Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

isia33 20:50, 27 gru 2021


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 1451
Oj, tęskniłam za świątecznym klimatem w Twoim domu i ogrodzie. Jak zawsze elegancko, pięlnie i inspirująco.
____________________
Iwona Raczkujący ogród Iwony
Kasiek 20:58, 27 gru 2021


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Pieknie...ale najpiekniejsza psia gromadka, az mi lzy poplynely...
Uwielbiam dekoracje z mchu, sa najladniesze:
____________________
Bawarka
MiluniaB 21:13, 27 gru 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Danusiu piękne wianki z mchu i inne dekoracje. Psia gromadka szczęśliwa, pieski wygrały los na loterii znajdując u Was kochającą rodzinę. Fajnie, że wstawiłaś zdjęcia - mi brakuje bukszpanowego.
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Gardenarium 08:39, 28 gru 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dziękuję. Nawet nie wiecie ile radości te pieski mi przynoszą codziennie, pomimo obowiązków jakie muszę wykonać, warto patrzeć na ich szczęśliwe mordki wpatrujące się w Pańcię

Onośnie bukszpanowego - tak mało w sezonie w nim jestem, wiecie że mam wielką przestrzeń do ogarnięcia i do planowania. Tam mamy wszystko, warzywa, kurki, teren jeszcze nie zagospodarowany. To wielkie spełnienie naszych marzeń o przestrzeni.

Bukszpanowy zamierzam odnowić nieco, może więcej czasu w nim pracować, ale czy uda mi się? Pewnie tylko częściowo, ciągle nowe wyzwania w nowym ogrodzie. Mam sentyment do bukszpanowego, jest idealny, taki jaki sobie wymarzyłam, widoki w lustrach gdy wjeżdżam cofając samochodem - nie wierzę, że to mój ogród Naprawdę.

Zasługuje na więcej mojej uwagi.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Basieksp 10:07, 28 gru 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10209
Fajna ta psia rodzinka tyle mordek do miziania Wianki z mchu bardzo mi się podobają
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
anpi 11:45, 28 gru 2021


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8137
Danusiu, cudnie u Ciebie, uwielbiam takie klimaty!
Jasne wnętrza, stylowa elegancja, naturalne elementy i blask luster, kryształków, "naczyń"i światełek!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
MiluniaB 11:59, 28 gru 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Danusiu nowy ogród który stworzyłaś / tworzysz jest piękny. Mam nadzieję, że niedługo z rodzinką go odwiedzimy. Bukszpanowy jest mi bardziej bliski, bo to mój ulubiony ogród - ten styl, ta elegancja - podziwiam nieustannie
U mnie gromadka zwierząt się powiększyła - mam teraz tak jak miałam dwa psy i trzy bezdomne kotki
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
eda 13:17, 28 gru 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Pięknie u was Danusiu delikatne dekoracje i rodzinna przyjazna atmosfera ....zwierzaki szczęśliwe
Wszystkiego dobrego
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
basia3012 22:18, 28 gru 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9450
Gardenarium napisał(a)
Pieski (Kreska, Figa, Kwiatek i Nikuś) się kłębią przy drzwiach, za dużo się dzieje w domu, tyle zapachów i emocji.



Czekamy na Gości.


Danusiu, widać, że niuńki czują niecodzienną atmosferę. Stresują się troszkę.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Gardenarium 09:59, 29 gru 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Tak, ciasno się w przejściu zrobiło ale już przyzwyczajone, do Nowego Roku będę trzymać choinkę.
Zeszłoroczna choinka co miała być z nami co rok, niestety - to była ściema, nie miała dosyć korzeni żeby przetrwać i uschła. Dużo lepiej mają się zwykłe świerki, co były w szklarni - są już z nami 3 zimę i żyją.

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies