Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Basia - Mój Świat

Pokaż wątki Pokaż posty

Basia - Mój Świat

basia3 21:04, 26 wrz 2015


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
oparłam o tuje plastikowe elementy kompostownika i oto efekt
taka mądra Barbara, powycinałam co suche i już trochę zarosło, zamieszczam ku przestrodze
____________________
JEST DOBRZE :D
basia3 23:06, 27 wrz 2015


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
Wiem, że kiedyś tam wrócę, moja miłość Nowegia



____________________
JEST DOBRZE :D
Hogata 20:46, 28 wrz 2015


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
basia3 napisał(a)
róże z lawendą


Co to za róże masz z lawędą, przeglądnełam cały wątek i nie zauważyłam czy było gdzies napisane. No i ztego roku nie widziałam fotek tej pięknej kompozycji .
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
basia3 20:55, 28 wrz 2015


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
Tej kompozycji już nie ma niestety. Róże ze zdjęcia to zwykłe okrywowe, bardzo wytrzymałe, w tym roku przesadzałam je w największe upały i żyją kwitną nawet.
Lawenda poszła na inne miejsce dużo bardziej słoneczne, tutaj z różami troszkę się męczyła, tak ładnie wyglądała tylko przez chwilę.

____________________
JEST DOBRZE :D
basia3 18:16, 30 wrz 2015


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
Dzisiejsza praca jeszcze niedoskonałości są bo nie zdążyłam k
____________________
JEST DOBRZE :D
Jana 21:48, 01 paź 2015


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
basia3 napisał(a)
Dzisiejsza praca jeszcze niedoskonałości są bo nie zdążyłam k
Basiu ja tam niedoskonałości nie widzę , czy kulki masz bukszpanowe, a jeśli tak kupiłaś je w takiej formie czy przycinałaś? bo zamierzam mojego ostrzyć i nadać kształt
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
basia3 20:28, 02 paź 2015


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
Te kulki to niestety nie bukszpany tylko tuje danica, też nadają się do cięcia, co zamierzam robić tylko na razie nie ma takiej potrzeby. Dodam że teraz kupilabym bukszpany, ale kuleczki rosną więc nie zmieniam, też są ładne. Wiosną przed kulkami po całej długości posadzę obwódkę z bukszpanów, jest miejsce myślę że będzie dobrze. Teraz się ukorzeniaja, ok 150 sztuk chyba wystarczy.
____________________
JEST DOBRZE :D
kasia 11:19, 05 paź 2015


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 396
basia3 napisał(a)
Ukochane hortensje
Szalona ogromna anabelle




piękna ta anabell, mam ogromną ochotę kupić takich kilka, czy jesteś z niej zadowolona?
____________________
Kasia - Ogród u Kasi
kasia 11:23, 05 paź 2015


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 396
basia3 napisał(a)
Łan lawendy pszczoły, z uli sąsiada bardzo się z niej cieszą


wow, piękna lawenda. Mamy bardzo podobny gust roślinny. Mach chyba dokładnie te same roślinki co Ty. Ja też uwielbiam hortensje, mam ich dużo...
____________________
Kasia - Ogród u Kasi
kasia 11:26, 05 paź 2015


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 396
basia3 napisał(a)
Mam do zagospodarowania duży teren nad którym ostatnio bardzo intensywnie myślę.ma tam powstać duża rabata, więc postanowiłam się przyłożyć, obiecałam sobie że bez konkretnego planu nie rozpoczynam żadnych prac, jak bywało wcześniej. Teren duży ale położony na szambie z drenażem, dlatego rośliny tez muszą spełniać konkretnie warunki. Korzenie nie mogą się zbyt rozrasta. Może ktoś ma jakieś sugestie, chętnie wysłucham.



tniesz już swoje thuje danica w kuleczki?, ja swoje przycięłam w sobotę.
____________________
Kasia - Ogród u Kasi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies