Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Gardenarium 08:12, 11 sie 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Madzenka napisał(a)


Nom, bo jak mi kiedys beda kazali wykopac to pozostanie tylko piła......

Ciekawe gdzie strong anabelle wyląduje?


Przy ogórkach sąsiada, czyli pod płotem obok tych dwóch co już mam. Dwa to za mało. Jaśminowca wyciepuję do donicy na później.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 08:14, 11 sie 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
kasiek napisał(a)


To już jakiś postęp - a z lotniska jedzie kolejka i zatrzymuje się niemal przy mojej ulicy Oczywiście sama też mogę robić za szofera


Warto zobaczyć ogród pełen złudzeń i niespodzianek Warto.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 08:15, 11 sie 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Mala_Mi napisał(a)

Ale to było 2 lata temu..... jesteś u mnie co 2 lata.. więc wypada wizyta w tym roku Szkoda, że nie puściłyście się dalej na południe od Vivy .. a z drugiej strony.. u mnie nie tak jak u Vivy. Bardzo mi się tam podoba



Myślałyśmy o tym nawet, ale do domu trza było wracać.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 08:16, 11 sie 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Donia72 napisał(a)
Danusiu, czy Ty mieczyki wykopujesz?


Tak, trzeba wykopać, albo co roku sadzić. Teraz idą do góry kolejne kwiaty. Jednak deszcz łamie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 08:16, 11 sie 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
lawendulla napisał(a)
Czyli jednak są takie wysokie Ja mieszkam pod Gdańskiem, wiatry zimne bywają. Chyba zaryzykuję


lawendulla napisał(a)
Witaj Danusiu
Mam pytanie odnośnie miłorzęba szczepionego Mariken - wydaje się, że w Zimozielonym ogrodzie ten na lewo przy wejściu jest wysoko szczepiony. Ja sobie wymyśliłam 140-150 cm punkt szczepienia, ale już któryś raz mówią mi w szkółkach, że nie ma tak wysoko szczepionych, że by przemarzły. Czy to prawda? Czy Tobie jednak udało się kupić tak wysoko szczepione?


Są wysokie. W tym ogrodzie można pod nim stanąć. Przemarzanie nie ma tu nic do rzeczy, wysokość podkładki się liczy.
One nie przemarzają.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Basilikum 08:19, 11 sie 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Wszyscy wykopuja mieczyki a ja nie, nie wykopalam, bo nie wiedzialam ze trzeba i kwitna juz chyba z 4 rok i jest ich wiecej. Kolor maja tylko zarowiasty, nie wiem jak ja je wybieralam
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Gardenarium 08:21, 11 sie 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
U was na Bawarii cieplej jest. całkiem inny klimat, a dalie też zostawiasz? to by znaczyło, że "Anglia prawie"
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
lawendulla 08:30, 11 sie 2016

Dołączył: 27 kwi 2012
Posty: 20
Gardenarium napisał(a)




Są wysokie. W tym ogrodzie można pod nim stanąć. Przemarzanie nie ma tu nic do rzeczy, wysokość podkładki się liczy.
One nie przemarzają.


Super Danusiu, bardzo dziękuję! Muszę zatem obdzwonić wszystkie szkółki w Trójmieście. Dzwoniłam już do 5 i nic ale się nie poddam
Basilikum 09:05, 11 sie 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Dalii nie mam, chyba kiedys zostawilam na zime i zmarzla i narazie nie kupuje, bo nie mam czasu na wykopywanie. U nas klimat taki jak we Wroclawiu
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Zielona 10:12, 11 sie 2016


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Paluch przybiegłam odcisnąć. Naoglądałam się w nocy pięknych obrazów z Twojego ogrodu, zaciekawiły mnie nowe lustra /chyba jednak sroką jestem / , zachwyciły mnie cieniste rabaty z artykułu na głównej /ależ zestaw fotek zaserwowałaś!/ i... wirtualnie zostawiam realne słońce, które od rana pięknie nam dzisiaj świeci.
Buziaki!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies