Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lawendowy zawrót głowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Lawendowy zawrót głowy

lojalna_ 16:38, 09 maj 2019


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
kaz742011 napisał(a)
Cudny ogród.
Cudny pies.
Cudne kanty.
No jak można mieć tak idealnie ?


Oj to nie ideał tylko fajny mały ogrod q Krym dobrze się wypoczywa . Dziękujemy bardzo ja i ten ogrodnik od kantów )))))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 16:39, 09 maj 2019


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
MonikA napisał(a)
Prześliczne to wszystko w twoim ogrodzie wraz z brykającym pieskiem na czele


Ślemy buxiaki )))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 16:42, 09 maj 2019


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
frezja napisał(a)
Jolu, kiedy można przyciąć czubki tujom ? jeszcze nie cięłam nigdy a zależy mi na efekcie zagęszczenia.


Ewciu ja tnę żywopłoty( tuje świerki i choinek kanadyjska ) i drzewa tnę na poczatku marca jeszcze przed wegetacji . Drugie cięcie żywopłotów u mnie pomiedxy czerwca a lipcem q zależności od warunkow pogodowych . Wcześniej cielismy żywopłoty 3 razy ale już nie mamy na to czasu i wystarczy ))))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 16:43, 09 maj 2019


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
deszczowymaj napisał(a)
Jejciu jak pięknie można tak patrzeć i patrzeć bez końca


To tak samo jak ja u Was . Pozdrawiam milutko ♡♡♡♡pogoda ciągle nieciekawa ale pada wreszcie i trzeba się z tego cieszyć ))))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 16:45, 09 maj 2019


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Już zobaczyłam Zachwyt nad Twoim ogrodem to mój stan każdorazowo jak fotki wstawisz Cóż, idę oglądać jeszcze raz


Gosiu na kawę byś wpadła lepiej ))) miałyśmy okazję z Mona i Elcia się spotkać na chwilkę a ja już tęsknię za większym spotkaniem)))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 16:46, 09 maj 2019


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Katkak napisał(a)
Joluś jak cudnie. I te tulipany.... ach, tylko się zachwycać. Super ta magnolia, fajnie, że taka wąska. Gosia ma chęć na magnolię, ale boi się, że nie upchnie. Koniecznie powinna Twoją zobaczyć. Buziaki Jolunia


Kasiu no zobaczy czy ona się tak na zwarta bedxie trzymała hihi ;buxiol Kasiu
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 16:49, 09 maj 2019


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
frezja napisał(a)
Tak się zapatrzyłam na Twoje "kąciki", że u mnie też powstał nowy...taki z ławeczką - i nie szkodzi, że kosztem warzywnika; trzy skrzynie muszą wystarczyć - otoczony dereniami, hortensjami..wypisz, wymaluj Twoja szkoła
Co wchodzę do Ciebie, dostaję mocy i naładowana pozytywną energią znikam na chwilę , by wrócić i dalej podziwiać
Jolu masz dobrą energię...

Jeszcze miejętnosć ubierania trawnika muszę posiąść


Ewciu kochana jesteś to miłe )) a co do inspirowanią to ciągle się inspiruje my u innych i to jest świetne nudy nie ma ciągle zmiany )) ciesze się ze jesteś zadowolona z nowego kącika . Najważniejsze żebyśmy się dobrze czuli u siebie )))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 16:50, 09 maj 2019


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
AngelikaX napisał(a)
Jestem w raju.... ogrodowym raju... proszę nie szczypać, nie budzić... zachwycam się do woli


Bosko!


Angeliko kochana jesteś to bardzo miło to ja zawsze padam twarzą na trawnik u Ciebie i to się już nigdy nie zmieni )))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 16:51, 09 maj 2019


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Mysza napisał(a)
Twój ogród mnie powala...Jolu cudnie masz, a piesio słodki


Jak milo Cię gościć u mnie tak dawno nie rozmawiałam z Tobą czas to nadrobić ))))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 16:52, 09 maj 2019


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Johanka77 napisał(a)
Jolu ślicznie!!!


Dziekuje bardzo ja Twój ogród śledzę na bieżąco na IG wiec tez zachwyty zostawiam u Ciebie pozdraeiam ♡♡♡♡
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies