Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Gardenarium 10:05, 29 gru 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Nie ten wątek, ale pokażę:

Ta z lewej nie istnieje, już w kompoście, a te dwie doskonale się mają, obecnie służą za osłonę dla cedru, który wsadziliśmy do gruntu. Osłaniają go od wiatru.



Są w środku tego zgromadzenia. Po zewnątrz stoją świerki serbskie, którym ucięliśmy wierzchołki bo musieliśmy.



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Kasya 10:11, 29 gru 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41552
Piekne choinki i dekoracje, jak w bombonierce
I jaki zwierzyniec fajny
Przez wiele lat kupowałam choinki w donicach a potem sadziłam w ogrodzie
Ale miejsca zabrakło wiec juz drugi rok choinka cięta
A po nowym roku tnę ją na galazki i okrywam rosliny
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Alija 15:35, 30 gru 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8486
Danusiu, fantastyczny ten Twój zwierzyniec, pieski mają u Ciebie, jak u pana Boga za piecem.
Moja domowa choinka (jodełka) jest u nas już trzecie święta, ale teraz trzeba będzie już ją posadzić do gruntu, bo ma ciaśniutko.
Pozdrawiam serdecznie i życzę na Nowy Rok dużo zdrowia i spełnienia wszystkich planów i zamierzeń ogrodowych i innych.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Anna_ogrodni... 19:37, 30 gru 2021


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 733
Danusiu dziękuje ze pokazałaś twój piękny ogród - ogród marzenie a zdjęcia domowe przecudne klimaty pieski kochane
podziwiam Was wszędzie pięknie elegancko cudnie ...
Pozdrawiam serdecznie i wszystkiego dobrego życzę
____________________
Ania ogrod zielonej aniak
nicol21 20:17, 30 gru 2021


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10211
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.
Cudne psy, piekna postawa brania starszych zwierzat.
Swietne dekoracje, a ogrod serca pieknie sie zima prezentuje.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Ewik 17:52, 03 sty 2022


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Gardenarium napisał(a)
Dziękuję. Nawet nie wiecie ile radości te pieski mi przynoszą codziennie, pomimo obowiązków jakie muszę wykonać, warto patrzeć na ich szczęśliwe mordki wpatrujące się w Pańcię

Onośnie bukszpanowego - tak mało w sezonie w nim jestem, wiecie że mam wielką przestrzeń do ogarnięcia i do planowania. Tam mamy wszystko, warzywa, kurki, teren jeszcze nie zagospodarowany. To wielkie spełnienie naszych marzeń o przestrzeni.

Bukszpanowy zamierzam odnowić nieco, może więcej czasu w nim pracować, ale czy uda mi się? Pewnie tylko częściowo, ciągle nowe wyzwania w nowym ogrodzie. Mam sentyment do bukszpanowego, jest idealny, taki jaki sobie wymarzyłam, widoki w lustrach gdy wjeżdżam cofając samochodem - nie wierzę, że to mój ogród Naprawdę.

Zasługuje na więcej mojej uwagi.


Danusiu , pięknie napisane i o futrach i o bukszpanowym , który jest cudny poprostu .
Teraz masz czas na spełnianie i rozwijanie swojego marzenia , mam nadzieje że uda i mi sie je odwiedzić
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Gardenarium 19:57, 03 sty 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Dziękuję za wszystkie życzenia, a marzenia warto mieć Futra czyli moi kołtuniarze
są fajni, teraz w zasadzie to wszystkie już są starsze
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 18:09, 02 kwi 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Przy okazji mam zdjęcia psiaków to wkleję całą ekipę/.

Niko Nikuś, najstarszy ze schroniska z okolic Ostródy



Figa ze świętokrzyskiego



Kwiatek ze schroniska Nowodwory



Kreska ze schroniska w Mielcu









____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 18:11, 02 kwi 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
A teraz armagedon wczorajszy i dzisiejszy. A miało być tak pięknie






____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
toby 21:20, 02 kwi 2022


Dołączył: 12 paź 2012
Posty: 74
Gardenarium napisał(a)
A teraz armagedon wczorajszy i dzisiejszy. A miało być tak pięknie


Jaki już gruby pień buka bardzo lubię obserwować jak drzewa dorastają
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies