Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

ryska 14:44, 25 lis 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11552
galgAsia napisał(a)
Renia, właśnie przeczytałam, że chyba masz jeżyka ! Ale Ci zazdroszczę, też bym chciała... Jak będę robiła demolkę (czyt. reorganizację lub drobnę korektę ), muszę jakieś miejsce wygospodarować, żeby mogły... gdyby chciały...
Ale fajnie

Też się cieszę, zresztą jak na każde zwierzątko.
Ten musi być wariatem ale wie co dobre. Czyli ryzykant-smakosz
Ryzykant, bo mam dwa psy: owczarka i westa, nie wiem który gorszy. Gniazdo jest jednak w miejscu niedostępnym dla nich.
Smakosz, bo jak pisałam nie używam środków ochrony roślin oprócz 1 razu na ćmę bukszpanową.
Sam sobie gniazdo zbudował, niech mu się dobrze mieszka.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 14:46, 25 lis 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11552
Agania napisał(a)

I jsk tu siewek nie kochać...zawsze pożądane
Na schodach dekoracje wyjatkowo się trzymają
Zdjęcia jak zwykle przepiękne

Dziękuję
Świetne te chryzantemy.
Nawet nie myślę o ozdobach świątecznych jak one tak zdobią.
Muszę Ci zebrać te nasionka powojnika bylinowego albo lepiej wyślę Ci wiosną małe sadzonki, bo z pewnością znów jakieś się pojawią.
Pozdrawiam
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 14:55, 25 lis 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11552
Po liczniku widzę, że zaglądacie Miło mi, pozdrawiam.

Nie odnotowałam, że posadziłam do warzywnika czosnek.

Dzisiaj przyszły też zamówione cebulki (to było nieuchronne )
7 marca napisałam u Hani:
"ryska ku pamięci
Nasadzić milion krokusów jak u Gruszeczki
Cudo Pani cudo."

Kupiłam...200 sztuk. Do miliona jeszcze daleko ale jakiś zaczątek jest.
Plus 5 lilii drzewiastych białych i 30 kamasjii tych drobnych.
Robota na jutro, jakby mi się nudziło



____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
galgAsia 17:41, 25 lis 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Ha, ja sobie też kupiłam te maślane Haniowe krokusy . Mniej niż 200, ale cóż znaczy intuicja - wg planów rabata, na której je posadziłam, przejdzie reorganizację . Więc nie będę musiała przesadzać miliona
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Gruszka_na_w... 20:20, 25 lis 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21650
A u mnie ta jesień zupełnie antycebulkowa. Liczę, że te ubiegłoroczne zakwitną.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
basia3012 01:21, 26 lis 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9314
Reniu, przyszłam do Ciebie od Grażynki=Gogo. Oczywiście w poszukiwaniu jeżyka. Bardzo ciekawa jestem czy to jego domek. Będę zaglądała, może uda Ci się jego wytropić.
Jesień u Ciebie piękna i jeszcze kwitnąca. U nas już typowo jesienne kolorki. Ale też je lubię.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
ryska 12:05, 27 lis 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11552
galgAsia napisał(a)
Ha, ja sobie też kupiłam te maślane Haniowe krokusy . Mniej niż 200, ale cóż znaczy intuicja - wg planów rabata, na której je posadziłam, przejdzie reorganizację . Więc nie będę musiała przesadzać miliona

Haha padłam ze śmiechu, nie ma to jak kobieca intuicja. I ile mniej roboty dzięki niej
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 12:08, 27 lis 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11552
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
A u mnie ta jesień zupełnie antycebulkowa. Liczę, że te ubiegłoroczne zakwitną.

Gruszeczko nie podnoś poprzeczki zresztą pisałaś mi w marcu, że Ci się mnożą ładnie.
Oby do wiosny
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 12:15, 27 lis 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11552
basia3012 napisał(a)
Reniu, przyszłam do Ciebie od Grażynki=Gogo. Oczywiście w poszukiwaniu jeżyka. Bardzo ciekawa jestem czy to jego domek. Będę zaglądała, może uda Ci się jego wytropić.
Jesień u Ciebie piękna i jeszcze kwitnąca. U nas już typowo jesienne kolorki. Ale też je lubię.

Witam nowego Gościa
Oj mam zagwozdkę z tym jeżem.
Jesiennie kwitną mi w najlepsze ciemierniki i chryzantemy.
Dziś nawet świeci słonko.
Nie znam Twojego ogrodu niestety.
Pobuszuję w wolnej chwili. Pozdrawiam
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 13:10, 27 lis 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11552
Ryska ku pamięci
Cebule uziemione

____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies