Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Basia - Mój Świat

Pokaż wątki Pokaż posty

Basia - Mój Świat

zawitka 08:29, 15 lip 2015


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14060
Basia --- a co ty tak u Bożenki płaczesz maszcudowny ogród a jak Ci się nie podoba to ciesz się że masz co robić ha ha Głowa do gory będzie lepiej .Pazurki odrosną
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
dajana 22:57, 16 lip 2015


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Dzękuję Basiu za wizytę na moim marnym poletku Za rady serdeczne dzięki ,wbiłam je sobie do głowy Ale z ciebie kokietka hi,hi niby nie masz ogrodu piszesz, a tu taka niespodzianka .Nie mów ze wyrzuciłaś tę różową różę ,ona taka piekna!Podoba mi się twój świat ,a ogród masz w stylu bardziej nowoczesnym i strasznie duzo żwirku, Czy on aby nie przeszkadza w rozwoju roślin? W pozyskiwaniu nowych sadzonek to już chyba specjalistką jesteś. Nie zła szkółka ,można się od ciebie spokojnie uczyć.Jeśli chodzi o pazurki to ja mam ładne tylko w zimie hi,hi i zapewniam cię że nie ja jedna .Jak wielu innym podoba mi się bardzo twój taras ,bo ja uwielbiam takie tarasy i wszystkie ganeczki ,mostki ławeczki ,pergole .Muszę dokładniej przeczytac w jaki sposób zrobiliści zadaszenie . Wasz sposób wykorzystałabym do osłony boków mego tarasu na zimę Takie własnie rolety zaciągane na okres zimowy Mam drewniany taras i białe drewniane barierki W zimie troszkę wieje i zawiewa śniegiem pomimo zadaszenia, muszę koniecznie go osłonić.Gdzie można kupić taki materiał? będę ci wdzięczna za namiar
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
basia3 23:00, 18 lip 2015


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
Witaj tkaninę kupowałam na allegro nazywa się kodura albo cordura,ma powłokę PCV wiec jest nieprzemakalny to taka Tkanina jak na plecaki.
Żwirek nie przeszkadza w rozwoju roślin nie zauważyłam takich problemów. Troszkę zabawy jest zawsze przy zasilaniu roślin trzeba ogarnąć żwirek zasilić i posprzątać.
____________________
JEST DOBRZE :D
jola54 06:31, 19 lip 2015


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Byłam w Twoim ogrodzie...cudny!....Prawdziwe ogrodniczki i malarki paznokci pięknych nie mają, ()zawsze można założyć rękawiczki)...pozdrawiam serdecznie!
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
waldek727 07:09, 19 lip 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
AnnaCh napisał(a)

Moje podobnie, a 25 mam wesele, muszę trochę doprowadzić je do używalności

Wy kobietki to tipsy sobie nakleicie przed wyjściem i już bawicie się jak damy.
A my faceci jakie mamy wyjście?
Szczoteczka i mydło, a jak nie pomoże to taśma izolacyjna.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
AnnaCh 11:14, 19 lip 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Włodek, rozbawiłeś mnie strasznie z tą taśmą izolacyjną Osobiście nie lubię tipsów, chyba skorzystam z taśmy
____________________
Ania - Malutki pod lasem
basia3 16:50, 19 lip 2015


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
Z taśmą trzeba spróbować, rękawiczki nie pomagają, tipsów nigdy nie miałam chyba bym się nie odnalazła.
____________________
JEST DOBRZE :D
bozga 19:41, 19 lip 2015


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Co tam w ogródku ? Wakacyjne lenistwo ? Fotki proszę
____________________
Hortensjada Wizytówka-hortensjada
gosiaczek 10:43, 20 lip 2015

Dołączył: 11 sty 2015
Posty: 107
Witaj Basiu, pięknie masz zagospodarowaną działeczkę.
Bardzo ładnie u Ciebie.

Pozdrawiam, Gosia.
____________________
Kolorowy raj Gosi
mateuszmichn 20:59, 21 lip 2015


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
Witaj, wpadam z rewizytą. Widzę wiele pomysłów i ciekawych elementów. Fajny masz ten daszek, no i hortensje, nie mogłem o nich nie wspomnieć bo są olbrzymie i piękne
____________________
Mój mały zakątek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies