być po nich. Póki co obserwuję prognozy i liczę, że miejsce zaciszne wystarczy aby nie zmarzły.
Maszyny jestem bardzo ciekawa
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
tulucy 22:41, 05 maj 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Wdzięczne modele fotki som, kiepskie bo kiepskie, ale zawsze coś
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
BasiaLT 11:57, 06 maj 2019


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Niesamowity jest ten kuklik, nigdy nie widziałam w takim kolorze.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
ryska 21:45, 06 maj 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11639
Łucja, Basia dziękuję

Na dworze zimno, wszystkie lekkie donice z kwiatami wróciły do domu.
Pomidory żyją: i te w gruncie i te w szklarni i te w sypialni i te na balkonie
Kobea została tam gdzie ją wsadziłam, ale dostała kapelusik


____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
barbara_kraj... 23:40, 06 maj 2019


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
ryska napisał(a)







Czarujący!
I fotka przednia!
Sialaś, czy kupiłaś sadzonki?
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
paniprzyroda 08:17, 07 maj 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Wczoraj wodę ścięło u mnie, szron był na trawniku. Najbardziej ucierpiały piwonie, za duże, by je okryć. Za obietnicę śliczne dzięki, nasionka chętnie przygarnę, a sadzonki może wcześniej uda mi się namierzyć stacjonarnie, to dam znać. Parasolki fajna rzecz, od mrozu też? Cieniowałam nimi latem świeżo przesadzone hortki, pomogło.
____________________
Dwa ogrody
Makusia 10:35, 07 maj 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Reniu mam pytanie
Skuszona u Ciebie zakupiłam dwie identyczne doniczki wiszące. Na pudełku info, że instrukcja w środku. W środku instrukcji brak, więc chciałam dopytać- czy ta gąbka, to ma za zadanie chronić jeszcze dokładniej przed wysypywaniem się ziemi? Bo ją się aplikuje od spodu na ten kołnierz który jest przy łodydze rośliny, tak?
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies