Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Margerytka40 08:41, 13 sie 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Danusiu kochana tak mi się to z Tobą skojarzyło bo jesteś jak ten aniołek i zsyłasz nam nowe inspiracje oraz dajesz nam cudowne ogrody .
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Gardenarium 09:35, 13 sie 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
adom1206 napisał(a)



Danusiu zdjęcie w załączniku. To chyba pisardii śliwa bo nigry nie dostałam nigdzie u siebie.Chcę je w jednym rządku -tak jak szpaler posadzić.A pod spodem co?Miskanty czy hortensje?A może jeszcze coś innego? Miejsce będzie słoneczne prawie cały czas.


Jeśli taka śliwa wiśniowa jest, to tylko zestawienie jak na powyższym zdjęciu z ogrodu z lustrem. Hortensje 'Vanille Fraise" są po prostu stworzone do tego duetu. A w nogach coś rozjaśniającego, hosty Fire & Ice, Carex 'Evergold' albo żurawki jasne jakieś, limonkowe. Może być jeszcze obok miskant 'Morning Light' rozjaśniający.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Karabela 10:34, 13 sie 2016


Dołączył: 14 lip 2013
Posty: 1867
Danusiu wpadniesz do mnie na str 166 i 167 podratowac Twój projekt a w zasadzie moje kombinacje na Twoim projekcie ♡♡♡

Magnolia Black Tulip z tyłu Ivory Halo i złoty cyprysik - co dać jej w nogi żeby nie było kokoszki i bałaganu. ..
____________________
Eksperymentarium
Gardenarium 18:14, 13 sie 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wpadłam.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Karabela 20:41, 13 sie 2016


Dołączył: 14 lip 2013
Posty: 1867
Dziekuje
tam cień jest. Mogą być te bagatela zielone zamiast bordowe
____________________
Eksperymentarium
Auri 20:53, 13 sie 2016


Dołączył: 10 maj 2016
Posty: 64
Sorrry, że tak późno..chylę czoła nad Twoim ogrodem
Chyba sprzedam to co mam , kupię nową działkę... Ty mi zrobisz bliźniaczy ogród... a ja w namiocie mogę spać
monteverde 20:58, 13 sie 2016


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
gobasia napisał(a)


zazwyczaj zaglądam ,ale nie zostawiam po sobie śladu...ale dzisiaj powiem łaaałłł,cudne zdjęcie

Pięknie zrobiona fotka, pozdrawiam Danusiu
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
adom1206 21:03, 13 sie 2016

Dołączył: 04 lis 2012
Posty: 1216
Danusiu bardzo ci dziękuję i pędzę przypomnieć sobie ogród z lustrem.Zdjęcie jest magiczne,pięknie wyszłaś.
____________________
Agnieszka - Moje Ogrodowe Marzenia...
Gardenarium 08:45, 14 sie 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Karabela napisał(a)
Dziekuje
tam cień jest. Mogą być te bagatela zielone zamiast bordowe


Heuchera 'Sparkling Burgundy' - najlepsza w kolorze.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 09:03, 14 sie 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Auri napisał(a)
Sorrry, że tak późno..chylę czoła nad Twoim ogrodem
Chyba sprzedam to co mam , kupię nową działkę... Ty mi zrobisz bliźniaczy ogród... a ja w namiocie mogę spać


Bardzo chętnie, mogę też przeobrazić Twój obecny ogród że nie poznasz tego miejsca, Tylko musisz wykopać obrzeża granitowe i zrobić je na nowo, albo nie robić wcale.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies